999 rezultate për

kamioni

Aksident i rëndë në Greqi, digjen 11 refugjatë brenda kamionit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, teksa një kamion ka marrë flakë pas përplasjes me një mjet tjetër. Sipas te
Shoferi i kamionit e qëlloi me shuplakë, si ndodhi masakra në Mat Ngjarja e rëndë që tronditi sot tërë vendin, ka lënë pas tre viktima dhe një person të plagosur. Ndërkohë është zbard
Aksident në Austri, të plagosur shtetasit nga Maqedonia Disa persona u plagosën në aksidentin që ndodhi si pasojë e përplasjes së një autobusi nga Maqedonia dhe një kamioni në
Autobusi përplaset me kamionin në Austri, tetë shtetas të Maqedonisë të plagosur Dy persona janë plagosur rëndë, por nuk janë në rrezik për jetën ndërsa gjashtë persona janë pagosur më lehtë në aksiden
Emigrantët e ngjitur në kamion tërbohen kur kuptojnë drejtimin e gabuar (VIDEO) Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të zbrisnin në autostradë, kur e kuptuan se kamioni nuk sh
E përplasi kamioni, kush është viktima në Yrshek Një shofer kamioni ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në Yrshek të Tiranës. Shoferi ka inicialet A.Sh. Policia ka
Kamioni godet një këmbësor në Tiranë Një shofer kamioni ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në Yrshek të Tiranës. Shoferi ka inicialet A.Sh. kurse kalimta
Humbi jetën në aksident, kush është 22-vjeçari që u përplas me kamionin Pasditen e djeshme është ndarë nga jeta 22 vjeçari që u përshi në aksidentin e raportuar nga mediat italiane në autostra
Shoferi mbulon me zhavor policin (VIDEO) Pasi një polic dyshoi se një shofer e kishte mbingarkuar kamionin e tij, ky i fundit hapi rezen e derës dhe e mbuloi atë
Kamioni i plehrave nuk ia merr mbeturinat, banorja ia zbras të gjitha fqinjit Një banor nga Londra ka treguar përmes Twitterit një moment të pazakontë pazakontë, kur fqinja ia zbrazi mbeturinat para
Aksident trafiku në Fushë-Kosovë, humb jetën një fëmijë Një aksident vdekjeprurës është shënuar sërish në Kosovë. Mësohet se në Fushë-Kosovë, kamioni ka goditur një motoçikletë
U përplasën me kamionin, identifikohen dy të rinjtë që humbën jetën në autostradë Janë identifikuar dy viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin rrugor Shkodër-L
TRAGJEDIA/ Flet shoferi i kamionit, fotot e të cilit bënë xhiron e botës Shoferi i kamionit F.L. ia doli që në momentin e duhur të ndalte automjetin e vet në urën e shembur në Genova. Kësht
I mbijetoi tragjedisë në Genoa, shoferi : Fluturova nga kamioni Një nga të shoferët e mbijetuar nga shembja e urës Morandi në Genova të Italisë ka treguar momentet dramatike që ka përj
Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM) Nëse do të kishte shpejtuar edhe pak, ndoshta shoferi i këtij kamioni do të ishte mes të vdekurve të tragjedisë pas shem
Si në filma, drejtuesi i kamionit përballet me vdekjen në Itali Shembja e urës në Genova po merr përmasa edhe më tragjike. Ndërkaq pamje tmerruese po publikohen në rrjetet sociale. Në
Aksident që në mëngjes, kamioni bie në humnerë Një aksident me tre të plagosur rënde ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Koman-Vau i Dejes. Një mjet e llojit kam
Përplaset kamioni, 11 persona humbin jetën Aksidenti i rëndë rrugor ka ndodhur ne autostradën 16 në kryqëzimin Ripalta, në provincën e Foggia. 11 persona, me shumë
Kamioni përplasje dramatike me monumentin (VIDEO) Një video dramatike është publikuar në internet që tregon një kamion të madh DAF duke shkatërruar një pengesë sigurie dh
Transportoi 613 kg kokainë, Arbër Çekaj kërkon rikthimin e kamionit Kur kanë kaluar 5 muaj nga kapja e 613 kilogramëve kokainë në Portin e Durrrësit dhe sekuestrimit të disa pasurive të Ar