999 rezultate për

kamioni

Kësaj i thonë "kur paratë bien nga qielli", 175.000 dollar fluturojnë nga kamioni (FOTO & VIDEO) E kishit imagjinuar ndonjëherë që paratë mund të fluturonin dhe njerëzit të turreshin për ti kapur ato?! Pikërisht kj
Flet menaxheri i kompanisë që ka autobusin e aksidentuar në Tiranë Një autobus nga Kosova me 40 udhëtarë është aksidentuar gjatë ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Na kompani
Aksidenti në autostradë, pamje nga momenti i përplasjes së autobusit me kamionin (FOTO LAJM) Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të M
U godit nga kamioni, krokodili 210 kg bllokon autostradën për disa orë (FOTO LAJM) Leeds United duan që të kthehen në Premier Ligë sezonin e ardhshëm. Skuadra e Marcelo Bieslas humbi në gjysmë-finale
7 të vdekur: Kamioni merr para grupin e motoristëve (FOTO LAJM) 7 persona vdiqën në një aksident të rëndë në New Hampshire, SHBA. Mediat amerikane raportojnë se 7 motoçiklistë kanë hum
Dalin pamjet e aksidentit në "Rrugën e Kombit", si u nda në mes kamioni (FOTO LAJM) Një aksident i frishëm ka ndodhur pasditën e së enjtës në Rrugën e Kombit. Një kamion me targa Kosove ka rrëshqitur dhe
Përmbyset kamioni në Shkopet, lëndohet shoferi (FOTO LAJM) Një kamion i tonazhit të rëndë që po udhëtonte në drejtim të Burrelit është përmbysur në Shkopet. Mjeti është përmbys
E përplas kamioni, digjet makina me 5 persona brenda (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në autostradën që lidh Stambollin me Edirnenë në Turqi, ku një automjet
Kamioni del nga rruga, plagoset drejtuesi Policia e Fierit raporton se mëngjesin e ditës së sotme, 2 maj 2019 në aksin rrugor Levan-Fier, automjeti tip Kamion me
Rrokolliset kamioni në autostradën Tetove-Shkup Një kamion është rrokullisur në autostradën Tetovë-Shkup. Për momentin nuk dihen shkaqet që kanë sjell deri te fatkeq
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina i ngjan një kanoçeje pasi futet poshtë kamionit (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të Tiranës, ku për pasojë një mjet është shkatërruar tërës
Aksident i rëndë në Laç, makina përplaset me kamionin Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Lezhë-Tiranë, në fshatin Gjorm. Sipas informacioneve parap
Makina përplaset me kamionin në Bulqizë, plagosen rëndë 4 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Qafë-Buall në Bulqizë, ku 4 persona kanë mbetur të plagosur. Në
EMRI/ Kamioni del nga rruga në malin e Tomorrit, vdes shoferi Edhe pse pa licenca firmat e nxjerrjes së gurit në Malin e Tomorrit vijojnë punën. Një aksident i rëndë ka ndodhur so
Kamioni përplas 60-vjeçarin që po udhëtonte me motor Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Bushat, ku një kamion ka përplasur një 60 vjeçar që po udhëtonte me mot
Dalin nga qelia pronari dhe shoferi i kamionit që shkaktoi tmerr në Gjilan V.T., pronari i kompanisë “VEV” Group nga Peja që po mbahej në paraburgim nën dyshimet se nuk e kishte regjistruar dhe k
Kamioni përplaset me një makinë në Klinë Në fshatin Dollc të Klinës, ka ndodhur një aksident mes një kamioni dhe një veture, ku janë lënduar 4 persona. Xhevat
Kamioni godet turmën e njerëzve, 32 të vdekur Të paktën 32 persona kanë humbur jetën pasi një kamion ka goditur turmën në Guatemalë Kamioni është përplasur me grup
Fuqia e motit, si fluturon kamioni në SHBA (VIDEO) Një erë e fuqishme ka prekur SHBA-të ditëve të fundit. Një video e publikuar në internet, shfaq një kamion të madh duke
Kamioni del nga rruga duke shkaktuar trafik më pas tek Hani Elezit Një kamion ka përfunduar jashtë rrugës në aksin rrugor Hani i Elezit-Paldenicë. Sipas disa fotografive të publikuara