999 rezultate për

kamer

Clarence Seedorf dhe Patrick Kuivert marrin drejtimin e kombëtares së Kamerunit Clarence Seedorf dhe Patrick Kluivert të cilët kanë luajtur së bashku vetëm me moshat e Ajaxit në nivel klubi dhe me kom
Këngëtari shqiptar kërcënon kameramanin: Do të t'a thyej kamerën! Një incident ka ndodhur gjatë intervistës së gazetares së “Edicionit Veror” në ABC News, me këngëtarin shqiptar Seven Sa
Kamer Qaka feston si titullar triumfin e Steauas në Europa League Ka përfunduar ndeshja midis Steauas së Bucurestit dhe Rudarit të Slovenisë me fitoren e rumunëve. Nga minuta e parë në k
Lëndohet keq, Kamer Qaka nxirret në krahë nga fusha e lojës Kamer Qaka u fut si zëvendësues për ekipin e Steauas në pjesën e dytë, në takimin ndaj Astras, i cili u mbyll me fitoren
Llullaku shënon gol në ndeshjen e parë në Rumani dhe feston me shqiponjën (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Azdren Llullaku, duke se ja ka marrë dorën golave në kampionatin rumun dhe nuk e ka harruar zakon
"Larg kamerat nga femrat seksi", por bukuroshet e finales "thyejnë" urdhërin (FOTO LAJM) Francë-Kroaci pati spektakël në fushë, por pas nuk mbetet as ai i tribunave. Megjithëse FIFA pak ditë më parë bëri a
Ministri Kameros: Shqiptarët s’pranojnë të jenë qytetarë të shtetit sllav Ministri i mbrojtjes Panos Kamenos ka deklaruar se Pakti për emrin do të has në pengesa edhe në Shkup. Ndërkaq më parë a
Hoxha për vdekjen e Qordjes: Kamerat nuk punonin, nuk u vra me armën e tij Gazetari Artan Hoxha i ftuar në opinion ka dhënë detaje të reja nga vdekja e Shkëlzen Qordjes, shofer i ministrit të Bre
Plas keq sherri mes klanit Kardashian-Jenner, vajzat grinden në sy të kamerave Klani i Kardashian/Jenner, prej vitesh tani mund të ndiqen përmes sezoneve që transmetohen në televizione, nëpërmjet ser
Vrasja e shoferit të Fatmir Xhafajt, hetime në disa pista, sekuestrohen pamjet e kamerave të sigurisë Burimet thonë se pista e parë e hetimeve për zbardhjen e vdekjes së shoferit të ministrit të brendshëm, është ajo e vetë
Bleona kapet edhe me kameramanin: Boll më more gjoksin Bleona Qereti e ftuar sonte të Cani, ka dashur idsa herë të largohej nga studioja. Këngëtarja ishte mjaft e irrituar,
Blindohet Elbasani me 3000 kamera, reagon Qazim Sejdini Ditën e sotme u bë publike tenderi ku kryetari i bashkisë Elbasan kishte zhvilluar një tender për vënien e 3000 kamerave
3 mijë kamera në të gjithë qytetin, Qazim Sejdini "blindon" Elbasanin (FOTO LAJM) Një nga kryebashkiakët më të pasur të Shqipërisë, ai Elbasanit, Qazim Sejdini ka zhvilluar një tender për pajisjen me ka
LG V40 do të trondisë tregun, së shpejti do lançohet me pesë kamera LG mund të ketë një shans për të shkundur gjërat në muajt e ardhshëm nëse një raport i ri nga Android Police mund të bes
Messi shënon, Maradona feston si i çmendur (VIDEO) Goli i Messit ndaj Nigerisë, i çoi në avantazh argjentinasit ndaj Nigerisë, dhe tashmë shpresojnë tek kualifikimi për në
Fat i madh i pronarit, lokalit i vendoset tritol por nuk shpërthen Një lokali në Burrel i është vendosur në pjesën e jashtme të dritares një sasi eksplozivi. Por për fatin e mirë të p
Tekniku i Gjermanisë i rikthehet zakonit të vjetër (VIDEO) Trajneri i Gjermanisë, Joakim Low, njihet për veset e tij të këqia duke prekur hundët apo vendet intime të tij. Dhe p
Batutat e debati i plotë, çfarë s'u pa në kamera dje në sherrin Veliaj-PD Mbledhja e Komisionit të Medias ka degraduar dje në sherr dhe fyerje mes deputetëve të opozitës dhe kryebashkiakut Erion
Shtëpia pushtohet nga fantazmat, çifti publikon videon Një çift nga Manchesteri dyshonte se në shtëpinë e tyre jetonte edhe dikush tjetër përveç tyre pasi gjithnjë i gjenin gj
Rusët instalojnë 2 000 kamera inteligjente për sigurin e Botërorit Rusët si vendi pritës i këtij Botërori, kanë premtuar se gjithçka do të shkojë mirë dhe kanë marrë masa të larta sigurie