999 rezultate për

kamer

Vrasja e Ivanoviçit, Prokuroria kërkon ndihmë nga Serbia për identifikimin e makinës Prokurori i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Njazi Rexha, tha se do të nevojitet ndihma nga hetuesia e Serbisë për të
Bebe Rexha del jashtë kontrollit, puth mamanë në buzë para kamerës (VIDEO) Tri femrat shqiptare që tashmë janë yje ndërkombëtare padyshim që ishin në qendër të vëmendjes në Grammy Awards. Veç
E blinduar dhe me kamera, veshja speciale ruse për luftë (VIDEO) Një kostum i ri i përparuar për luftë është vënë në provë nga inxhinierët rusë. Ajo është projektuar posaçërisht për
Skandali me 10 mijë euro, Artan Lame përballë kameras së fshehtë (VIDEO) Në studion e emisionit “Stop” ishte i ftuar kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, i cili foli për problemet e institucionit që d
Klienti i lë bakshish, kamerierja qanë kur zbulon motivin (FOTO) Një kameriere shpërtheu në lot pasi mori një bakshish të konsiderueshëm dhe të papritur nga një klient. Përveç porosi
Prokuroria ende s'ka rezultate nga kamerat në vendin e vrasjes Prokuroria Themelore në Mitrovicës, ende nuk i ka marrë ekzaminimet e kamerave të sigurisë për vrasjen e kryetarit të In
Të hënën del raporti nga kamerat e sigurisë për rastin Ivanoviç Të hënën pritet të publikohen rezultatet e ekzaminimit të kamerave të sigurisë në vendin e vrasjes së politikanit serb,
Do vëzhgohemi edhe kë kapim për dore, qeveria shpenzon milionat për kamera në rrugë “Big Brother” do të jetë kryeqyteti, por jo vetëm… Ministria e Brendshme gjatë këtij vitit do të shpenzojë mbi 60 milion
Vrasja e Ivanovicit është e filmuar, flasin prokurorët 24 orë pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit, autoritetet kosovare ende nuk kanë identifikuar asnjë të dyshuar për vrasjen e
Vrasja e Ivanoviçit do zbardhet shpejt, kamerat filmuan çdo gjë Mediat serbe vazhdojnë të shkruajnë për vrasjen e sotme të Oliver Ivanoviçit, të cilat kanë paraqitur edhe trajektoren e
Selia e partisë së Ivanoviçit me kamera sigurie, a u filmua krimi Një kamerë sigurie është e vendosur lartë në katin e dytë të selisë së partisë “Liria, Demokracia, Drejtësia (SDP)” në r
Ky është grabitësi i bankës në Tiranë Ky person i armatosur dhe i maskuar grabiti fialin e një banke të nivelit të dytë në ambientet e zyrave qendrorë të Hipo
Dalin fotot, kur Rama i hipte rosakut dhe Meta kamërdares (FOTO LAJM) Policë të rendit dhe ata të bashkisë rrethuan sot këndin e lojërave "7 Xhuxhat" në Tiranë pasi pritet të fillojë prishja
Momente që askush nuk do t'i besonte nëse nuk do të kapeshin nga kamera (FOTO LAJM) A keni parë ndonjëherë diçka të pabesueshme dhe që mezi e keni besuar se është e vërtetë? Ne ju sjellim disa fotogra
Ka frikën e dëmtimit muskular, Bale nuk reshti së nxehuri para ndeshjes me Numancias (VIDEO) Gareth Bale u rikthye si startues me gol në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Numancias që e fituan me rezultat 0-3 në kuadër të
Neymar bën spektakël para kameras, por shoku i tij më pas e turpëron (VIDEO) Neymar është një nga lojtarët që dhuron më së shumti spektakël në fushën e gjelbërt. Por jo vetëm kaq. Braziliani ësh
Wanda tregon fillimet e saj para se të njihte Icardin Vanda Nara ka zënë faqen e parë të revistës “Caras”. Ajo ka dhënë një intervistë në lidhje me etapat kryesore të karrier
Këta janë smartfonët më të mirë të këtij viti Pavarësisht se tekonologjia e smartfonëve çdo vit sjell risi, 2017-a ka qenë një prej viteve më të bollshëm në këtë aspe
Pse dukemi më bukur në pasqyrë se sa në fotografi? Sa herë keni dalë jashtë të kënaqur me pamjen tuaj dhe pastaj fotografitë tuaja ju dëshpërojnë? Kush gënjen? Pasqyra
Kamera kap momentin e aksidentit zinxhir në Kosovë (VIDEO) Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prizren-Gjakovë, në fshatin Celinë. Në aksident jan