E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

kamer

Mbrekulli apo fat? Të rinjtë shkelen nga kamioni por nuk dëmtohen (VIDEO) Kamerat e sigurisë në Kinë kanë kapur momentin kur një kamion zuri poshtë dy të rinj me biçikletë. Duke qenë se kamio
Kamarieri i parë shqiptar që i ka shërbyer Titos rrëfen historinë e tij Ndonëse ka mbushur të 70-at Ibrahim Qerimi ende nuk i ka harruar mësimet që i ka ndjekur dikur në fushën e hotelerisë.
I digjet makina biznesmenit shkodran, kamerat filmojnë gjithçka (VIDEO) Një natë më parë një makinë e një biznesmeni është djgur në Shkodër, tek vendi i quajtur Rruga e Gjanë në Shkodër. M
Çifti gjen dhomë prej rrjetit të njohur online, por më pas përballen me një surprizë shumë të keqe AirBnB është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë shumë dhe nuk duan të shpenzojnë në hotele. Përmes një aplikacioni,
Festimi i çmendur i tifozit me karroce pas golit të Shaqirit (VIDEO) Në ”Anfield”, skuadra e Jurgen Klopp arriti të mposhte Newcastlen me rezultatin 4-0. Njërin prej golave e shënoi edh
Kamera kap momentin e luftës të luanit me hienat, kush fiton? (VIDEO) Dokumentarët mbi botën shtazore, me përmirësimin e tenkikës, kamerave e tonit, janë bërë më dramatikë se shumë filma, nd
Visar Ymeri jep detaje të reja për punën si kamerier Nënkryetari i PSD-së, Visar Ymeri ka qenë i ftuar RTV Dukagjini, ku ka folur për familjen, politikën, të kaluarën e shum
"Nuk jam trafikant", si shpërtheu Rama para kamerave (VIDEO) Kryeministri, Edi Rama në një monolog të përsëritur pas atij të bërë përpara 2 ditësh në rrjetin e tij social facebook,
Kamerat e sigurisë zbulojnë detaje të reja nga vrasja e Fatos Ferracakut në Shkodër Pas zinxhirit të ngjarjeve të rënda në Shkodër duket se po gjenden ca gjurmë rreth atentatorëve. Hetueset kanë arrit
RAI nën akuzë komentatori ofendoi Interin? (VIDEO) Interi u mposht 1-0 nga Tottenhemi në ndeshjen e parafundit të grupeve duke lënë kualifikim në dorë të Barcelonës, s
I ndodh incidenti LIVE, moderatorja shqiptare bën reagimin epik (VIDEO) Të papriturat kur je LIVE sigurisht që janë të shumta. Ama ajo që i ndodhi Bietës rrallë ka ndodhur në Shqipëri. B
Si u ekzekutua Fatos Ferracaku, Prokuroria sekuestron kamerat e sigurisë Prokuroria e Shkodrës, raportohet se ka sekuestruar të gjitha pamjet e kamerave të sigurisë në zonën ku u bë ekzekutimi
Derra të egër dhe ujqër, çfarë kapën kamerat (FOTO LAJM) Një mrekulli është fotografuar në Parkun Shebenik-Jabllanicë. Disa dhelpra, derra të egër, kapronj dhe ujqër janë kap
Valverde ngre tonet ndaj Pique Skuadra e Barcelonës u mposht ndaj Betisit me shifrat e thella 4-3 në një takim krejtësisht për tu harruar për të besuar
Plas sherri për 6 mijë euro, tërbohet këngëtarja shqiptare Këngëtarja Fjolla Morina është padyshim njëra ndër këngëtaret më mediatike të shoëbizit shqiptar. Ajo di gjithnjë të
Fitoi derbin e Manchesterit, Guardiola kërkon llogari te Sterling (VIDEO) Manchester City mposhti Manchester Unitedin me rezultatin 3-1 në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 12-të të Premier
Tensione në protestën e "Astirit", një kameraman goditet me grusht (FOTO & VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar banorët e zonës së "Astirit" kanë rinisur protestën e tyre kundër prishjes së shtëpive ng
Adoleshenti ekzekuton shokun me shot-gun, gjithçka filmohet nga kamerat (VIDEO) Një ngjarje shokuese ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrugët e Stambollit, ku një 15 vjeçar u ekzekutua me gjakftoht
Futbollisti i Kombëtares bëhet hero, i shpëton jetën kundërshtarit në Rumani (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Kamer Qaka është bërë hero në Rumani. Në ndeshjen e Poli Lasti kundër Krakovës pati
DOSJA/ Zbardhen pamjet e kamerave në Bllok, kush e ngacmoi Elvanën Edhe pse kanë kaluar një muaj që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, detaje të reja vijojnë të dalin në skenë.