999 rezultate për

kamenices

Ja ku do të jetë pika e re kufitare mes Kosovës dhe Serbisë Më 22 maj, në kuadër të dialogut mes dy vendeve, Prishtina e Beogradi kishin rënë dakord që të hapej një pikë e re kufit
Aksidentohet kryetari i Kamenicës Begzad Sinani, kryetar i komunës së Kamenicës, është përfshirë në një aksident me makinën e tij zyrtare në magjistralen
Në Krilevë të Kamenicës ujku shëtit i lirë (VIDEO) Një ujk është filmuar teksa lëvizte lirshëm në një arë në fshatin Krilevë të Kamenicës. Në video shihet ujku duke ecu
Hyseni vizitë zyrtare në Novobërdë dhe Kamenicë Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni pritet që të vizitojë sot rreth orës 11:00 komunën e Novobërdës dhe Kamen
Haradinaj nderon dëshmorin Rahim Beqiri Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj ka bërë homazhe te lapidari i dëshmorit Rahim Beqiri në fs
Rrëfimi i rrobaqepësit që qepi uniformat e ushtarëve të UÇPMB-së (VIDEO) Në ish-ndërmarrjen shoqërore “Kosovka” të Kamenicës u qepën 2 mijë e 500 uniforma të UÇPMB-së gjatë rezistencës së armat
Shitja e makinave të komunave, Ahmeti: Nuk kemi nevojë për luks Veprimi për shitjen e xhipit “Hyundai” të kryetarit të Kamenicës, Shaip Surdulli është përshëndetur nga kreu i komunës s
Në inaugurimin e Sinanit mungon ish kryetari Surdulli Fituesi i zgjedhjeve lokale për kryetar të Kamenicës, Begzad Sinani është betuar solemnisht duke marrë kështu detyrën si
Femrat shqiptare shiten për 300 euro Një femër nga Shqipëria është shitur në Kosovë vetëm për 300 euro. Mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënë në H
Kamenicë, arrestohet asistentja dhe shefja e prokurorimit Zyrtarja e prokurorimit dhe asistentja e kryetarit të Komunës së Kamenicës, Hatixhe Canaj është arrestuar nga policia e
Xhandarmëria serbe del në rrugën Karaçevë-Rogaqiçë Kryetari i Kamenicës Shaip Surdulli ka thënë se xhandarmësia serbe vazhdon me provokimet e saj përmes futjes në territor
Me Canajn kandidat e fitojmë Kamenicën Nga gjashtë emrat që knaë shprehur dëshirën për të qenë kandidat të mundshëm për kryetarë të komunës, vetëm Lulzim Canaj
Komuna e Kamenicës detyrohet të paguajë pagat e arsimtarëve Edhe pse shlyerja e pagave të punonjësve të arsimit është kompetencë e pushtetit qëndror, komuna e Kamenicës u detyrua q