999 rezultate për

kampione

Ronaldinho zgjedh formacionin e ëndrrave në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Legjenda braziliane, Ronaldinho ka zgjedhur 11 lojtarët më të mirë që kanë luajtur në Ligën e Kampionëve, duke formuar n
Raportimet e fundit: Liga e Kampionëve do të zhvillohet në korrik dhe gusht Fazat e fundit të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës të këtij sezoni raportohet se do të zhvendosen në korrik dhe
Van Dijk zgjedh kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur Gjigandi i Liverpool, Virgil van Dijk ka cilësuar Lionel Messin si kundërshtarin më të vështirë që është përballur. V
Rrëfehet Ramos: Ky është goli i jetës sime (VIDEO) Sergio Ramos deklaron se goli ndaj Atletico Madridit në finalen e Ligës së Kampionëve edhe goli i jetës së tij. Los B
Liga e Kampioneve në gusht, La Liga fillon në tetor? Gazetat spanjolle kanë filluar të publikojnë një plan të ri mbi atë se si do të vazhdojë sezoni në futboll. Shtyrja e
ZYRTARE: UEFA shtyn finalen e Champions dhe Europa League UEFA sot ka marrë vendimin për të shtyrë finalen e Ligës së Kampioneve dhe Evropa Ligës. Pandemia e koronavirusit ka
Fajtor në eleminimin nga Champions, Klopp vendos për të ardhmen e Adrian Jurgen Klopp ka përgatitur që të largojë portierin Adrian gjatë verës. Sipas gazetës “Evening Standard” trajneri i Li
"Ndeshjet e Champions të luhen në fundjavë', ky është një nga opsionet e UEFA-s Mediumet italiane raportojnë se shtëpia e futbollit evropian, UEFA, është duke e shqyrtuar mundësinë që ndeshjet e mbetu
Tre futbollistë të Valencias me koronavirus, Atalanta e Gjimshitit në karantinë Pas lajmit se tre futbollist të Valencias kanë Koronavirus, Atalanta është futur në karantinë pasi ka qenë kundërshtari
Dy skuadra europiane shpallen kampione para kohe, shkak koronavirusi Për shkak të koronavirusit dy skuadra basketbolli janë shpallur kampione para kohe. Në Superligën e Lituanisë në bask
Simeone nuk i kursen elozhet për Oblak: Është "Messi" i Atleticos Liverpooli ja doli të kualifikonte për në fazën tjetër të Champions duke mposhtur kampionët në fuqi. Spanjollët hasën
Liverpool-Atl Madrid, supersfida shkon në shtesë (VIDEO) Nuk përcaktohet as pas 180 minutash lojë skuadra e kualifikuar drejt fazës çerekfinale të Ligës së Kampioneve midis Live
Kapiteni i Liverpoolit i gatshëm për Atleticon, Alisson jo ordan Henderson është gati të kthehet në skuadrën e Liverpoolit pas lëndimit të tij. Lajmin e ka bërë të ditur trajner i
Rriten gjasat që Barcelona - Napoli të luhet pa tifozë Barcelona pritet që të mos ketë përkrahjen e 99 mijë tifozëve për ndeshjen kthyese të Ligës së Kampionëve ndaj Napolit.
Haaland optimist: I shënova dy PSG-së, por mund ti shënoj më shumë Ylli i Borussia Dortmundit, Erling Haaland, thotë se përkundër fillimit të mirë të karrierës me klubin e tij të ri, ai e
Kane do të diskutojë të ardhmen, "tronditet" Tottenham Kapiteni i Tottenham do të diskutojë të ardhmen e tij gjatë afatit kalimtar të verës. Ylli i Tottenham ka shënuar 181
UEFA vendos se ku do të luhen finalet e Ligës së Kampioneve në 3 sezonet e ardhshme Sipas footballlondon, UEFA pas një takimi që kanë mbajtur në Amsterdam ka vendosur për vendet se ku do të zhvillohen fin
Barcelona po përgatitet për transferimin e yllit të Arsenalit Barcelona është duke përgatitur një lëvizje të bujshme në merkaton e verës. Barcelona është në kërkim të një sulmuses
Ronaldo: Askush në klub nuk është i lumtur me paraqitjen ndaj Lyon Cristiano Ronaldo ka thënë se askush në klub nuk është i lumtur pas humbjes së tyre 1-0 ndaj Lyon në Ligën e Kampionëve.
Çfarë ka ndodhur me Realin kur ka humbur ndeshjen e parë në Champions? Pas humbjes në ndeshjen e parë përballë Manchester City-t në shtëpi, Realit të Zinedin Zidane do ti duhet një performanc