999 rezultate për

kalon

Nëse beli i kalon këta centimetra, mund të rrezikoni një atak kardiak Të mbijetuarit e atakut të zemrës, të cilët janë të shëndoshë rreth zonës së barkut, janë më të ekspozuar ndaj rrezikut
Kalon mocioni i VV-së, buxheti votohet me procedurë të përshpejtuar Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, është rikthyer në seancë për të njoftuar se kryetarët e grupeve parlamentare kanë kë
Shqipëria në shtet-rrethim, Kryemadhi e kalon kohën duke hekurosur këmishat e Metës? (FOTO LAJM) E gjithë Shqipëria tashmë është në karantinë. Qeveria ka bërë thirrje që banorët të mos dalin nga shtëpia, dhe të ruajn
Ku dhe si po i kalon Cristiano Ronaldo ditët e karantinës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është vetë-izoluar në Portugali, ku kishte udhëtuar për të takuar të ëmën, por mësoi se shoku i tij i
Tërbohet Liverpooli, sapo fillojnë shtesat kalon në avantazh (VIDEO) Vetëm 3 minuta nga fillimi i shtesave i kanë mjaftuar Liverpooli për të kaluar në epërsi me Firminhon.
Super PSG, përmbys Dortmundin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) PSG ka bërë mrekullinë duke u kualifikuar në çerekfinale. Skuadra e Tuchel fitoi 2-0 falë dy golave të Neymar dhe Be
Ekzekutimi dhe djegia e Qerim Kelmendit, dosja i kalon Prokurorisë Speciale Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës hetimin e rastit të vrasjes së ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi i c
Jeni vetëizoluar në shtëpi? Arbana Osmani ju vjen në ndihmë si të kaloni sa më bukur (FOTO LAJM) Për aq kohë sa koronavirusi është i pranishëm në vendin tonë, zgjidhja më e mirë është qendrimi në shtëpi. Ndonëse duket
Rëndohet gjendja e 75 vjeçares me koronavirus në Durrës, kalon në reaminacion Është rënduar gjendja shëndetësore të moshuarës së prekur me koronavirus në Durrës. Abcneës.al raporton se 75 vjeçarj
Mjekja qetëson shqiptarë: Nëse ke imunitet të fortë, e kalon pa e kuptuar koronavirusin Doktoresha dhe psikiatria, Arjana Rreli, dha disa këshilla për qytetarët, se si të ruajnë qetësinë në këtë situatë të vë
Shkolla u pezullua dy javë, Besa Shahini kalon leksionet online Në postimin e fundit në rrjetin e saj social facebook, Ministrja Shahini ka prezantuar platformën mësimore Akademi.al, n
Zhbllokohet derbi, Martial kalon Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Manchester City. Ishte Anthony Martial, ai që e zhbllokoi takimin me një g
Befasohet Milani, Genoa kalon në avantazh (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndeshja mes Milanit dhe Genoa në San Siro. Mysafirët kanë arritur të kalojnë në epërsi qysh në
Ju gjet pakoja me "të bardhë" poshtë bluzës, kapen dy persona që tentuan të kalonin në Greqi Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar dy persona të cilët tentatuan të trafikojë droga të forta drejt Greqisë.
Parakalon Ronaldon, Messi golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në pesë ligat kryesore Ronaldo dhe Messi janë në garë të vazhdueshme për golashënuesin më të mirë në histori të 5 ligave europiane. Argjentinas
Barcelona kalon në avantazh ndaj Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh përball Sociedat fal një penalltie të ekzekutar saktë nga Messi në minutën e
Befasohet Tottenhami, Burnley kalon në avantazh (VIDEO) Burnley ka befasuar Tottenhamin në shtëpinë e saj pasi ka kaluar në avantazh që në minutën e 13. Për vendasit ka shën
Arsenali kalon në avantazh ndaj West Ham (VIDEO) Arsenali më në fund ja ka dalë të shënojë përballë West Ham. Për vendasit ka shënuar Lacazette pas një asisti të Ozi
Sevilla "hesht" Wanda Metropolitanon, kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në La Liga po luhet në Wanda Metropolitano mes Atletico Madridit dhe Sevillas.
Rita Ora kalon natën me yllin televiziv në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Ylli i televizionit, Joey Essex kaloi mbrëmjen e së enjtes në shtëpinë luksoze të këngëtares me origjinë kosovare, Rita