999 rezultate për

kaluar

Tare besimplotë: Kjo Lazio është më e fortë se e sezonit të kaluar Prej shumë vitesh është drejtor sportiv i Lazios dhe e ka shndërruar këtë klub në konkurrues ndaj gjigantëve si Juventus
Shpejtësi që vret: Çfarë ndodhi mbrëmjen e kaluar në Sauk-Teg Gjat kontrollit në rrugën Sauk-Teg policia ka hequr 20 patenta si dhe ka arrestuar 4 drejtues mjetesh pasi radari ka kap
Marchisio zbulon refuzimet që i bëri Real Madridit dhe Interit në të kaluarën Claudio Marchisio zbulon se ai refuzoi një ofertë të Real Madridit në të kaluarën, ndërsa më vonë refuzoi edhe Interin.
Nuk po gjejmë karar, sa "pike" të COVID-19 ka kaluar Shqipëria?! Oliverda Allmuça Që kur nisi pandemia, "piku" në Shqipëri ka kaluar disa herë (!) Ekspertët nuk ranë kur
Pamjet flasin vetë, sa kanë ndryshuar kohërat për Mourinhon dhe Lampard (VIDEO) Ndonjëherë futbolli di të jetë i "padrejtë". Sporti më i dashur në botë, shpesh ka vënë si kundërshtarë njerëz që kan
Disa mënyra për të kaluar ditët me shi Pavarësisht nga mosha, ditët me shi, ulin gjendjen e mirë shpirtërore. Për fëmijët, kjo ndodhë për shkak se ata nuk mund
"Më kanë kaluar gabimisht rrogën e Eni Çobanit", moderatori shqiptar rrëfen incidentin I ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, u përball që në hyrje me “ngatërresën” e moderatores së programit. Pas kohë më
Nëse jeni duke kaluar një virozë ose të ftohtë, mos i prekni këto ushqime Kur jemi sëmurë shpesh kemi neps dhe dëshira për ushqime të ndryshme dhe nuk ja kursejmë vetes pikërisht se jemi pa qejf
E BUJSHME/ Paratici takohet me përfaqësuesit e Marcelos Sipas Brasil Esporte Interativo, Marcelo është gati të largohet nga Reali dhe të dëgjojë oferta të tjera. Juventus dh
HOROSKOPI/ Ju presin debate në çift, lërini pas inatet e kaluara Dashi Disa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mb
Suarez do të jap provim për të kaluar tek Juve Vetëm një pengesë e fundit po mungon për të parë Suarezin në Juventus: provimi i gjuhës italiane. Sipas dekretit të
Me foto nga spitali, Blero zbulon se e ka kaluar Covid-19 (FOTO LAJM) Duket se edhe këngëtari i njohur Blero Muharremi, e ka kaluar virusin SARS-CoV-2 gjatë javëve që kemi lënë pas. Ai
Doni të dini nëse keni kaluar COVID-19, këto janë shenjat që ju tregojnë Të gjithë jemi në dyshim nëse jemi prekur nga koronavirusi. Megjithëse është e vështirë të thuhet një përgjigje e saktë,
Lojtari i Prishtinës e ka kaluar koronavirusin në Kosovë, por në Gjibraltar del pozitiv FC Prishtina përmes një komunikate ka sqaruar gjithë atë që ka ndodhur në Gjibraltar, ku u vendos që të mos zhvillohej n
Kërkohet përjashtimi i numrit 2 të Policisë së Shtetit, PD: Fshehu të kaluarën nga formulari i vetëdeklarimit Partia Demokratike ka kërkuar përjashtimin e numrit 2 të Policisë së Shtetit, Gjovalin Loka, i cili ka fshehur të kaluar
Shenjat që tregojnë se keni kaluar koronavirusin Frika e prekjes nga sëmundja që ka trazuar mbarë globin, shoqërohet shpesh edhe me pyetjen: “ Po sikur ta kem kaluar val
Tentuan të shfrytëzonin kaosin në Kakavijë për të kaluar drogë, dy në pranga një në kërkim Kanë rënë në prangat e policisë së Gjiorokastrës dy persona të cilëve u është sekuestruar një sasi prej 21 kg kanabis. N
Arrihet marrëveshja: Kakavija do të qëndrojë e hapur përtej orarit për kaluar 1000 udhëtarët e fundit Arrihet marrëveshja që pala greke në doganën e Kakavijës të qëndrojë e hapur përtej orarit të deklaruar. Një gjë të t
6 gjërat që ua rikthejnë dashurinë e humbur përsëri në lidhje A ndjeheni sikur ju dhe partneri juaj duhet të rregulloni atë shkëndijë të vjetër? Nuk është e pazakontë që çiftet t
A mund të përdor kremin kundër diellit të vitit të kaluar? Ekspertët shpjegojnë kur skadon Menjëherë sapo nis koha e plazhit, ne të gjithë vrapojmë të kapim kremin e diellit të mbetur përgjysmë nga viti i kaluar