999 rezultate për

kalon

Shqiptari kalon në kufirin grek me mushka për të bërë dru Një tjetër shqiptar kaloi kufirin në mënyrë të paligjshme dhe arriti në një zonë malore të Kastoria, me qëllim që të pri
HOROSKOPI/ Mundohuni të kaloni eksperiencat e dhimbshme, kjo shenjë t'i rrijë larg sherreve Dashi Ju pret një ditë e mbushur me mundësi të shumta për lidhjet në çift dhe miqësitë. Mundohuni që të merrni kontro
Me spital brenda, ky është super jahti më i shtrejntë në botë (FOTO LAJM) Miliarderët po kërkojnë një mundësi të reja për të kaluar karantinën nëse bota i rikthehet sërish izolimit për shkak të
Ramos kalon legjendën e Barcelonës, bëhet mbrojtësi me më shumë gola në La Liga Ramos arriti të zhbllokonte ndeshjen kur shndërroi në gol penalltinë e fituar. Ky ishte goli i 68 në La Liga për Ramo
Ndryshe nga të tjerët, kështu po i kalon pushimet "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja e suksesshme dhe ndër të preferuarat e publikut me rolin e saj si “Hyrrem”, Meryem Uzerli ka nisur pushimet.
Shifra dramatike nga Amerika, numri i viktimave nga Covid-19 tejkalon bilancin e Luftës së Parë Botërore Numri i viktimave nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara ka tejkaluar numrin e ushtarëve amerikanë të vdekur gjatë Luft
Ministria e Arsimit tejkalon çdo pritshmëri: Testin e hartuam "kastile" me gabime drejtshkrimore! "Lidhur me pretendimin se në test ka gabime drejtshkrimore, QSHA sqaron se ka vërtetë një tekst me gabime, por ky tekst
Sekuestrohen mijëra euro, 50 vjeçari do kalonte si këmbësor në kufi 32.000 euro janë sekuestruar nga Policia Kufitare në Kapshticë pasi personi që i kishte nuk i deklaroi në kufi. Sipa
Zhbllokohet sfida, Reali kalon në avantazh me një supergol (VIDEO) Reali i Madridit e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Eibar. Është Toni Kroos ai i cili realizoi një gol mjaf të bukur
Juventusi kalon në finalen e Kupës së Italisë (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e dytë gjysmëfinale ndërmjet Juventusit dhe Milanit me rezultat të barabartë pa gola 0:0. Skuad
Italianët zbarkojnë në Durrës dhe bllokojnë udhëtarët: Nuk kaloni pa rekomandim nga ambasada! Në Portin e Durrësit kanë mbërritur efektivë të Pòlicisë italiane dhe nuk po lejojnë asnjë person që të niset drejt vend
Strakosha kalon edhe Neuer, renditet ndër 20 portierët më të shtrenjtë Strakosha kalon Manuel Neuer. Kjo, në bazë të një renditjeje që ka bërë së fundmi Observatori i Futbollit i Qendrës Ndër
Eto'o kalon kufijtë: Messi duhet të luaj deri në moshën 70 vjeçare Samuel Eto’o ka qenë njëri nga futbollistët më të vlerësuar të epokës së artë të Barcelonës por edhe si fitues i triplet
Mund të blini vetëm 3 gjëra këtë verë dhe të dukeni yll (FOTO LAJM) Do të ndiheni të lirë, komod, klas dhe të veshur mirë. Duke e ditur që edhe blerjet mund të jenë të kufizuara këtë vit,
Eriksen po testohet nga Conte për një rol të ri te Interi Christian Eriksen po testohet nga Antonio Conte në rolin e trekuartistëve te Interi, derisa po përgatitet për përballjen
Meta e kalon të dielën në plazh, publikon foton me mesazhin e fortë Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë në bregdet. Kreu i shtetit nuk ka hezituar të ndajë një mo
Si nisi konflikti 15 vite më parë mes dy familjeve: Do t’ju vras nëse kaloni sërish këtu! Hakmarrja është pista, në të cilën Policia e Krujës dhe agjentët e krimeve nga Policia e Durrësit po hetojnë për të zbar
Kalonin klandestinë përtej kufirit, arrestohen 3 shqiptarë dhe 1 egjiptian Tre shqiptarë dhe një egjiptian janë arrestuar nga Policia e Vlorës gjatë një operacioni për parandalimin dhe goditjen e
Lewandowski parakalon Immobilen në garën për "Këpucën e Artë" Me rifillimin e kampionateve kthehet e ethshme edhe gara për fitimin e "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-2020. Nëse par
Pamje të papublikuara: Kur parakalonin 15 mijë ushtarë me teknologjinë e fundit kineze (VIDEO) Ditën e sotme, janë publikuar pamje të viteve më parë, ku shihet se si mbahej parada teksa 15 000 ushtarë shqiptarë par