999 rezultate për

kampionatit

Allegri dhe Ibra: me këtë impenjim fitojmë scudetto-n Pas dy barazimesh të njëpasnjëshmë Milani i Allegrit më në fund ka arritur të marrë një fitore në javën e gjashtë të kam
Benitez: Arratisje? Jemi vetëm në fillim Interi pas fitores së sotme ka marrë i vetëm kryesimin e kampionatit Italian me 10 pikë. Por Benitez kërkon të mbajë në
Lista e FIFA-s, Shqipëria e 67-ta Renditja e 159 përfaqësueseve A, e publikuar më 15 shtator, ka renditur skuadrën kuqezi në vendin e 67, një rekord histo
SHBA, finalistët e parë Basketbollistët e SHBA-së në regjinë e Kevin Durantit lehtësisht e kanë arsyetuar rrolin e favoritit absolut në duel me
Pas Kampionatit, Chelsea fitoi edhe FA Cup (VIDEO) Futbollistët e Chelsea-it londinez, pas titullit të kampionit të Anglisë, fituan edhe FA Cup duke e
Pelegrini: Nuk vendos klasikja fatin e kampionatit Trajneri i Real Madrid Manuel Pelegrini nuk është i mendimit se ndeshja e javës së ardhëshme ku
Italia, Franca dhe Turqia kandidate per Kampionatit Europian te Futbollit Italia, Franca dhe Turqia zyrtarizuan kandidaturën për organizimin e Kampionatit Europian të Futbollit p&
Shevchenko drejt kampionatit turk Dështimi më i madh i ekipit të Chelseat, Andriy Shevchenko, raportohet se mund të jetë në
Ronaldo, me i miri i kampionatit brazilian Sulmuesi i Corinthians, Ronaldo, ka fituar çmimin për lojtarin më të mirë në Kampionatit
Hapje madhështore e kampionatit EURO 2008 600 vullnetarë përdorën kube shumëngjyrësh, për të krijuar një seri imazhesh, nd