999 rezultate për

kamer

Vajza e spanjollit zbulon gjithçka: Si u çmend Mihali i "tmerrshëm" për dy peshq Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë kushëririt të ish-deputetit të Himarës Koço Kokëdhima. Mih
Pronarë kujdes! Kjo është metoda më e re e vjedhjes së makinave luksoze (VIDEO) Hajdutët e makinave janë duke perfeksionuar metodat e tyre të vjedhjes. Sëfundmi, kamerat e sigurisë së një shtëpie
Baby G vazhdon avazin, kërcen në mënyrë provokuese para kamerës (VIDEO) Baby G kohët e fundit ka bërë bujë në media si shkak i ndarjes së saj me reperin Lim Hoti. Që pas ndarjes çifiti ka b
Anija gjermane rrëmbehet nga piratët Piratët kanë rrëmbyer tetë anëtarë ekuipazhi në anijen e mallrave gjermane në brigjet e Kamerunit. Kompani gjermane M
Nëna vendos kamera në dhomën e gjumit, në mëngjes zbulon gjithçka (VIDEO) Një nënë e rë vendosi kamera me infrared në dhomën e gjumit për të filmuar gjatë natës së çfarë ndodhte me të dhe dy fëm
Baby G "çmend" rrjetin, tund e shkund të pasmet para kamerës (VIDEO) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Zgjatet dënimi për personin që ndihmoi vrasësin e policit në Istog Më 15 mars të vitit 2019, Ujkan Metaj, ishte shpallur fajtor nga Gjykata Themelore në Pejë dhe ishte dënuar me pesë vjet
Sherri i madh në Rumani, gjithçka nisi nga Kamer Qaka (VIDEO) "Ajo që ndodhi në fushë në minutat e fundit të kohës shtesë është thjeshtë e papranueshme. Ndeshja nuk duhet të kishte v
Harrojeni policin e qarkullimit, ky dron do ju bëjë "gjëmën" (VIDEO) Kujdes nga dronët pasi do të jenë në veprim dhe mund t'ju gjobisin nëse shkelni rregullat e qarkullimit rrugor. Një p
Gruaja përgjon me kamera burrin në shtëpi dhe zbulon të papriturën (VIDEO) Një burrë është dënuar me burg, pasi i hidhte “helm” në kafe gruas së tij. Gruaja, Therese Kozlowski kishte ngritur d
Po këta sapo e bënë edhe publike! Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u bë publike historia e dashurisë së prezantueses, Dajana Shabani dhe boksierit, Kamer Maloku.
"Nuk është i aftë për këtë punë", shkarkohet Clarence Seedorf Clarence Seedorf është shkarkuar si trajner i Kamerunit pas dështimit në Kupën e Kombeve të Afrikës. “Luanët e Pamposhtu
Trejsi Sejdini "çmendet" në Rio de Janeiro, kërcen pa reçipeta para kamerës (VIDEO) Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale e cila
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
Do kaloni kufirin? Shihni gjendjen në pikat kufitare me kamera Intensiteti i komunikacionit në rrugët jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nuk ka ndalesa
Pritet fillimi i numërimit të votave, si po monitorohet gjithçka me kamera (FOTO LAJM) Tashmë që kutitë e votimit janë mbledhur pothuajse të gjitha në qendrat e numërimit, pritet të nisë edhe procesi i fundi
Rama vendos kamera në selinë e PD-së Nënkryetari i PD-së Edmond Spaho ka bërë publike sot fakte të rënda. Ai shkruan në Facebook se policia ka vënë nën vr
Pronari rreh me shpulla punonjësit: Pse nuk ngriheni në këmbë kur hyj unë? (VIDEO) Pronari i një biznesi në Stamboll nuk e ka duruar faktin se punonjësit e tij nuk u ngritën në këmbë kur ai hyri aty duke
Zhduket një 4 vjeçar shqiptar në Zvicër Një djalë 4 vjeçar kosovar me banim në Zvicër është zhdukur që nga dje. Zeneli po luante të enjten pasdite me nënën d
Policia e Shtetit masa të rrepta, kamera dhe efektivë 24 orë poshtë pallatit të Borchardt Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt, pas parrullës "Borchardt sham