999 rezultate për

kaluar

Psikologët: Pse karantina iu shtyn të gaboni me ish partnerët Izolimi i ka dhënë mundësi njerëzve që të përdorin orët shtesë për të mësuar një aftësi të re ose të fillojnë një hobi t
Orgesa Zaimi bën deklaratën e fortë: Kemi kaluar koronavirusin të gjithë si familje Këngëtarja Orgesa Zaimi e ftuar në “Vizioni i Pasdites” tha se gjatë muajit shkurt të gjithë familjarisht përjetuan simp
828 viktima 24 orët e fundit, "piku" mund të jetë kaluar para dy javësh Britania e Madhe edhe sot ka regjistruar një bilanc dramatik të viktimave të pandemisë. Autoritetet kanë bërë të ditur s
Dy viktima të tjera nga COVID 19 në Maqedoninë e Veriut, shkon në 1207 numri i të prekurve Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara kanë humbur jetën dy pacientë nga koronavirusi. Një pacie
De Bruyne mendon se e ka kaluar koronavirusin edhe pse nuk është testuar Kevin De Bruyne beson se ai dhe familja e tij mund të ketë qenë e infektuar me koronavirus gjatë mbylljes në Manchester.
Kjo është situata më e vështirë që Khloe ka kaluar me vajzën e saj dhe Tristan (FOTO LAJM) Khloe Kardashian ka shpjeguar në një episod të fundit të serialit ‘Keeping Up With The Kardashians’ se sa e vështirë ka
A ka ndonjë mënyrë për të ditur nëse ke pasur Covid-19 në të kaluarën? Simptomat e Covid-19 ndryshojnë shumë, dhe testimi i pakët në shumë vende do të thotë që shumë njerëz mund të kenë pasur
Duke ndezur zjarr për të kaluar natën, emigrantët në kufi i kërkojnë zgjidhje Ramës dhe Metës Emigrantët shqiptarë vazhdojnë të jenë të mbetur në tokë neutrale në mes Greqisë dhe Shqipërisë dhe duket se për ta nuk
"Kemi kaluar gjysmën e parë të kësaj të keqe", Pipero: Kur do të quhet Shqipëria e çliruar nga pandemia Mjeku Pëllumb Pipero, shpjegon kurbën e infektimeve në Shqipëri ku sipas tij, e gjitha ka një lidhje logjike. Sipas tij,
Pëllumb Pipero jep lajmin e mirë: Kemi kaluar kulmin, në qershor përfundon izolimi! Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka sjellë një lajm të mirë sa i përket kurbës së koronavirusit në vendin tonë. Sipa
Pas "çmendurisë" së javës së kaluar, me sa u këmbye euro? Monedha e përbashket ka vijuar tendencën zbritëse edhe gjatë ditës së djeshme në tregun e brendshëm. Sipas kursit zyrtar
Gripi spanjoll infektoi 500 milionë njerëz, çfarë duhet të mësojmë nga e kaluara Ndonjëherë paralelet midis kësaj pandemie dhe atyre të mëparshme janë jo fort të çuditshme. Më parë, u tha se hidroks
Kryemadhi bën deklaratën e habitshme: Mos e ka kaluar pikun e koronavirusit Shqipëria në janar? Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ngriti një pyetje e cila pritet të shkaktojë reagime të shumta. “Mos e ka kaluar
Rivalitet brenda dhe jashtë fushës, ky është premtimi që Barça i bëri Neymar-it për të mos kaluar te Reali! Verën e kaluar në merkato kishte një luftë të ashpër mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për të marrë shërbimet e braz
Kaka: Momentet më të mira dhe më të këqija të karrierës i kam kaluar me Milan Leite Kaka ka dhënë disa komente lidhur me karrierën e tij të pasur që e kishte si futbollist. Kaka kaloi padyshim vi
8 shenja që tregojnë se ne mund ta kemi kaluar koronavirusin Ekspertët theksojnë që ekziston mundësia që disa persona janë shëruar nga koronavirusi edhe para se të kishte filluar ep
Javën e kaluar u rrit "frikshëm", por çfarë ndodhi sot me euron? Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie sot në tregun valutor për të dytën ditë radhazi. Sipas kursit zyrtar të Ban
Tifozja e ruse e Chelsea kërkon shoqëri për të kaluar karantinën (FOTO LAJM) Ajo quhet Maria Liman, është modele ruse, tifoze e zjarrtë e Chelseat të Londrës dhe u bë e famshme gjatë Kampionatit Bo
Meta: Europa ka kaluar periudha shumë më të vështira se pandemia Teksa Shqipëria prej më shumë se dy javë po përballet me luftën ndaj pandemisë, Presidenti Ilir Meta e konsideroi “periu
Zyrtari infektohet me koronavirus, izolohet FSHF-ja As qeveria e futbollit shqiptar nuk i shpëton dot koronavirusit. Një nga zyrtarët e FSHF-së, F.R, rezulton të jetë n