999 rezultate për

kamza

E bujshme / Ish-drejtori i Juventusit vjen tek... Kamza (FOTO LAJM) Një lajm me bujë është publikuar ditën e sotme nga portali i gazetarit të njohur italian, “gianlucadimarzio.com”, ku bëh
Kapet me 14 kallëpe tritol, kush është i riu i rrezikshëm nga Kamza Një 22-vjeçar nga Kamza është arrestuar pasi në oborrin e banesës i janë gjetur 14 kallëpe të dyshuara si lëndë plasëse
Shehi: Ndeshje e dobët, Kamza meritonte më shumë Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi pas ndeshjes u shpreh i kënaqur me fitoren, por jo me lojën. Sipas trajnerit kjo ish
Rama ironizon nga Kamza: Do bëhet protestë për bastet, e organizon opozita Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kamëz këtë pasdite ku ka folur ndër të tjera edhe për mbylljen e pikave të basteve.
Kamzaliu sherr në Bulqizë, plagos me thikë 22-vjeçarin Një grindje me protagonistë dy të rinj ka ndodhur në Bulqizë. Për pasojë, ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar nga Bulq
Plagos me thikë të riun në Bulqizë, kush është i arrestuari nga Kamza Një konflik mes të rinjëve në Bulqizë për pak sa nuk është kthyer në tragjedi. Alfred Muça, 23 vjeç, banues në Kamëz
Spektakël dhe gola në sfidën Kamza-Flamurtari Skuadra e Kamzës ka barazuar në shtëpi përballë Flamurtarit me shifrat e përgjithshme 2-2. Një pikë për secilën skuadër
Kjo është arsyeja pse u shkarkua Devolli nga Kamza Bledar Devolli, ditën e djeshme ka humbur postin e trajnerit të skuadrës së Kamzës, pasi është shkarkuar nga ky post.
Zyrtare: Kamza shkarkon trajnerin Devolli Humbja ndaj Teutës ka rezultuar fatale për Bledar Devollin dhe ndihmësit e tij.. Edhe pse situata dukej e qetë, klubi i
Gjobiten Flamurtari dhe Kastrioti, të tjerët paralajmërohen Komisioni i disiplinës së fundmi ka publikuar edhe vendimet për javën që lamë pas për sa i përket 4 ekipeve, Kastrioti,
"Përçahen" klubet shqiptare edhe Kamza e hapur për bojkot Rreth debatit të këtij fillim sezoni që ka përfshirë Kategorinë Superiore, për çështjen e pranisë së policisë brenda sta
Kamza përballet me Partizanin, kërkon 3 pikë të tjera Kamza pasi mundi Tiranën kërkon ta bëjë këtë gjë edhe me skuadrën tjetër kryeqytetase, Partizanin. Kamza dhe Partizan
Tirana-Kamza/ Bardheblutë pranë golit Po luhet në “Selman Stërmasi” sfida mes Tiranës dhe Kamzës e vlefshme për javën e parë të Kategorisë Superiore. Pas një
Shtyu të miturin të vidhte në plazh, në kërkim i riu nga Kamza Vjedhjet nëpër plazhe janë ndoshta një nga shqetësimet kryesore të turistëve apo pushuesve në Shqipëri. Këtë herë ësh
Livorno hedh "grepat" nga talenti shqiptar Realdo Fili ka përfunduar në axhendën e klubit të Livornos. Skuadra e sapongjitur në Serinë B ka marrë informacionet
U gjet pa ndjenja në rrugë, humb jetën në spital burri nga Kamza Një 57 vjeçar është gjetur mbrëmjen e djeshme në një rrugë të Kamzës pa ndjenja dhe në gjëndje të rëndë shëndetësore.
Fitore historike, Kamza mbijeton në Superiore (VIDEO) Kamza arriti një fitore historikë përballë Partizanit, me rezultatin minimal 0-1, 3 pikësh që i mjaftoi për të mbijetuar
E vështirë por jo e pamundur, ja si shpëton Vllaznia Me fitimin ndaj Kukësit, dhe me humbjen që pësoi skuadra e Kamzës, për Vllazninë e Shkodrës u ngjallën shprest për mbije
Hapet lufta për mbijetesë, shikoni me kë luan Kamza dhe Vllaznia në javën e fundit Ka mbetur edhe 1 javë nga fundi i Kategorisë Superiore, nuk është vendosur akoma skuadra që do të shoqëroje Lushnjën në
Kundërpërgjigjet Vllaznia: Si e di Kamza për arbitrin ? Pak më parë ka ardhur edhe reagimi i Vllaznisë, kundër akuzaimeve që mori nga skuadra e Kamzës. Skuadra e Kamzës me