999 rezultate për

kamion

EMRI/ Kamioni del nga rruga në malin e Tomorrit, vdes shoferi Edhe pse pa licenca firmat e nxjerrjes së gurit në Malin e Tomorrit vijojnë punën. Një aksident i rëndë ka ndodhur so
Kamioni përplas 60-vjeçarin që po udhëtonte me motor Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Bushat, ku një kamion ka përplasur një 60 vjeçar që po udhëtonte me mot
Dalin nga qelia pronari dhe shoferi i kamionit që shkaktoi tmerr në Gjilan V.T., pronari i kompanisë “VEV” Group nga Peja që po mbahej në paraburgim nën dyshimet se nuk e kishte regjistruar dhe k
Kamioni përplaset me një makinë në Klinë Në fshatin Dollc të Klinës, ka ndodhur një aksident mes një kamioni dhe një veture, ku janë lënduar 4 persona. Xhevat
Nga kamion në shtëpi, transformimi lë rrjetin pa fjalë (FOTO LAJM) Sa nga ju keni ëndërruar të jetoni në një pallat përrallor apo ta udhëtoni të gjithë botën? Një familje nga Zelanda e
Kamioni godet turmën e njerëzve, 32 të vdekur Të paktën 32 persona kanë humbur jetën pasi një kamion ka goditur turmën në Guatemalë Kamioni është përplasur me grup
E përplasi kamionçina, ndërron jetë 50-vjeçari në Elbasan Një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari ka ndodhur sot në ELbasan. 50-vjeçari me inicialet, G.K po lëvizte m
Aksident në Elbasan, kamionçina përplas keq çiklistin Një aksident ka ndodhur në rrugën “Thoma Kalefi” pranë tregut industrial në Elbasan. Një kamjoçinë ka përplasur rëndë nj
Fuqia e motit, si fluturon kamioni në SHBA (VIDEO) Një erë e fuqishme ka prekur SHBA-të ditëve të fundit. Një video e publikuar në internet, shfaq një kamion të madh duke
Kamioni del nga rruga duke shkaktuar trafik më pas tek Hani Elezit Një kamion ka përfunduar jashtë rrugës në aksin rrugor Hani i Elezit-Paldenicë. Sipas disa fotografive të publikuara
Burg për pronarin e kompanisë së ujit, kamioni ishte pa kontroll teknik që në 2017 Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimi
Kamioni përplas familjen shqiptare, mjekët i presin këmbën foshnjës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Marostica, Itali kur është përfshirë edhe një familje shqiptare. Aksidenti ka qenë
Aksident i rëndë në Krrabë, kamioni përplas "Benzin" (FOTO & VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan, pranë rrethrrotullimit të Ibës, ku një kamion ka përplasur keq
Kamioni ishte pa kontroll teknik! Arrestohet shefi i shoferit të aksidentit në Gjilan Lidhur me aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Gjilan të enjten, ku mbeti i vdekur Qerim Çoçaj, është arrestuar pronar i
Ndalohet pronari i kompanisë që kishte kamionin Pronari i kompanisë së ujit, kamioni i së cilës shkaktoi dje aksidentin në qendër të Gjilanit është ndaluar sot. Në P
Përplasi për vdekje 52-vjeçarin, arrestohet shoferi i kamionit Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Lushnje–Fier. Sipas policisë, 52-vjeçari B.S,
Kamioni merr zvarrë 52-vjeçarin në Lushnje, humb jetën në spital Gjatë natës në Lushnjë ka ndodhur një aksident tragjik, ku një kamion ka përplasur për vdekje një 52-vjeçar. Sipas i
Gjithçka rreth aksidentit, çfarë thanë dëshmitarët Gjilani u trondit nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në qendër të këtij qyteti. Një aksident trafiku, i cili po dyshohe
Flet babai i shoferit të kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan Sokol Avdijaj, babai i shoferit të kamionit i cili shkaktoi atë aksident të frikshëm ditën e sotme në GJilan ku një per
Vjen reagimi i kompanisë që kishte në pronësi kamionin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Kamioni i kompanisë “Uji i Pejës”, ka qenë shkaktari i aksidentit të rëndë që ndodhi sot në qytetin e Gjilanit, shkrua