999 rezultate për

kamioni

U kap me kamionin plot e përplot me duhan, arrestohet 38 vjeçari Një 38 vjecar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi u kap teksa transportonte një kamion të tejmbushur me duhuan.
Kamioni përfundon në humnerë, dërgohen me urgjencë në spital dy persona Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin Librazhd-Prrenjas, në vendin e quajtur ‘Tre Urat’. Mësohet se janë përpl
Sekuestrohen rreth 300 mijë euro të fshehura brenda një kamioni në Durrës Një sasi prej 300 mijë euro janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni në pikën portuale të Durrësit gjatë një op
U kapën 2.6 ton drogë, policia shqiptare: Erdhi nga Greqia me fruta-perime Policia shqiptare ka reaguar pas lajmit se në kufirin e Malit të Zi është ndaluar një kamion që vinte nga Shqipëria me 2
Hyri nga Shqipëria, kapet kamioni me mbi dy ton marijuanë në kufirin e Malit të Zi Një sasi rekord droge është kapur ditën e sotme në Mal të Zi. 2.6 ton marijuanë janë kapur në Podgoricë nga policia e
Aksident i frikshëm në Qafë Thanë: Përplaset kamioni plot me gaz (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur në Qafë Thanë. Kamioni me targa bullgare, i cili po transportonte gaz ka pësuar aksident pr
Gjendet i pajetë brenda kamionit shqiptari në Itali Një shqiptar është gjendur pa shenja jete brenda një kamioni në Itali mëngjesin e kësaj të marte. Sipas raportimeve t
Nuk u ecën shqiptarëve në Angli, i kapën sa zbritën nga kamioni Duket se plani i dy vëllezërve shqiptarë për dërguar 4 emigrantë në Angli me kamion, nuk ka funksionuar. Katër perso
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë
80 refugjatë të paligjshëm kapen brenda kamionit në Korçë, mes tyre fëmijë e gra Mbrwmjen e sotme mbi 80 refugjatë të paligjshëm janë kapur brenda një kamioni pranë kufirit të Korçës. Bëhet fjalë pë
Aksident i frikshëm në Tiranë, kamioni merr 10 metra përpara makinën Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë kryqëzimit tek "Pallati me Shigjeta" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një ka
Aksident horror: Kamioni merr para 11 makina, vdes ish-kandidati për kryebashkiak (VIDEO) Një kamion ka humbur kontrollin në Kaliforni duke marrë para 11 makina. Si pasojë e aksidentit zinxhir, ka gjetur vde
Aksident i rëndë në aksin Prishtinë-Pejë, një i vdekur dhe një i lënduar Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur në orët e mbrëmje
Makina përplaset me kamionin në Klos, disa të plagosur Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Burrel – Klos. Një kamion është përplasur me një aut
U nisën drejt Anglisë, zbardhet vdekja e 39 emigrantëve që ngrinë brenda kamionit frigoriferik Autori i parë i dyshuar, në fillim të këtij viti, pranoi akuzat për vdekjen e 39 migrantëve vietnamezë të cilët u gjetë
Shqiptari përplaset me kamionin në Itali, dërgohet me helikopter drejt spitalit Një aksidenti i rëndë rrugor është regjistruar në Legnago të Italisë rreth orës 15:00 të pasdites së sotme. Ngjarja
Sasi rekord! Kamioni i mobilerisë mbushur me drogë, kapet mat durrsaku Një sasi tepër e madhe lënde narkotike është kapur në Doganën e Bllatës. Kamioni me logon e një mobilerie, kishte bre
Kamioni përplas makinën, një shtetas niset me urgjencë drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhurnë rrugën e Kombit, në afërsi të Skurajve. Burimet bëjnë me dije se për pasojë ka mbet
Rrëzohet kamioni, shalqinjtë "pushtojnë" rrugën e Kombit Pamje të trishta janë bërë publike në rrjete sociale. Një aksident në rrugën e Kombit ka bërë që një sasi e madh e sh
Aksident i rëndë në Elbasan, shoferja i shpëton kamionit por godet fuqishëm bordurën Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin në fshatin Paper. Mësohet se një mjet i cili drejtohej nga një