999 rezultate për

kamza

Fluturon kurba e infeksionit në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 501 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 102 ra
Kamza përmbytet gjatë natës, Lleshaj e Balluku dalin në terren (VIDEO) Ministria e Energjetikës informon sot në mëngjes si pasojë e reshjeve të dendura të shiut të rëna gjatë orëve të mbrëmje
Kamzaliu kapet me "kobure" në brez Policia ka arrestuar sot një 45 vjeccar nga Tirana, i cili shëtiste rrugëve të qytetit me pistoletë në brez. Arrestimi ë
Balla i vuri afat për lirimin e zyrave, reagon Mziu: Nëse doni Kamzën shihemi me 13 tetor Kryetari i Bashkisë së Kamëz Xhelal Mziu i përgjigjet Taulant Ballës, i cili sot kërkoi prej kryebashkiakëve të PD, që
Kamza nderon Zarife Hasanajn Edhe Bashkia e Kamzës ka nderuar nëntetaren Zarife Hasanaj duke e shpallur "Nderi i Kamzës", pas vdekjes. Titulli iu
"Kamza u përjashtua padrejtësisht", Xhelal Mziu: Stadiumi gati për ndeshje, nga më modernët në Shqipëri Ekipi i Kamzës është përjashtuar tashmë nga Kategoria Superiore, për të nisur edicionin tjetër nga Kategoria e Dytë, ndë
Teuta nuk shënon nga penalltia, Kamza merr pikë të rëndësishme në Durrës Teuta dhe Kamza kanë përfunduar në barazim pa gola në stadiumin "Niko Dovana". Një tjetër rezultat zhgënjyes për skua
Problemet me pagat te Kamza, lojtarët do kërkojnë takim me Mziun Kamza nuk po kalon aspak një moment të mirë në Kategorinë Superiore. Si mos mjaftonin rezultatet në fushën e lojës te ka
Kamza, si kryeqyteti i ri i opozitës shqiptare! Nga Alfred Peza Vetëm pak orë pasi opozita e bashkuar vendosi që më në fund, pas 9 muajsh sorrollatjesh e hall
Zguro rikthehet te Kamza Vangjel Zguro u largua nga Kukësi vetëm pak ditë më parë duke zgjidhur kontratën me verilindorët me konsensus,shkruanAlb
Skënderbeu zyrtarisht në krizë, e mposht edhe Kamza (VIDEO) Skënderbeu ka pasuar sërish humbje në kategorinë superior teksa sot është mundur 1-0 në transfertë ndaj Kamzës. Skuad
Mbyllet pjesa e parë, Kamza befason Skënderbeu (VIDEO) Sfida që po zhvillohet në kryeqytet mes Kamzës dhe Skënderbeut është mbyllur pjesa e parë në avantazhin e skuadrës së Er
Flamurtari- Kamza luhet për europë dhe mbijetesë Sot në orën 17:00 do të luhet sifda mes Flamurtarid dhe Kamzës. Flamurtari këtë sezon ka synim vetëm europën, ndërsa Ka
Ndeshja e mbijetesës, Kamza triumfon ndaj Luftëtarit, fitorja e parë për Gjokën (VIDEO) Kamza ka triumfuar 1-0 në shtëpi ndaj Luftëtarit në javën e 16 të kategorisë superior, shkruan Albeu.com. Goli për Ka
Kastrioti befason Flamurtarin, Laçi-Kamza ndahen në paqe (VIDEO) Kastrioti ka arritur të bëjë surprizën kundër Flamurtarit, pasi ka fituar me rezultatin minimal 1-0 në stadiumin “Redi M
Ryshfet 5 mijë lekë policit, pranga shoferit nga Kamza Policia rrugor ka goditur një rast të mirëdhënies. Një qytetar, i cili tentoi të korruptonte punonjësin e policisë rrugo
Nga Juventusi te Kamza, prezantohet drejtori i ri ekzekutiv Kamza ka prezantuar ditën e sotme drejtorin e ri ekzekutiv. Bëhet fjalë për Fabio Cordela. Italiani ka një CV tepër të p
Kamza, prezanton drejtorin e ri ekzekutiv Kamza ka prezantuar drejtorin më të ri ekzekutiv. Ai është Italiani Fabio Kordela, i cili më parë ka qëndë drejtues dhe
Kamza gjen trajnerin e ri, pranë firmës me një Italian Kamza këtë sezon nuk e ka nisur aspk mirë kategorinë superiore. Klubi rrezikon seriozisht rënjen në kategorinë e parë
Kamza shkarkon trajnerin Duro Skuadra e Kamzës ka shkarkuar trajnerin Klodian Duro. Shkarkimi i tij nga posti i trajnerit vjen pas rezultateve të dobë