999 rezultate për

kaluar

Shenjat që tregojnë nëse e keni kaluar apo jo koronavirusin Nuk besojmë se ka një njeri që nuk e pyet veten ose nuk ka dyshime nëse e ka kaluar apo jo koronavirusin. Kjo edhe p
Doni të dini nëse keni kaluar COVID-19, këto janë shenjat që ju tregojnë Të gjithë jemi në dyshim nëse jemi prekur nga koronavirusi. Megjithëse është e vështirë të thuhet një përgjigje e saktë,
"E këputur me ethe e kollë", moderatorja shqiptare dyshon se ka kaluar koronavirusin (FOTO LAJM) Moderatorja Einxhel Shkira ka folur për periudhën e izolimit dhe tregoi se gjithmonë kishte dashur një muaj pushim dhe k
Shaqiri i vendosur, kërkon shkëputjen e kontratës me Liverpoolin për të kaluar te Fenerbahce Xherdan Shaqiri është i vendosur për t’u larguar nga skuadra e Liverpoolit gjatë kësaj vere. Madje, mësohet se Shaqiri k
Në vetëm 5 muaj, sa "pike" të COVID-19 ka kaluar Shqipëria?! Oliverda Allmuça Që kur nisi pandemia, "piku" në Shqipëri ka kaluar disa herë (!) Ekspertët nuk ranë kur
Kosovës ia mbyll dyert edhe Maqedonia e Veriut, për të kaluar kufirin kërkohet testi i bërë brenda 72 orëve Maqedonia e Veriut ka vendosur që t’ua mbyll dyert disa shteteve të rajonit, duke përfshirë edhe Kosovën si masë paranda
HOROSKOPI/ Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si xhelozia Dashi Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si egoizmi apo xhelozia. Ka gjasa që një problem i juaj
Meri Shehu paralajmëron ditë të vështira, çfarë pritet të ndodhë me secilën shenjë Astrologe Meri bën të ditur se nga 18 qershori deri në 12 korrik do jemi në një periudhë me shumë ndikime planetare. Pla
Keni kaluar ditë të keqe? Fotot që do t’ju shkrijnë së qeshuri Ok! E dimë që të gjithëve ju ka ndodhur që të ndodheni në situata të cuditshme. Besdisëse ndonjëherë, edhe të pabesu
Jetë luksoze si normalisht, si e kanë kaluar karantinën fëmijët e miliarderëve (FOTO LAJM) Mesa duket pandemia e koronavirusit nuk ka cënuar dhe frikësuar aspak fëmijët e miliarderëvë nëpër botë. Ata kanë kaluar
Disa ngelin përgjithmonë fëmijë, pamjet që rikthejnë të kaluarën (FOTO LAJM) E kaluara nuk mund të rikthehet. Ato që na mbeten janë kujtimet. Shumë prej tyre i kemi në mendje, e disa të tjera i dok
Manjani: Vettingu nuk është i drejtë, disa fshehën të kaluarën e tyre Ish-ministri i Drejtësisë, Yll Manjani e cilëson të nevojshme rishikimin e ligjeve në drejtësi, pasi për të reforma ka n
"Ma sugjeruan Ronaldon në të kaluarën", Moratti: Ky sezon mbaroi I intervistuar nga mikrofonat e “La Politica del Pallone”, ish-presidenti i Interit, Masimo Morati, ka folur në 360 grad
Nisin hetimet: Ndeshja e javës së fundit e sezonit të kaluar në La Liga ishte e trukuar? (VIDEO) Mediat në Spanjë kanë raportuar se kanë nisur hetimet e hollësishme për dyshimet e ngritura se ndeshja e sezonit të kalu
Ish-eurodeputetja: Po silleni si në të kaluarën kriminale, turp për Veliajn dhe shefin e tij Ish eurodeputetja Doris Pack ka qenë e ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përme
Drejtori sportiv i Fiorentinës tregon tmerrin e kaluar nga koronavirusi: Ja ngjita gjithë familjes Përhapja e Koronavirusit arriti kulmin në Itali, ku u regjistruan raste të shumta të prekurish dhe viktimash. Një nga
Gruaja e Di Marias shfryn me ofendime për kohën e kaluar në Angli: Njerëzit ishin të çuditshëm dhe të neveritshëm Gruaja e Angel Di Maria, Jorgelina Cardoso, ka folur fjalët më të këqija për kohën e kaluar në Angli, duke i cilësuar nj
50 ditë nga rasti i parë me koronavirus, Kurti: Rreziku nuk ka kaluar ende Kryeministri, Albin Kurti, ka thënë se sot janë bërë 50 ditë nga rasti i parë i virusit Corona në Kosovë. Kurti ka fa
Mos u ngutni të bëni pazar: Të shtunën do jenë hapur dyqanet dhe farmacitë Ndryshe nga javët e kaluara, dyqanet dhe marketet janë të hapura këtë të shtunë. Vendimi u bë publik një ditë më parë
Pipero: E kemi kaluar pikun, situata është nën kontroll! I ftuar në emisionin Arena nga Dritan Hila, mjeku i njohur, Pëllumb Pipero, tha se situata e koronavirusit në vendin ton