999 rezultate për

kamioni

Burg për pronarin e kompanisë së ujit, kamioni ishte pa kontroll teknik që në 2017 Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimi
Kamioni përplas familjen shqiptare, mjekët i presin këmbën foshnjës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Marostica, Itali kur është përfshirë edhe një familje shqiptare. Aksidenti ka qenë
Aksident i rëndë në Krrabë, kamioni përplas "Benzin" (FOTO & VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan, pranë rrethrrotullimit të Ibës, ku një kamion ka përplasur keq
Kamioni ishte pa kontroll teknik! Arrestohet shefi i shoferit të aksidentit në Gjilan Lidhur me aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Gjilan të enjten, ku mbeti i vdekur Qerim Çoçaj, është arrestuar pronar i
Ndalohet pronari i kompanisë që kishte kamionin Pronari i kompanisë së ujit, kamioni i së cilës shkaktoi dje aksidentin në qendër të Gjilanit është ndaluar sot. Në P
Përplasi për vdekje 52-vjeçarin, arrestohet shoferi i kamionit Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Lushnje–Fier. Sipas policisë, 52-vjeçari B.S,
Kamioni merr zvarrë 52-vjeçarin në Lushnje, humb jetën në spital Gjatë natës në Lushnjë ka ndodhur një aksident tragjik, ku një kamion ka përplasur për vdekje një 52-vjeçar. Sipas i
Gjithçka rreth aksidentit, çfarë thanë dëshmitarët Gjilani u trondit nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në qendër të këtij qyteti. Një aksident trafiku, i cili po dyshohe
Flet babai i shoferit të kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan Sokol Avdijaj, babai i shoferit të kamionit i cili shkaktoi atë aksident të frikshëm ditën e sotme në GJilan ku një per
Vjen reagimi i kompanisë që kishte në pronësi kamionin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Kamioni i kompanisë “Uji i Pejës”, ka qenë shkaktari i aksidentit të rëndë që ndodhi sot në qytetin e Gjilanit, shkrua
Ishte vetë shoferi kamionit i cili mori policinë i pari Një aksident i rëndë ka ndodhur sot gjatë ditës në Gjilan. Një person ka ndërruar jetë, tre të tjerë po mjekohen në repa
Flet një prej të lënduarve: Traktori im ndali kamionin që po i drejtohej kafeneve plot me njerëz Njëri nga të lënduarit e aksidentit të tmerrshëm në Gjilan, ka parë të gjithë ngjarjen me sytë e tij, shkruan Albeu.com
Kjo është kompania pronare e kamionit që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Deri më tani, zyrtarisht është konfirmuar një i vdekur dhe dhjetë të lënduar nga aksidenti i frikshëm i dy orëve më parë
Del momenti i aksidentit të frikshëm, kamioni ishte me shpejtësi skëterrë (VIDEO) Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit i cili ndodhi para një ore në Gjilan dhe një person është i k
Kamioni v*au kalimtarë dhe shkatërroi makina, pamje nga aksidenti i Gjilanit (VIDEO) Deri më tani është i konfirmuar një i vdekur dhe më shumë se 20 të lënduar nga aksidenti i pak minutave në parë në Gjila
E FUNDIT/ Ka të vdekur, kamioni futet në mes të turmës në qytetin shqiptar (VIDEO) Një aksident i rendë ka ndodhur pak më parë në Gjilan, ku një kamion mallrash ka humbur kontrollin dhe është futur në rr
Në mes të kamionit për në Irlandë, 8 shqiptarët i ndjek fati i keq 8 shqiptarë u gjetën të fshehur në një kontenier në portin e Cork, në Ringaskiddy të Irlandës, pasi kishin mbërritur me
Aksidenti u merr jetën babait me dy djemtë e tij në Prizren Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Mesohet nga
Erëra të forta në të gjithë vendin, përmbyset kamioni në Milot (FOTO LAJM) Ashtu siç u paralajmëruar nga sinoptikanët, gjatë natës jan shtuar erërat e forta në të gjithë vendin. Ndërkohë që j
Makina përplaset me kamionin në Fushë-Krujë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Derven të Fushë-Krujës. Sipas informaooneve paraprake makinë dhe një kamion