999 rezultate për

kamion

Gjithçka rreth aksidentit, çfarë thanë dëshmitarët Gjilani u trondit nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në qendër të këtij qyteti. Një aksident trafiku, i cili po dyshohe
Flet babai i shoferit të kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan Sokol Avdijaj, babai i shoferit të kamionit i cili shkaktoi atë aksident të frikshëm ditën e sotme në GJilan ku një per
Vjen reagimi i kompanisë që kishte në pronësi kamionin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Kamioni i kompanisë “Uji i Pejës”, ka qenë shkaktari i aksidentit të rëndë që ndodhi sot në qytetin e Gjilanit, shkrua
Ishte vetë shoferi kamionit i cili mori policinë i pari Një aksident i rëndë ka ndodhur sot gjatë ditës në Gjilan. Një person ka ndërruar jetë, tre të tjerë po mjekohen në repa
Flet një prej të lënduarve: Traktori im ndali kamionin që po i drejtohej kafeneve plot me njerëz Njëri nga të lënduarit e aksidentit të tmerrshëm në Gjilan, ka parë të gjithë ngjarjen me sytë e tij, shkruan Albeu.com
Kjo është kompania pronare e kamionit që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Deri më tani, zyrtarisht është konfirmuar një i vdekur dhe dhjetë të lënduar nga aksidenti i frikshëm i dy orëve më parë
Del momenti i aksidentit të frikshëm, kamioni ishte me shpejtësi skëterrë (VIDEO) Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit i cili ndodhi para një ore në Gjilan dhe një person është i k
Kamioni v*au kalimtarë dhe shkatërroi makina, pamje nga aksidenti i Gjilanit (VIDEO) Deri më tani është i konfirmuar një i vdekur dhe më shumë se 20 të lënduar nga aksidenti i pak minutave në parë në Gjila
E FUNDIT/ Ka të vdekur, kamioni futet në mes të turmës në qytetin shqiptar (VIDEO) Një aksident i rendë ka ndodhur pak më parë në Gjilan, ku një kamion mallrash ka humbur kontrollin dhe është futur në rr
Mbërrijnë me kamiona, shqiptarët po kthehen në shqetësim për irlandezët Emigrantët shqiptarë po kthehen në një shqetësim për autoritetet irlandeze. Mediat vendase atje raportojnë se vetëm nëpë
Në mes të kamionit për në Irlandë, 8 shqiptarët i ndjek fati i keq 8 shqiptarë u gjetën të fshehur në një kontenier në portin e Cork, në Ringaskiddy të Irlandës, pasi kishin mbërritur me
Rrugët u mbushën me kamionë të përmbysur, policia jep njoftimin e rëndësishëm Ditën e sotme janë raportuar plotë tre kamion të përmbysur nga era e fortë. Situata më kritike ka qënë në qarkun e L
Aksidenti u merr jetën babait me dy djemtë e tij në Prizren Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur. Mesohet nga
Rrugët mbushen me kamionë të përmbysur, Bashkia Lezhë ngre alarmin Ditën e sotme janë raportuar plotë tre kamion të përmbysur nga era e fortë. Situata më kritike ka qënë në qarkun e L
Era e fortë bën "kërdinë", përmbysen tre kamionë (FOTO & VIDEO) Moti i ftohtë dhe erërat e fuqishme në disa zona në veri të vendit kanë shkaktuar rrëzimin e tre kamionëve. Rasi i pa
Erëra të forta në të gjithë vendin, përmbyset kamioni në Milot (FOTO LAJM) Ashtu siç u paralajmëruar nga sinoptikanët, gjatë natës jan shtuar erërat e forta në të gjithë vendin. Ndërkohë që j
Kanabis për heroinë, policia zbardh destinacionin e 1.2 drogë të kapura në Kapshticë 1.2 ton kanabis të kapura mbrëmjen e djeshme në Kapshticë në brendësi të dy kamionëve mallrash do të shkëmbeheshin me dr
EMRAT/ Rreth 2 ton drogë në kamion, priten arrestime të tjera (VIDEO) Mbi 1.5 ton drogë u kapën mbrëmë në doganën e Kapshticës, në dy kamionë. Burimet bëjnë të ditur se lënda narkotike is
Dalin emrat e të arrestuarëve në Kapshticë për dy kamionët me drogë Një sasi madhe droge është kapur mbrëmjen e sotme në doganën e Kapshticës nga agjentët e anti kontrabandës. Dy shofer
Plas në doganën e Kapshticës, kapen dy kamionë me drogë Dy kamionë me drogë janë kapur mbrëmjen e sotme në Kapshticë. Ende nuk dihet pesha e saktë e drogës së sekuestruar në