999 rezultate për

kamioni

Kërkohet ndihmë! Ende nuk është identifikuar 50 vjeçari që u përplas për vdekje nga kamioni Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, në fshatin Humelicë ku një kamion përplasi për vdekje një shtetas i cili
Kamioni përplaset makinën në Vlorë Pak pasi një fëmijë 4 vjeçar u përplas nga një auotmjet një tjetër aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Sipas inf
Shoferi i kamionit e vrau shqiptaren pas se*sit, veprimi misterioz që e bëri të humbte toruan 37 vjeçarja shqiptare Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe me të djegura në trup mëngjesin e 25 dhjetorit në Mugins, në a
DETAJE/ Fërkimi mes makinave bëri që polici t'ia marrë jetën shoferit të kamionit Një ngjarje e rëndë tronditi Kosovën të dielën. Një polic qëlloi për vdekje një person në qytetin e Gjilanit. Polici u a
Kamioni përplaset me trajlerin, në gjendje të rëndë drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Krahës në Gjirokastër. Një kamion është përplasur me një trajeler, i cili ka qenë
Capital T nuk ndalet, niset drejt Shqipërisë me kamionin me ndihma (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi Capital T u solidarizua me situatën e jashtëzakonshme në Shqipëri për shkak të tërmetit të fuqis
Grabitja më e ëmbël, një djalë vodhi 20 ton çokollata Kjo ndoshta është grabitja më e "ëmbël". Një i ri ka grabitur me kamion një sasi prej 20 ton çokollatash. Ngjarja ka
U përplas me kamionin, humb jetën shqiptari në Greqi (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një aksident të rëndë në Greqi. Siç bën me dije polic
Zjarrfikësit super-heronj: Ja çfarë kanë bërë për nusen Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të ci
Pamje si nëpër filma: Makina përplas kamionin dhe e nxjerr nga rruga (VIDEO) Këto pamje që do të shihni në këtë video, do ju kujtojnë ndonjë skenë filmi. Fatkeqsisht, e gjitha kjo është reale dh
Pamje të rënda: Kamioni përplaset frikshëm me autobusin, 12 persona humbin jetën (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Sllovaki ku një kamion është përplasur me një autobus. Si pasojë e aksidentit
Kapet një tjetër kamion me 15 emigrantë në Angli Një tjetër kamion me 15 emigrantë është gjetur në Wiltshire, Angli. Verifikimi erdhi pas dyshimeve për një aktivitet
35-vjeçari rrëzohet nga kamioni, pronarët fshehin ngjarjen e rëndë Mjeti tip Benz Kamjocin ka qenë duke zbritur nga mali i Tomorit i ngarkuar me pllaka guri ka humbur kontrollin dhe ka rë
Pa shofer dhe punon me hidrogjen, brenda kamionit futurist që ngjason si tren (FOTO LAJM) Hyundai ka prodhuar një prototip të një kamioni të teknologjisë së fundit, që ecën pa shofer, punon me hidrogjen, por që
Gjenden 41 persona brenda kamionit në Greqi (VIDEO) 41 emigrantë janë gjetur në një kamion, me frigorifer në Greqi, fatmirësisht pa dëmtime për jetën. Kamioni me emigran
Tragjedia e kamionit për Angli, policia në kërkim të dy vëllezëve fajtorë për ngjarjen (FOTO LAJM) Detektivët që hetojnë vdekjen e 39 personave në një kamion në Angli, kanë vënë shënjestër dy vëllezër të dyshuar për vra
Kamioni me 39 viktima në Britani, shoferi 25 vjeçar para gjykatës Shoferi që akuzohet për vdekjen e 39 personave të gjetur në një kamion në Essex do dalë para gjykatës. Maurice Robins
Tragjedia me kamionin, familjet në Vietnam në ankth për të zbuluar viktimat Familjet në Vietnam janë duke pritur të zbulojnë nëse të afërmit e tyre ishin midis 39 personave të gjetur të vdekur bre
Luftuan me thonj për të dalë, zbulohen pamjet e kamionit me 39 viktima në Angli (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak ditë më parë në Britaninë e Madhe. Një kamion me 39 shtetas kanë humbur jetën në
“Dhamë 30 000 paund për udhëtimin VIP të vajzës”, flasin prindërit e vietnamezes që ngriu në kamionin për Angli 26 vjeçarja vietnameze Pham Thi Tra My është mes 39 viktimave të kamionit të tmerri në Angli. Ajo i dërgoi nënës së saj