999 rezultate për

kalon

Kështu po e kalon verën femra më seksi në botë (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, Olivia Culpo u shpall femra më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull, bukuroshes amerikane i është
Rashford kalon në avantazh United përballë Milanit me një gol mjaft të bukur (VIDEO) Manchester Unitedi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 kundër Milanit, në ndeshjen e cila po zhvillohet për m
"The Lion King" thyen rekordet, kalon shifrën e 1 miliard dollarëve "The Lion King” me versionin e ri kinematografik live-action të klasikut të animuar ka kaluar shifrën e 1 miliard dollar
Ndodh në Francë, klubi amator ja kalon Realit për sponsor (FOTO LAJM) Skuadra franceze FC Chambly, është ngjitur për herë të parë në divizionin e dytë, dhe për të mbijetuar në këtë ligë ajo
Bayern Munchen kalon me lehtësi Fenerbahcen dhe shkon në finalen e "Audi Cup" Bayerni i Mynihut shkërmoq Fenerbahcen në gjysmëfinalen e dytë të “Audi Cup” me rezultatin e thellë 6-1. Pritej, në f
Kushton 7 mijë euro nata, pamjet brenda jahtit luksoz ku po kalon pushimet Messi (FOTO LAJM) Leo Messi po shijon pushimet e tij luksoze. Ylli i Barcelonës i dha fund ditëve të qeta në ishujt e Karaibeve dhe tas
Partizani e pëson, Sheriff Tiraspol kalon në avantazh (VIDEO) Partizani e ka pësuar në "Selman Stërmasi" në ndeshjen për Europa League. Kryeqytetasit janë ndëshkuar nga Sheriff Ti
Milani në "hall" të madh, Andre Silva nuk kalon testet mjekësore te Monaco "Calciomercato" dhe "RMC Sport" raportuan se Andre Silva ka përfunduar testet mjekësore, dhe se ai është gati tani të n
Gjyqtari me titull "Profesor" nuk kalon vettingun Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendos shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Gjykatës së Tiranës, Ilir Mustafaj. A
"Gjumë mbi valët e detit", të gjithë do donin të kalonim 1 natë këtu (FOTO LAJM) Zhurma e valëve të detit përdoret si mënyrë për të ndihmuar gjumin, e madje shiten disqe muzikore vetëm me valë oqeani.
Tentuan të kalonin 102 kg drogë në Greqi, arrestohen 2 persona Kapen 102 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Droga u kap ne nje automjet ne Rajo, Igumenice, ndersa mjeti ishte
Do kaloni kufirin? Shihni gjendjen në pikat kufitare me kamera Intensiteti i komunikacionit në rrugët jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nuk ka ndalesa
Finalja e "Copa America", Brazili kalon në avantazh (VIDEO) Brazili është duke e mundur 1-0 Perunë në "Maracana". Është zhbllokuar rezultati në finalen e Kupës së Amerikës që po
Me Lamborghini e me orë luksoze, si po i kalon Benzema pushimet në Los Anxhelos (FOTO LAJM) Në pritje të sezonit të ri Karim Benzema po shijon ditët e fundit në Los Angelos, në pritje të sezonit të ri nën urdhrat
Gjendet e pajetë mbi shina, gruaja në Peqin dyshohet të jetë përplasur nga treni Një 50-vjeçare është gjetur pa shenja jete në aksin hekurudhor Peqin- Elbasan, në afërsi të fshatit Lazaren të Peqinit.
Gara për "Topin e Artë", Van Dijk parakalon Messin Të gjitha bastet e mëdha botërore, mediat e analistë e vlerësojnë holandezin si favorit për lojtarin më të mirë të mirë
Wanda s'e vret mendjen për të ardhmen e Icardit, i vë flakën pushimeve në Ibiza (FOTO LAJM) Wanda Nara nuk nuk di të ndalet. Bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Icardit po i kalon mjaft mirë pushimet
Me mijëra euro në trup tentoi të kalonte në Rinas, arrestohet nga policia 55-vjeçari Një tjetër rast i mosdeklarimit të të hollave në kufi, është goditur në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se Policia Kufi
Kuksianët e presin në rrugë, Rama i kalon sipër kokës Kryeministri Rama, pas takimit në Tropojë ka në axhendë një takim takim elektoral për të prezantuar në Kukës kandidatin
Debati kalon në dhunë, shqiptari i ngul thikën të dashurës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në S.Giorgio Jonico ku 52-vjeçari shqiptar ka goditur me thikë të dashurë