999 rezultate për

kaluar

Manjola Nallbani 10 ditë e izoluar: E kam kaluar njëherë këtë sprov (VIDEO) Ditët e fundit kanë qenë mjaft të vështira për botën. Shumë shtete kanë marrë masa drastike për t’i ruajtur qytetarët ng
"Kam kaluar 3 vjehrra" Rudina Dembacaj flet pa doreza për secilën (VIDEO) Pasi konfirmoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të mediave. E ftuar në emisionin “E Diell” ka
"Po kaloj me Zahon kohë që se kam kaluar dot më herët", Rama izolohet në shtëpi Kryeministri Edi Rama është izoluar sot në shtëpinë e tij në Surrel. Rama ka treguar se tashmë ai do tw dëgjojw këshillë
"Sa gripëra kemi kaluar ne", deklarata qesharake e Dukës bën bujë edhe në Greqi (FOTO LAJM) “Nuk ka pse të jetë panik kaq i madh, nuk do të isha për masa kaq drastike për ndërprerjen e aktiviteteve. Nuk ka nevojë
CHAMPIONS/ Dy ndeshjet e sotme dhe favoritët për të kaluar në çerekfinale Pavarësisht panikut që po përjeton Europa nga Koronavirusi, UEFA ka vendosur që të luhen dy ndeshjet e kthimit në Champi
Dogana Hani i Hotit hedh poshtë deklaratën e ministres: 28 vjeçari nuk ka kaluar në këtë pikë Pas deklaratës së qeverisë se 28 vjeccarii ka kaluar në teritorin shqiptar 12 ditë më parë nëpërmjet doganës së Hanit të
"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve
Këshilla të çmuara: Si të mposhtim urinë pa kaluar nga frigoriferi Fillimi i verës na fton të humbim disa kilogramë: ne e dimë se kjo është një detyrë e vështirë dhe se dietat nuk japin g
Joshua ka fituar miliona euro jashtë ringut gjatë vitit të kaluar Boksieri Britanik, Anthony Joshua, ka siguruar fitime të mëdha vitin e kaluar jashtë ringut. Kampioni i peshave të rë
Ambasada amerikane thirrje për 2 marsin: Në protestat e kaluara ka patur dhunë, bëni kujdes Presidenti Ilir Meta ka thirrur në protestë gjithë shqiptarët me dy mars. Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikë
14 viktima, flet mjekja shqiptare në Itali: Italianët kanë kaluar në fazën e dytë Ndërkohë që koronavirusi ka paralizuar Italinë me 14 viktima dhe mbi 520 të infektuar, italianët kanë kaluar në fazën e
U kap duke kaluar drogë drejt Greqisë, shkarkohet doganieri trafikant Një doganier dhe një 23- vjeçare janë arrestuar në pikën kufitare të Qafë Botës pasi po tentonin të kalonin drogë drejt
Imobile flet për të kaluarën te Dortmund: E takova Klopin në momentin e gabuar të karrierës Çiro Imobile është duke zhvilluar një kampionat të shkëlqyer me Lacion, teksa ia ka dalë të realizojë 26 gola deri në kë
Ylli i Napolit beson se periudha negative i takon së kaluarës tashmë Sulmuesi polak i Napolit, Arkaduisz Milik është i bindur se periudha negative e skuadrës tashmë i përket së kaluarës.
Disa ngelin përgjithmonë fëmijë, pamjet që rikthejnë të kaluarën (FOTO LAJM) E kaluara nuk mund të rikthehet. Ato që na mbeten janë kujtimet. Shumë prej tyre i kemi në mendje, e disa të tjera i dok
Altin Hajri u dënua më 7 vite burg vitin e kaluar, Apeli e shpalli më pas të pafajshëm Biznesmeni Altin Hajri, pronar i kompleksit “Golden” në Shijak, ku dyshohet se është dërguar pas marrjes peng në Kamëz 4
5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM) Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë. Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make
U ekzekutua në mes të Astirit, e kaluara e errët e Vilson Nokës Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
I shpëtoi kancerit, familja Laze sapo kishte kaluar një sfidë të dhimbshme para grabitjes Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
"Kush e ka radhën", PD publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale Ditën e djeshme, PD denoncoi një tjetër kryebashkiak i Ramës, pasi sipas tyre ishte dënuar më parë për armëmbajtje pa le