Përgjimet e "Bild":Pjerin Ndreu: Të votojë hapur PS ose ikën nga puna
999 rezultate për

kampionatit

Afganistan, "reality show" për tu bërë futbollist Nga lufta në futboll, kjo është ëndrra e mijëra të rinjve afganë, që janë regjistruar në një program "reality-show", nga
Filipo Inzaghi drejtë kampionatit spanjoll Filipo Inzaghi mund të kalojë në kampionatin spanjoll. Mediat iberikase bëjnë të ditur se familja Poco që ka në pronësi
Buffon: Më dhemb dora që godita Marion Fundi i ndeshjes finale të Euro 2012, Spanja është kampione. Zëvendës-trajneri i Italisë, Pin dhe menaxheri i skuadrës,
"Tango 12", të gjithë e duan (VIDEO) I projektuar sipas modeleve të viteve '80 dhe i testuar nga futbollistë të të gjitha niveleve, "Tango 12" është topi zyr
Zhvillohen sot ndeshjet në grupin D Kampionati europian vijon sot me ndeshjet e dyta në grupin D ku Ukraina do të luajë përballë Francës në qytetin lindor u
Këpucët femërore të kampionatit Një dizenjues ukrainas ka shpikur këpucët për femra të dedikuara kampionatit europian EURO 2012 që po zhvillohet në Ukra
Skandal në Rusi-Çeki, shpërthen dhuna (VIDEO) Skandal në ndeshjen Rusi-Çeki. Në ambientet e stadiumit, tifozët rusë janë përleshur me ata çekë, duke krijuar një situa
Balotelli me mbiemrin ganez në fanellë "Barwuah Balotelli". Ky është emri që do të mbajë mbi shpinë sulmuesi i Kombëtares italiane, Mario Balotelli gjatë final
Ronaldinho drejt kampionatit agjentinas Ronaldinho mund të transferohet nga kampionati brazilian drejtë atij argjentinas. Pasi aventura e tij me Flamengon tashm
La Liga ndan çmimet (FOTO LAJM) E përditshmja prestigjioze spanjolle "Marca" e ka shndërruar në traditë dhënien e çmimeve për personazhet kryesore të ka
''Timoshenko'', BE refuzon Ukrainën gjatë Euro 2012 Asnjë anëtar i Komisionit Evropian nuk do ta vizitojë Ukrainën gjatë zhvillimit të Kampionatit Evropian të Futbollit për
Galliani është me Allegrin, por është Berlusconi që vendos Duket se Adriano Galliani është dakord me idenë e hedhur nga trajneri i Milanit Massimiliano Allagri i cili në një dekla
Platini sulmon "hajdutët" e Ukrainës Presidenti i UEFA-s, Michel Platini ka kritikuar “banditët dhe hajdutët” në Ukrainë për shkak të rritjes marramendëse të
Milan: Rezultati me Catanian nuk vendos fatin e kampionatit Ndeshja mes skuadrës së Milanit dhe asaj të Catanias ka falur emocione gjatë së shtunës teksa të dyja skuadrat kanë luaj
Chiellini: Milan më mund dhe në Play Station Giorgio Chiellini është pa dyshim një nga shtyllat kryesore të Juventusit, por sipas mbrojtësit bardhezi tashmë ka ardhu
Trajnerët e Euro 2012 vizitojnë Poloninë Trajnerët e 16 kombëtareve që do të marrin pjesë në Euro 2012, kompeticion që do të zhvillohet në Ukrainë dhe Poloni, ka
Capello drejt kampionatit rus Trajneri Fabio Kapelo mund të jetë në krye të pankinës së skuadrës së Anzhit në kampionatin rus. Presidenti i kësaj skua
"Pasurohet" Superliga, 5.7 mln euro më shumë Nëse për të gjitha klubet botërore, ose të paktën ato europiane merkato e janarit shërben për të riparuar skuadrat, në S
Napoli përgatit “dosjen” kundër arbitrave Klubi napoletan shumë shpejt do t’i dorëzojë presidentit të LEGA-s një dosje, që përmban të gjitha gabimet e bëra nga gj
Valdes: Nuk na falen më gabime Me Realin +7 pikë, presioni ka filluar të rritet dhe të ndihet gjithnjë e më shumë te Barcelona. Pas barazimit kundër Vi