999 rezultate për

kamer

5 vite burg për personin që pranoi se kishte ndihmuar Kamer Metajn pas vrasjes së policit Gjykata Themelore në Pejë, të premten, e ka dënuar me pesë vjet burg, të akuzuarin Ujkan Metaj, i cili e kishte pranuar
Kamera kap aksidentin, makina fluturon në ajër (VIDEO) Autoritetet në Florida janë në kërkim të një personi të përfshirë në një aksident me makinë që ka lënë në gjendje kritik
Kamera kap momentin kur orteku i borës pushton autostradën (VIDEO) Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në autostradën e Kolorados të SHBA-së. Shoferët janë zënë në befasi nga orteku
“Policia të vëzhgon”, mbushet me kamera vendi para Parlamentit Parlamenti i Shqipërisë ditën e sotme është nën masa të rrepta sigurie për shkak të protestës së opozitës së bashkuar.
“Qeveria të vëzhgon”, blindohet me kamera sheshi para Parlamentit (FOTO LAJM) Dita e nesërme pritet që të jetë një ditë jo si të tjerat, kjo për shkak të protestës së opozitës së vendit. Sipas op
Gruaja zgjohet e tmerruar pasi u kafshua nga gjarpri gjigant (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një piton kafshën në këmbë një pensioniste, ndërsa ajo po flinte. Zvarraniku kisht
Djegia e makinave të drejtorit në Vlorë , çfarë fiksuan kamerat e sigurisë Pesë automjete janë përfshirë nga flakët në afërsi të zonës së “Ujit të Ftohtë”, ngjarje e ndodhur rreth orës 01:30 të s
Kamera kap jetën e gjitarit të rrallë (FOTO LAJM) Jeta sekrete e gjitarit më të trafikuar në botë, pangolin, është kapur nga kamerat në Afrikë. Në pamjet e rralla duke
Sfidon veten para kamerës por bëhet gazi i botës (VIDEO) Ky djalë gjenial jeton në Finlandë, ndërsa ka vendosur të lëshohet me snouboard në klum, ende i përgjumshëm. Që në pe
Momenti ku kapiteni Ramos imiton me ironi festimin e Griezmannit (VIDEO) Derbi i Madridit, mes Atletikos dhe Realit, përfundoi me fitoren e ekipit të Santiago Solarit, por polemikat nuk mungojn
Video e shpërthimit në Shkodër, “atentat me porosi” 13 janari 2018 dukej një ditë brenda rutinës në qytetin e Shkodrës. Deri në çastin kur në afërsi të tregut shfaqet me
Vrasja e Devi Kasmit, kamerat nxjerri zbuluar "killerin" grek (VIDEO) Personi që shfaqet në këto pamje dyshohet të jetë ish-oficeri i forcave speciale greke, Efthimios Efthimiu. Ai u fok
Benzi përplas 10 makina, kamerat kapin aksidentin e tmerrshëm në Vlorë (VIDEO) Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur në Vlorë, ku një mjet tip "Benz" me targa AA 272 RB ka dalë nga rruga dhe ka fluturu
I vuri kamera burrit, iu shemb toka nën këmbë kur pa videon E shqetësuar për martesën e saj, një grua ka menduar që të vejë një kamera të fshehtë në shtëpi për të parë se çfarë ndo
Kamerat zbulojnë Iscon: Ja pse nuk luaj te Real Madrid Minutat për Francisco Alcorcon kanë qenë me pikatore këtë sezon, aq sa ai është temë diskutimi sa herë që trajneri Santi
Dy momentet epike që kamera e Google Street fiksoi në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
Burri kap në kamera atë që nuk ia priste mendja, tmerrohet rrjeti Një pronar banese pretendon të jetë i përhumbur nga një ‘fantazmë’ që ai e quan “David i dashur” ka ndarë një imazh të a
Luana jashtë kamerave, një bishë edhe pa make up (VIDEO) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka bërë shumë bujë. Rrallë herë ndodh ta shohim Lunën të p
Volvo planifikon vendosjen e kamerave brenda makinës (FOTO LAJM) Kamera që monitorojnë sjelljet e shoferit dhe vlerësojnë nëse gjendja tij është në rregull Kohë më parë, njerëzit ish
Prezantohet telefoni me kamër "shpërthyese", 48 megapiksel Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka ka