999 rezultate për

kalon

Të gjithë në shtëpi, Michelle zbulon si i kalon familja Obama ditët e karantinës (VIDEO) Netflix, video-konferenca dhe mësime online! Kështu i kalon ditët e karantinimit familja Obama. Gjatë një lidhjeje telef
Alarmante! SHBA ia kalon Kinës me numrin e të infektuarve me koronavirus Shtetet e Bashkuara tani mbajnë rekordin e numrit më të madh të rasteve me koronavirus, pasi deri më tani mbi 84,404 pac
Ilda Bejleri po kalon kohë të vështira, flet mes lotësh: Më duket sikur tavani po më bie mbi kokë (VIDEO) Si shumë të tjerë, edhe moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes
Kaos dhe dhimbje në Spanjë, numri i viktimave e kalon 3600 Numri i viktimave nga koronavirusi në Spanjë është rritur në mbi 3600 kurse numri i të infektuarve ka shkuar në rreth 50
Kryemadhi zbulon si po e kalon karantinën me Metën: Pimë raki me hudhra e ullinj Shqiptarët gjenden të izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit, COVID-19. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi p
Spanja e kalon edhe numrin e viktimave të Kinës, shifra tragjike Edhe pse koronavirusi nisi në Kinë, Spanja tashmë është në vend në parë për nga numri i viktimave të shkaktuara. Span
"Bëjmë dashuri gjithë ditën", Ilir Shaqiri rrëfen si po e kalon karantinimin Balerini i mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar në një lidhje me SKYPE në Vizionin e Pasdites sesi po i kalon kë
Ermal Mamaqi kalon ditëlindjen më të trishtuar të jetës: I lashë prindërve një tortë tek dera Ditën e sotme, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi ka mbushur sot 38 vjeç. Mirëpo, siç ai ka treguar vetë, kj
Gafa e Ramës e kalon Shqipërinë, media italiane: Si mundet të publikojë atë video? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë "objekt diskutimi" në Shqipëri dhe jashtë saj pas videos së tmerrshme të dhunës të post
Maqedonia po kalon krizë ekonomike, pritet të marrë kredi 570 milion euro Alsat mëson se në seancën e sotme të qeverisë, do të propozohet që shteti të merr kredi prej 570 milion eurove. 400 m
SHIFRAT/ Italia ia kalon edhe Kinës: Sa shtetas kanë ndërruar jetë deri tani nga COVID-19 Italia është kthyer në vendin më të goditur nga koronavirusi. Ditën e sotme numri i viktimave ka kaluar edhe Kinën,
HOROSKOPI/ Mund të ketë të papritura, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Do të keni dëshirë që t’ia kushtoni këtë ditë vetëm njerëzve që doni dhe do të bëni gjithçka vetëm që të kaloni
Të mbyllur në shtëpi, Dua Lipa zbulon si po e kalon izolimin me Anwar (FOTO LAJM) Për t’i evituar mundësitë e infektimit me virusin korona, qytetarët në mbarë botën këshillohen që të qëndrojnë të mbyllu
S'ju a merr mendja, kështu po i kalon ditët e izolimit Rasheli (VIDEO) Të famshmit po na surprizojnë këto ditë. Karantina i ka bërë ata njësoj si njerëzit e thjeshtë, larg nga ekrani dhe j
Para sobës numëron sekondat, Bes Kallaku tregon si po e kalon karantinën (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku mundohet që të nxjerrë anët gazmore nga këto ditë koronavirusi. Ai ka publikuar një vide
Nëse beli i kalon këta centimetra, mund të rrezikoni një atak kardiak Të mbijetuarit e atakut të zemrës, të cilët janë të shëndoshë rreth zonës së barkut, janë më të ekspozuar ndaj rrezikut
Kalon mocioni i VV-së, buxheti votohet me procedurë të përshpejtuar Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, është rikthyer në seancë për të njoftuar se kryetarët e grupeve parlamentare kanë kë
Shqipëria në shtet-rrethim, Kryemadhi e kalon kohën duke hekurosur këmishat e Metës? (FOTO LAJM) E gjithë Shqipëria tashmë është në karantinë. Qeveria ka bërë thirrje që banorët të mos dalin nga shtëpia, dhe të ruajn
Ku dhe si po i kalon Cristiano Ronaldo ditët e karantinës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është vetë-izoluar në Portugali, ku kishte udhëtuar për të takuar të ëmën, por mësoi se shoku i tij i
Tërbohet Liverpooli, sapo fillojnë shtesat kalon në avantazh (VIDEO) Vetëm 3 minuta nga fillimi i shtesave i kanë mjaftuar Liverpooli për të kaluar në epërsi me Firminhon.