999 rezultate për

kamer

Mendoheshin të zhdukura, kamerat regjistrojnë kafshët e ralla në Prespë (FOTO LAJM) Disa kamera të fshehura kanë regjistruar kafshë që mendoheshin të ishin zhdukur nga parku Kombëtar të Prespës. Kamera
Dalin pamjet, çfarë kapën kamerat brenda tunelit ku humbi jetën vëllai i deputetes (VIDEO) Dy ditë më parë u nda nga jeta vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti brenda tunelit Tiranë Elbasan. Në videon
Fikën çdo kamër sigurie! Si u zhdukën dajë e nip në Shkodër Dalin detaje të reja për zhdukjen e Gëzim Hysajt dhe Agron Mollaj natën e 23 gushtit të vitit 2018. Mësohet nga grupi he
U fikën 12 kamera sigurie: Si u rrëmbyen e u zhdukën daja dhe nipi në Shkodër (VIDEO) Dalin detaje të reja për zhdukjen e Gëzim Hysajt dhe Agron Mollaj natën 23 Gushtit të vitit 2018. ABC News mëson nga gru
Refuzon eliminimin, konkurrenti thyen mikrofonin dhe kamerat në TCH Në episodin e radhës i “Beauty” në programin e “Diell”, ku si çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make up artis
Djegie e qëllimshme e makinës së Lelit, çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë Detaje të reja janë mësuar nga hetimet për djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli. Në vendin e ngj
"Ups, më kapen kamerat", tërbim dhe buzëqeshje nga gruaja e futbollistit (VIDEO) Pasi fitoi derbin kundër Wislës me golin e rumunit Sergiu Hanca, Cracovia u ndal të dielën në shtëpi nga Gornik. Ndeshja
Sytë drejt kamerës, këto janë selfiet më të lezetshme në botë (FOTO LAJM) Fotot “selfie” nuk janë ekskluzivitet i njerëzve dhe aq më pak i yjeve të hollivudit, të cilët vetëm sa e bënë më popull
Hajduti hyn në xhami, vjedh paratë dhe arratiset (VIDEO) Mediat në Maqedoninë e Veriut kanë transmetuar pamjen kur hajduti, i ri në moshë hyn në xhaminë e të rinjve në Gostivar
Një "bishë"e re në rrugë, kamera spiune zbulon parametrat e BMW M2 CS (VIDEO) Një video e re spiune nga revista gjermane “Sport auto” ka arritur që të filmojë produktin final të BMW M2 CS teksa bën
I bënë kërdinë pronarit duke vjedhur atlete, kamerat nxjerrin zbuluar dy shitësit në Fier (VIDEO) Dy shitës në Fier kanë dalë zbuluar nga pamjet e siguruara nga kamerat e sigurisë, teksa vidhnin produkte sportive në dy
Duhet të ishin pritur me entuziazëm, por iPhone-t e rinj po friksojnë njerëzit Ndërsa Apple hodhi të martën në treg tre modelet më të fundit të iPhone, ajo që duhej të ishte risia më e madhe, tre kam
22 vite më parë filmoi gjendjen e Kosovës, dje kameramani filmoi ndeshjen ndaj Anglisë Kosova luajti mbrëmjen e djeshme një sfidë tepër të rëndësishme ndaj Anglisë në të cilën humbi, por shënoi tre gola.
Historia e kameramanit anglez: Para 22 vitesh xhiroi gjendjen në Kosovë, ndërsa dje ndeshjen (FOTO LAJM) 22 vjet pasi e kishte xhiruar gjendjen e vështirë në Kosovë, në vitin 1997, kameramani Chris James mbrëmë e xhiroi Kombë
Nxorri telefonin në kamera, Çanit i vjen SMS skandaloz (FOTO LAJM) Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani në nisje të sezonit të ri të emisionit të tij “Zonë e Lirë”, i ka ndodhur nj
Vendosi kamera në tualetet e studiove të “James Bond”, përfundon në burg Një burrë është dënuar me 16 muaj burg pasi kishte instaluar kamera të fshehta në tualetin e femrave në studiot “Pinewoo
Larg kamerave dhe luksit, ky është vendi ku familja mbretërore zgjedh të kalojë pushime (FOTO LAJM) Duka dhe dukesha e Cambridge është një nga dyshet më të komentuara në rrjet. ‘The Mirror’ publikoi se Kate dhe William k
Gjithmonë gati me kamera për të filmuar turistët, Klosi rrefuzohet nga i lënduari në Alpe (FOTO & VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi, ka vendosur të vizitojë turistin i cili gjatë ditës së djeshme u aksidentua në Alpe, d
Drejtuesit e Interit "fiken" nga shorti U hodh ditën e sotme shorti për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, teksa Interi është shortuar në Grupin F, së bashk
Shqiptarja simulon aksident për para, por e tradhtojnë kamerat e sigurisë (VIDEO) Një simulim aksidenti ka ndodhur në qytetin e Podujevës. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e 7 qershorit rreth orës