999 rezultate për

kalon

Po bën xhiron e rrjetit, Rita Ora heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO LAJM) Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me o
Immobile parakalon Lewandowskin, "Këpuca e Artë" drejt italianit Sulmuesi italian ka arritur të shënojë një gol në fitoren 2:0 të Lazios kundër Brescias, ndeshje kjo e vlefshme për javë
Super Zlatan, Milani kalon në avantazh ndaj Sampdorias (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Sampdorias në shtëpinë e këtyre të fundit. Zlatan Ib
Rëndohet gjendja shëndetësore, ish-deputeti socialist me COVID-19 kalon në reanimacion Dy ditë më parë, Fatmir Toçi me anë të një statusi në Facebook bënte me dije se gjendja e tij shëndetësore ishte e stabi
Immobile barazon Lewandowskin, kalon dhe Ronaldon 34 gola në Serie A, Ciro Immobile është në super formë. Sulmuesi italian ka realizuar het-trik në fitoren 5-1 të Lazi
56 vjeç por s'ja kalon njeri, nëna e Rita Orës sensuale në bikini (FOTO LAJM) Prej disa javësh ajo është në vijën e parë të NHS-së për të punuar në shëndetit psikiatrik mes krizës së pandemisë së ko
Ibra gjenial, shënon dhe kalon në avantazh Milanin (VIDEO) Ibrahimovic nuk njeh moshë. Sudezi ka shënuar për Milanin duke kaluar kuqezinjtë në avantazh në ndeshjen ndaj Sassuol
Firmosi me ekipin e sapo ngjitur në Serinë A, sulmuesi nuk kalon dot vizitat mjekësore Loik Remi raportohet se ka dështuar në vizitat e dyta mjekësore me Beneventon, pasi një problem fizik nuk e lejon atë të
Mbyllet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, vendimi që i kalon Kuvendit Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka mbyllur pas pothuajse një viti punimet. Në fundi
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Kalonte sirianët në kufi, si u arrestua në Morinë 21 vjeçari Në pikën kufitare të Morinës në Kukës është kapur në flagrancë një 21-vjeçar nga Tirana që kundrejt pagesës ndihmonte sh
"Tronditet" Juventusi, Atalanta kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Kur të gjithë po prisnin golin e dytë të Juventusit, i cili iu afruan shumë me Ronaldon, janë miqtë ato që e dërgojnë to
Super Atalanta, kalon në epërsi ndaj Juventusit (VIDEO) Atalanta ka zhbllokuar rezultatin ndaj Juventusit në shtëpinë e këtyre të fundit. Është qendërsulmuesi Zabata ai që e
Barcelona kalon në epërsi përballë Valladolid (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllojë shpejt rezultatin përballë Valladolid. Është Arturo Vidal lojtari që ka dërguar topi
Lazio kalon në epërsi ndaj Sassuolos (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sassuolos 10 minuta nga fundi i pjesës së parë. Për vendasit është spa
Tentoi të kalonte ilegalisht jashtë kufirit 9 sirianë, arrestohet 21-vjeçari dhe e dashura e tij Një 21-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Elbasan, pasi akuzohet se ka ndihmuar për kalim të paligjshëm të kufijve,
Diletta Leotta në krahët e sportistit italian, gazetarja italiane e kalon të dielën në një jaht (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ndeshjet e Serie A po zhvillohen sot në Apenine, gazetarja seksi, Diletta Leotta ka gjetur kohë ta
Kapet dyshja në Morinë, tentuan të kalonin jashtë mijëra franga zvicerane Policia e Kukësit, në bashkëpunim atë Kufitare në Morinë, parandaluan dhe goditën një rast të tentativës për transfertë
Alvin Berisha shijon pushimet e para, nuk do e besoni se me kë po i kalon (FOTO LAJM) Vogëlushi Alvin Berisha po bën pushimet e para, pas 5 viteve në kampin sirian. Ai ka ardhur në Shqipëri dhe përmes posti
Natyra ia kalon çdo artisti, 11 fotot më fantastike që mund të keni parë (FOTO LAJM) Natyra mbetet artistja më unike. Ky artikull do ju tregojë fotot më fantastike që mund të keni parë deri më tani.