999 rezultate për

kaluar

Emery analizon Realin: Dukshëm favorit për të kaluar tutje Real Madrid dhe Paris Saint-Germain do të diskutojnë me njëri-jetrin ekipin i cili do të kalojë në fazën e 1/8 në Champi
Qëlloi 7 herë mbi kuksianin, mësohet e kaluara e errët e autorit Kanë kaluar vetëm pak orë nga ngjarja, por ndërkohë janë zbuluar detaje të reja në lidhje me atentatin ndaj 40-vjeçarit
Skandal në doganën e Maqedonisë, qytetarit i kërkohet ryshfet për të kaluar (VIDEO) Një situatë e pakëndshme i ka ndodhur sot një qytetari shqiptar në doganën Kosovë-Maqedoni. Sipas qytetarit doganieri
Publikohen fitimet për ekipet spanjolle vitin e kaluar, Realit nuk i mjaftojnë 5 trofe Top 20 klubet nga kampionati elitar spanjoll kanë inkasuar në total 1.247 bilion euro, për dallim një sezon më herët që
Zidane përsërit revolucionin e vitit të kaluar fiks pas një viti Revolucioni i Zinedine Zidane filloi saktësisht një vit më parë. Nesër do të jetë dita e 365-të që nga koha kur tekniku
Aksident spektakolar, makina fluturon në ajër për të kaluar rrugën (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një shofer guximtar kaloi në anën tjetër të rrugës duke kaluar mbi një makinë tjetër, shk
Nisin hetimet për mundësinë e falsifikimeve të hartave nga komisioni i kaluar për Demarkacion Prokuroria ka konfirmuar se ka nisur hetimet për mundësinë e falsifikimit të hartave nga Komisioni i kaluar Qeveritar. Z
Leicester Cityt i duhen vetë tre minuta për kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO) Leicester City ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Anfield Road. Miqëve i duhen vetëm tre minuta për të kalua
Ronaldo elozhe Juventusit: Janë një klub i mrekullueshëm, isha duke kaluar aty Cristiano Ronaldo duke folur me legjendën e Juventusit, Alessandro Del Piero, pasi mori çmimin e Lojtarit të Vitit në Gl
Batërdia në gjykata, si e vodhi Fatmira Hajdari pronën në mes të Tiranës duke ia kaluar oligarkëve Batërdia që është bërë me pronat gjatë këtyre dy dekadave e ca demokraci mjafton si argument i vetëm për reformimin deri
Milinkoviç u tradhëtua nga ajo që sezonin e kaluar e bëri krenar E premtja e zezë e Milinkovicit. Humbja e kësaj të premteje rezultoi dhe fundi i trajnerit serb në krye të Kukësit, që i
Kanceri i gjirit mund të prek edhe meshkujt, simptomat që nuk duhen anashkaluar Kanceri i gjirit është një sëmundje e cila prek kryesisht gratë midis moshës 45 dhe 55 vjeç. Pasi një gazetar i panjohur
Shenjat që nuk duhen anashkaluar, paralajmërojnë kancer Kanceri mbetet një nga sëmundjet më të rrezikshme që vazhdon të marrë me mijëra jetë njerëzish. Diagnostikimi i tij në h
Moderatori shqiptar tregon të kaluarën e vështirë Bledi Strakosha së fundmi foli hapur për fenomenin e bullizmit dhe të kaluarën e tij të vështirë. I ftuar në emisionin “
Delawie përgëzon Komisionin e të Vërtetës dhe Pajtimit Ambasadori amerikan, Greg Delawie, e ka mirëpritur krijimin e ekipit përgatitor për Komisionin e së vërtetës dhe Pajtimi
Arrestohen dy fajdexhinj në Prishtinë Njësitet policore të DHKK-së, të mbështetura edhe nga pjesëtarët e NJSO-së, pas zhvillimit të hetimeve, kanë zbatuar urd
U fsheh në kroskotin e makinës për të kaluar ilegalisht në Spanjë, ja si u zbulua 12-vjeçari (FOTO LAJM) Një fëmijë 12 vjeçar është fshehur në kroskotin e një makine BMW X5, me qëllim për të kaluar kufirin për në Spanjë.
Rreziku s'ka kaluar ende! Një fshat i tërë shqiptar rrezikon të shembet Në fshatin Janjar të bashksië Konispol, vetëm pak metra larg kufirit tokësor me Greqinë, një pjesë e fshatit rrezikohet
Peter Bosz i sigurtë sa Reali është në të njëjtin nivel me atë të sezonit të kaluar Real Madrid do të presë sonte Brusian e Dortmundit për të përmirësuar statistikat ose për të njerrë Dortmundin edhe nga
Mësimet nga e kaluara zbulojnë se Milani sot fiton 0-1 Askush nga isht-trajnerët e Milanit që kanë ardhur si zëvendëses nuk kanë dalur të humbur në 30-vitet e fundit. Fabi