999 rezultate për

kaluar

NASA shpjegon dritën misterioze në Mars Një dritë e bardhë e kapur, që del nga sipërfaqja e Marsit, është bërë aq misterioze si kurrë më parë. Në një foto të
Vendet më perfekte për të kaluar pushimet verore (FOTO LAJM) Nëse keni vështirësi të vendosni për vendin perfekt për të kaluar pushimet verore, ne kemi një lajm të mirë për ju: puna
VOA: Raporti Rama-Meta ka kaluar çdo cak Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ka thirrur në takime të veçanta ditën e enjte, kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e o
Rashica me të fejuarën kanë zgjedhur "Maldives" për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) Futbollisti i Përfaqsueses së Kosovës Milot Rashica, po korrë suksese të mëdha në karrierën e tij futbollistike. Djal
PËRGJIMI 6/ "Ai që nuk mori lekët javën e kaluar, tani i kërkon" (VIDEO) Në përgjimin e gjashtë është dialogu në mes Arben Keshit drejtor në Ministrinë e Brendshme dhe një personi tjetër, i cil
20 foto nga e kaluara që do trondisin syrin tuaj (FOTO LAJM) Të gjithë e kemi dëgjuar shprehjen "1 foto sa 1000 fjalë", e kjo shprehje gjen zbatim në çdo foto të kapur në momentin e
Kanë kaluar 18 vite, mbetet enigmë vrasja e 9 vjeçarit nga Veleshta Ka shkuar në shkollë dhe kurrë më nuk është kthyer në shtëpi. 18 vjet familja Rexhi nga Veleshta e Strugës bredh nëpër i
Haradinaj: Në përvjetorin jubilar të çlirimit të Suharekës, të kujtojmë të kaluarën tonë të lavdishme Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë sot se qershori i lirisë shënon fillimin e kthesës për vendin tonë.
Skandali në La Liga, skuadra e Ronaldo "fenomenit" trukoi ndeshjen e javës së kaluar (VIDEO) Skandali i trukimeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll ka bërë që të përfundojnë në pranga emra të njohur në këtë vend
New York, personat që përdorin rrjetet sociale duke kaluar rrugën do dënohen Qytetarët e Nju Jorkut tashmë bëjnë mirë të mbajnë kokën lart. Të paktën kur ecin. Senati i shtetit të Nju York-ut do
MC Kresha tregon me lot në sy vështirësitë që ka kaluar në kohë lufte Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua një histori mjaft prekëse që kishte protagonist k
Borchardt: Shqipëria ka ende zgjatime të së kaluarës totalitare Protesta e të shtunës u kthye në kërcënim për Ambasadorin e OSBE-së Bernd Borchardt ku në hyrje të rezidencës së tij shk
Ish e dashura e Fernando Alonsos, shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Viki Odintcova është një nga modelet e shumta ruse, që po dominojnë rrjetet sociale, ku postojnë vazhdimisht foto mjaft
Ten Hag: Ajax-i i ka kaluar pritshmëritë Surpriza Ajax është vetëm 90 minuta larg finales së madhë në Ligën e Kampionëve dhe në Amsterdam djemtë e Ten Hag duhet
Kukësit i mjafton një gol i Shkurtaj për të kaluar Tiranën (VIDEO) Me stadiumin e boshatisur dhe Ngoo të rikthyer, te Tirana ndihet sërish ankthi dhe rreziku i rënies nga Superioria. F
Kroatët kapin dy kosovarë duke kaluar ilegalisht, i kthen në Serbi Por, përveç atyre që kishin leje për të lëvizur në zonën Shëngen, ka akoma qytetarë që provojnë të shkojnë përmes rrugëv
Pendarovski në Probishtip dhe Karbinci: Nuk do të lejojmë kthim në të kaluarën Kandidati i përbashkët për president, Stevo Pendarovski, sot ishte për vizitë në Probishtip dhe Karbinci, ku nga banorë
Të nxitur nga raportimet në rrjetet sociale, emigrantët në tentativë për të kaluar kufirin, përplasen me policinë greke Këtë të shtunë një grup migratësh të vendosur afër kufirit me Maqedoninë për të lëvizur drejtë Europës hasën kundërshti
Momentet që njerëzimi ka kaluar nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Fotoreporterët e dinë më mirë se kushdo, se një foto mund të vlejë më shumë se 1.000 fjalë. Por, kur bëhet fjalë për fot
“Kemi kaluar shumë vështirësi”, Ermali tregon lidhjen me Amin Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media. Çifti j