999 rezultate për

kaluar

Shenjat që nuk duhen anashkaluar, paralajmërojnë kancer Kanceri mbetet një nga sëmundjet më të rrezikshme që vazhdon të marrë me mijëra jetë njerëzish. Diagnostikimi i tij në h
Moderatori shqiptar tregon të kaluarën e vështirë Bledi Strakosha së fundmi foli hapur për fenomenin e bullizmit dhe të kaluarën e tij të vështirë. I ftuar në emisionin “
Delawie përgëzon Komisionin e të Vërtetës dhe Pajtimit Ambasadori amerikan, Greg Delawie, e ka mirëpritur krijimin e ekipit përgatitor për Komisionin e së vërtetës dhe Pajtimi
Arrestohen dy fajdexhinj në Prishtinë Njësitet policore të DHKK-së, të mbështetura edhe nga pjesëtarët e NJSO-së, pas zhvillimit të hetimeve, kanë zbatuar urd
U fsheh në kroskotin e makinës për të kaluar ilegalisht në Spanjë, ja si u zbulua 12-vjeçari (FOTO LAJM) Një fëmijë 12 vjeçar është fshehur në kroskotin e një makine BMW X5, me qëllim për të kaluar kufirin për në Spanjë.
Rreziku s'ka kaluar ende! Një fshat i tërë shqiptar rrezikon të shembet Në fshatin Janjar të bashksië Konispol, vetëm pak metra larg kufirit tokësor me Greqinë, një pjesë e fshatit rrezikohet
Peter Bosz i sigurtë sa Reali është në të njëjtin nivel me atë të sezonit të kaluar Real Madrid do të presë sonte Brusian e Dortmundit për të përmirësuar statistikat ose për të njerrë Dortmundin edhe nga
Mësimet nga e kaluara zbulojnë se Milani sot fiton 0-1 Askush nga isht-trajnerët e Milanit që kanë ardhur si zëvendëses nuk kanë dalur të humbur në 30-vitet e fundit. Fabi
Më e keqja s'ka kaluar! Nesër shtrëngata shiu e dëbore në Shqipëri Ndërkohë që në jug të vendit situata vazhdon të jetë akoma kritike, parashikimet për nesër nuk janë aspak të mira. In
Ky është greku që parashikoi stuhitë e përmbytjet në Shqipëri: Akoma s'ka kaluar Ky është sinoptikani grek, Sakis Arnautoglu, i cili qe i pari që parashikoi reshjet e dendura të shiut, që do të derdhes
Pamje të rënda, kjo familje në Durrës e ka kaluar natën në ujë (VIDEO) Reshjet e dendura të shiut kanë goditur më së shumti familjet e varfëra në Shqipëri duke i detyruar ato të jetojnë në uj
Më e keqja s'ka kaluar! Rrebeshe shiu në jug e stuhi dëbore në veri të Shqipërisë Situata e reshjeve dhe përmbytjeve në vend nuk pritet të qetësohet, përkundrazi. Sipas parashikimeve, Shqipëria do t
E kaluara problematike e policit të plagosur, i dogjën makinën 3 vjet më parë Polici i plagosur sonte në “Bar General” në zonën e ish-Parkut të Autobuzave,Ermal Bregu duket se ka pasur një të kalua
Ish-ministri për takimin me Haradinajn: Ishte si kënga e Ramës, shumë zhurmë për asgjë Ish ministri i PD, së Besnik Mustafaj ka reaguar përsa përket mbledhjes së përbashkët të qeverisë shqiptare me atë të Ko
Gazetari nga Kosova vë në siklet Ramën: S’keni zbatuar marrëveshje e kaluara akoma Marrëveshjet e diskutuara në tavolinën mes dy krerëve të qeverive përkatëse, Ramush Haradinaj dhe Edi Rama, janë firmosu
Statistikat tregojnë se Reali i këtij sezoni me atë të sezonit të kaluar, ndryshojnë vetëm në këtë pikë Është tashmë e kuptueshme që Real Madridi i këtij sezoni nuk është i njëjtë si ai i sezonit të shkuar, një ekip që, atëh
Meta për marrëdhënien me Ramën: Raporte që kanë zero ndikim Presidenti Ilir Meta i cili sot ka vizituar Maqedoninë ka zhvilluar gjithashtu edhe një intervistë në televizionin Alsat
Zbardhet detaji i errët nga e kaluara e shqiptarit që theri gruan në Itali Ditën e djeshme Italia u trondit nga krimi i rëndë në një familje shqiptare. Dritan Sulollari vrau me thikë gruan e
Martial: Jam i lumtur se sa në sezonin e kaluar Sulmuesi i Manchester United Anthony Martial thotë se ai është më i lumtur në klub se sa ishte sezoni i kaluar, por ende
Arrin në 50 numri i zv.ministrave të Kosovës Kryeministri Ramush Haradinaj deklaroi sot se buxheti për vitin 2018 është buxhet i zhvillimit për rritje ekonomike dhe