999 rezultate për

kamer

Plas sherri në studio, gazetarja dhe kameramanët hyjnë t'i ndajnë (VIDEO) Një përplasje fizike ka ndodhur mes dy drejtues sindikatash në një emision live në televizionin Scan. Fiqiri Xibri d
Galaxy S10 do të jetë me tre kamera Galaxy S10 pritet t'i sfidojë të gjithë smartphonet përsa i përket fotografisë. Sipas analistit KBI Securities Kim D
Kamerat fiksojnë të riun duke vrarë të dashurën (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin shokues kur një djalë ekzekuton ish-të dashurën e tij jashtë në oborrin e konvi
Hetimet: Zhdukja e avokatit shqiptar, ja çfarë u pa në kamerat e sigurisë Hetuesit kanë në duar pamjet ku avokati Besnik Muço, i zhdukur që prej datës 2 Nëntor 2017, shfaqet në portin e Durrësit
Incident gjatë stërvitjes, Ronaldo godet kameramanin (VIDEO) Real Madridi ndodhet në Kiev të Ukrainës, ku po kryen seancat e fundit stërvitore për përballjen me Liverpool-in. Gja
Samsung bën golin e radhës: Del J6 i ri Samsung Electronics Co., Ltd. prezantoi sot anëtarin më të ri të familjes Galaxy, Samsung Galaxy J6. Galaxy J6 kombinon
Si u fik kamera disa ditë para vrasjes së Ivanoviçit Kanë kaluar 5 muaj nga vrasja Oliveri Ivanoviçit, ish- liderit të SDP-së në Kosovë, ende nuk është zbardhur si rast nga
Vendosën kamer se dikush i vidhte, u habitën kur kapën hajdutin (FOTO LAJM) Nuk e priste një "hajdut" të tillë. Senthil Nathan nga India jetonte në apartamentin e tij gjithnjë e më shumë i hutuar
Hidhen nga avioni, nuk u hapen parashutat (VIDEO) Dy parashutistë rusë kanë humbur jetën pasi gjatë hedhjes atyre nuk ju është hapur parashuta. Ngjarja është filmuar nga
Turistja rrëmbehet në mes të ditës në aeroport, kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një grua është rrëmbyer në aeroportin e Bangkok-it pa ndonjë udhëtar tjetër që vërejti se
Qaka shprehet i lumtur pas transferimit tek Steaua Bucurest Mesfushori i kombëtares shqiptare, Kamer Qaka nënshkroi një kontratë 5-vjeçare dhe do të bashkohet në qershor me skuadrë
U mbyllën kamerat, por ja çfarë po ndodh në Kuvend tani (VIDEO) Ndërkohë që kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ndërpreu seancën duke shkëputur kështu edhe lidhjen live, Berisha ka nisur të t
Kamer Qaka bëhet me ekip të ri Lojtar i kombëtares Shqiptare, Kamer Qaka do sezonin e ardhshëm do të transferohetnë klubin e madh rumun, Steaua e Bukur
Shpërthen Sergio Ramos: Të hapen kamerat, Messi i bëri presion arbitrit Lajmin se Mesi shpërtheu kundër arbitrit Hernandez në tunelin e stadiumit “Camp Nou” dhe këtë e konfirmoi kapiteni i Rea
Zyrtari i lartë akuzohet për vendosje kamere të fshehtë në tualetin e ambasadës Një ish-oficer i lartë detar nga Zelanda e Re është akuzuar për fshehjen e një aparati të fshehtë në banjën e ambasadës
Kamera kap momentin kur rrëzohet një avion, tym dhe flakë (VIDEO) Momente dramatike janë publikuar së fundmi nga rrëzimi i avionit privat në Arizona. Ngjarja e rëndë ajrore ndodhi mua
Veliu del para kamerave, flet për takime të tjera Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, në konferencën për media, ka thënë se partitë janë marrë vesh për mbajtjen e tryezave
U mbyt në Vlorë, miku i tij përlot me dedikimin për kameranin e njohur Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e djeshme në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut
Sot përcillet për në banesën e fundit kameramani i njohur Sot përcillet në banesën e fundit Armando Hallvaxhiu, 34-vjeçari, që u gjet dje i pajetë në vendin e quajtur Shpella e "
U mbyt duke bërë zhytje, i riu ishte kameraman në televizion Trupi i pajetë i një burri është gjetur në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut”, në Vlorë. Policia njofton se vi