999 rezultate për

kamioni

I mbijetoi tragjedisë në Genoa, shoferi : Fluturova nga kamioni Një nga të shoferët e mbijetuar nga shembja e urës Morandi në Genova të Italisë ka treguar momentet dramatike që ka përj
Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM) Nëse do të kishte shpejtuar edhe pak, ndoshta shoferi i këtij kamioni do të ishte mes të vdekurve të tragjedisë pas shem
Si në filma, drejtuesi i kamionit përballet me vdekjen në Itali Shembja e urës në Genova po merr përmasa edhe më tragjike. Ndërkaq pamje tmerruese po publikohen në rrjetet sociale. Në
Aksident që në mëngjes, kamioni bie në humnerë Një aksident me tre të plagosur rënde ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Koman-Vau i Dejes. Një mjet e llojit kam
Përplaset kamioni, 11 persona humbin jetën Aksidenti i rëndë rrugor ka ndodhur ne autostradën 16 në kryqëzimin Ripalta, në provincën e Foggia. 11 persona, me shumë
Kamioni përplasje dramatike me monumentin (VIDEO) Një video dramatike është publikuar në internet që tregon një kamion të madh DAF duke shkatërruar një pengesë sigurie dh
Transportoi 613 kg kokainë, Arbër Çekaj kërkon rikthimin e kamionit Kur kanë kaluar 5 muaj nga kapja e 613 kilogramëve kokainë në Portin e Durrrësit dhe sekuestrimit të disa pasurive të Ar
Momente paniku, kamioni kalon mbi fëmijën e vogël (VIDEO) Kjo video tronditëse tregon momentin kur një kamion, që po ecte i kalon sipër një fëmije, që po luante në rrugë. Pamj
Një mrekulli që ecën mbi rrota, transformimi i jashtëzakonshëm i këtij kamioni (FOTO LAJM) Sa nga ju keni ëndërruar të jetoni në një pallat përrallor apo ta udhëtoni të gjithë botën? Një familje nga Zelanda e
Kamioni del nga rruga, aksident te Qafa e Koshovicës Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Fier – Levan. Një kamion ka dalë
Po transportonte birrë, shpërthen në flakë kamioni në Fier Një kamion i cili transportonte birrë ka shpërthyer në flakë ditën e sotme dhe më pas është djegur i gjithi. Ngjarja
80 mijë dollarë pagë, Kanadaja kërkon 48 mijë shoferë kamioni Kanadaja ofron të ardhura prej 80.000 dollarë kanadezë (rreth 51.457 euro) në vit, por edhe përkundër kësaj oferte, ata
Bëri aksident me djalin e Gramoz Ruçit, kush është shoferi i kamionit të milionave Edi Lika ishte shoferi i kamionit, në të cilën ishte edhe Toyota e famshme me 3.4 milion euro. Por emri i Edi Likës n
U sekuestruan 5 milion euro në Durrës, flet shoferi i kamionit Ditën e sotme në Durrës është zhvilluar një superoperacion, ku u sekuestruan 4-5 milionë euro në 2 makina "Toyota Yaris"
Aksident i rëndë në Ferizaj-Prishtinë, kamioni batohet në rrugë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën e re Ferizaj-Prishtinë, ku një kamion që bart pesha të rëndë është rrotul
U përplas nga kamioni, kush është shqiptari që vdiq në Itali Një 44-vjeçar shqiptar është goditur tragjikisht sot nga një makinë në Itali. Viktima mësohet se është Daut Beluli.
Zbriti nga kamioni por u përplas nga makina, humb jetën shqiptari Një 44-vjeçar shqiptar është goditur tragjikisht sot nga një makinë në Itali. Ngjarja e rëndë ndodhi në autostradën A
Aksidenti spektakolar i kamionit, ndodh mrekullia (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një automjet aksidentohet, duke u shkatërruar thuajse plotësisht, por pronari i një p
Aksident i frikshëm në Librazhd, kamioni përplaset me furgonin Ditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas. Një kamion është përplasur me një fu
Kamioni 40 ton i hipën mbi kokë, motorçiklistin e shpëton kaska (VIDEO) Ky është momenti i jashtëzakonshëm kur një burrë mbijeton, edhe pse koka e tij për një moment u gjend nën rrotat e pasme