kalon

Turqia kalon sërish në avantazh në Elbasan Arena (VIDEO) Ndeshja e parë e vlefshme për kualifikueset e kampionatit europian mes Shqipërisë U21 dhe Turqisë U21 është drejt fundit
Dramë në Shkodër, Yilmaz kalon Turqinë në avantazh (VIDEO) Shqipëria është befsuar në minutën e 22 teksa Turqia ka kaluar në avantazh në me autor sulmuesin Burak Yilmaz. Në fak
Bomberi Rashica lë pas Piatekun: Ia kalon vetëm Mbappe Milot Rashica po kalon një sezon fanatastik me skuadrën gjermane të Werde Bremen. Kosovari është këthyer në një bombër p
Interi kalon përsëri me 2 gola në avantazh (VIDEO) Milani buzëqeshi teksa ngushtoi rezultatin duke rihapur përsëri sfidën por vetëm 10 minuta më vonë Samu Castillejo do t
Super goli Messit kalon në avantazh Barcelonën (VIDEO) Leo Messi nuk ka ndërmend të ndalet së shënuari këtë sezon. Kapiteni ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Betis në
Everton kalon në epërsi përballë Chelsea sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Blutë e Londrës nuk po kalojnë një formë të mirë dhe këtë e tregon pozicioni që ka në tabelë. Një rezultat pozitiv nd
Napoli kalon në epërsi përballë Udinese (VIDEO) Napoli ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Udineses fal një goli mjaft të bukur. Ështe mesfushori shumë pak
Zhbllokohet sfida, Mane kalon në avantazh Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë kundër Fulham. Skuadra e Klopp e cila këtë sezon lufton së bas
Befasohet Juventusi, një ish-lojtar kalon në avantazh Genoan (VIDEO) Juventusi është befasuar në transfertë teksa Genoa ka zhbllokuar shifrat. Është ish-lojtari i bardhezinjve Stefano S
Herdha kalon në epërsi përballë Dortmund (VIDEO) Sapo ka nisur ndeshja mes Herdha Berlinit dhe Dortmund vendasit kanë arritur të kalojnë në avantazh që në minutën 4-tët.
Arsenal flak Rennes, kalon në çerek-finale (VIDEO) U mendoi se do ta kishte mjaft të vështirë Arsenal të arrinte të kthente rezultatn përballë ftrancezëce të Rennes. Po
Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO) Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i
Salzburg kalon në avantazh përballë Napolit (VIDEO) Gjermanët e Salzburg kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë përballë Napolit. Gulbrandsen arrititi të dyfishonte
Liverpool kalon përsëri në avantazh përballë Bayern (VIDEO) Liverpool ka arritur të kalojë edhe një herë në avantazh përballë Bayern Munchen duke rrezikuar tashmë seriozisht Bayern
Po kalon një moment magjik tek Remis, Zeneli zgjidhet në formacionin e javës në Ligue One (FOTO LAJM) Arbër Zeneli po kalon një moment të mirë tek skuadra e Reims në Francë. Sulmuesi i Kosovës i cili u transferua nga H
Manchester City kalon në epërsi përballë Shalke 04 (VIDEO) Citizens kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin me anë të një penalltie. Ka qenë sulmuesi kryesor i Manchester City S
Solskjaer kalon testin, gati konfirmimi në stolin e United "Djajtë e kuq" të Manchesterit duket se janë gati për të konfirmuar Ole Gunnar Solskjaer si trajnerin e tyre të përhersh
Rama i prerë: Kush kalon rrethimin dhe zbret në fushë, 3 vite burg Kryeministri i Shqipërisë, në diskutimin e tij për dhunën në stadiume, ka folur gjatë dhe ka parashikuar "tërmet" me rre
Valladolid kalon në avantazh përballë Realit (VIDEO) Real Valladolid më në fund ka arritur të shënojë një gol të rregullt përballë Realit të Madridit. Pas një penalltie t
Sassuolo kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Ekipi Napolit nuk po e ka aspak të lehtë ndaj Sassuolo pas një pjese të parë të mbyllur 0-0 pjesa e dytë ka rezervuar nj