999 rezultate për

kalon

Shifra dramatike nga Amerika, numri i viktimave nga Covid-19 tejkalon bilancin e Luftës së Parë Botërore Numri i viktimave nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara ka tejkaluar numrin e ushtarëve amerikanë të vdekur gjatë Luft
Ministria e Arsimit tejkalon çdo pritshmëri: Testin e hartuam "kastile" me gabime drejtshkrimore! "Lidhur me pretendimin se në test ka gabime drejtshkrimore, QSHA sqaron se ka vërtetë një tekst me gabime, por ky tekst
Sekuestrohen mijëra euro, 50 vjeçari do kalonte si këmbësor në kufi 32.000 euro janë sekuestruar nga Policia Kufitare në Kapshticë pasi personi që i kishte nuk i deklaroi në kufi. Sipa
Zhbllokohet sfida, Reali kalon në avantazh me një supergol (VIDEO) Reali i Madridit e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Eibar. Është Toni Kroos ai i cili realizoi një gol mjaf të bukur
Juventusi kalon në finalen e Kupës së Italisë (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e dytë gjysmëfinale ndërmjet Juventusit dhe Milanit me rezultat të barabartë pa gola 0:0. Skuad
Italianët zbarkojnë në Durrës dhe bllokojnë udhëtarët: Nuk kaloni pa rekomandim nga ambasada! Në Portin e Durrësit kanë mbërritur efektivë të Pòlicisë italiane dhe nuk po lejojnë asnjë person që të niset drejt vend
Strakosha kalon edhe Neuer, renditet ndër 20 portierët më të shtrenjtë Strakosha kalon Manuel Neuer. Kjo, në bazë të një renditjeje që ka bërë së fundmi Observatori i Futbollit i Qendrës Ndër
Eto'o kalon kufijtë: Messi duhet të luaj deri në moshën 70 vjeçare Samuel Eto’o ka qenë njëri nga futbollistët më të vlerësuar të epokës së artë të Barcelonës por edhe si fitues i triplet
Mund të blini vetëm 3 gjëra këtë verë dhe të dukeni yll (FOTO LAJM) Do të ndiheni të lirë, komod, klas dhe të veshur mirë. Duke e ditur që edhe blerjet mund të jenë të kufizuara këtë vit,
Eriksen po testohet nga Conte për një rol të ri te Interi Christian Eriksen po testohet nga Antonio Conte në rolin e trekuartistëve te Interi, derisa po përgatitet për përballjen
Meta e kalon të dielën në plazh, publikon foton me mesazhin e fortë Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë në bregdet. Kreu i shtetit nuk ka hezituar të ndajë një mo
Si nisi konflikti 15 vite më parë mes dy familjeve: Do t’ju vras nëse kaloni sërish këtu! Hakmarrja është pista, në të cilën Policia e Krujës dhe agjentët e krimeve nga Policia e Durrësit po hetojnë për të zbar
Kalonin klandestinë përtej kufirit, arrestohen 3 shqiptarë dhe 1 egjiptian Tre shqiptarë dhe një egjiptian janë arrestuar nga Policia e Vlorës gjatë një operacioni për parandalimin dhe goditjen e
Lewandowski parakalon Immobilen në garën për "Këpucën e Artë" Me rifillimin e kampionateve kthehet e ethshme edhe gara për fitimin e "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-2020. Nëse par
Pamje të papublikuara: Kur parakalonin 15 mijë ushtarë me teknologjinë e fundit kineze (VIDEO) Ditën e sotme, janë publikuar pamje të viteve më parë, ku shihet se si mbahej parada teksa 15 000 ushtarë shqiptarë par
Numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë kalon 1 mijë 14 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në Kosovë të mërkurën, nga testimi i 208 mostrave, ka njoftuar Institut
Haland kalon Ronaldon dhe Messin me rekordin e tij Erling Braut Haland është një makineri golash dhe tashmë ka arritur të vendosë një rekord me të cilin lë pas 2 yjet e fu
Shënohet goli i parë në Bundesligë, Dortmund kalon në avantazh ndaj Schalke (VIDEO) Borusia e Dortmund ka kaluar në në avantazh ndaj Schalke 04 në minutën e 29'. Karantina si duket nuk paska ndikuar te
Si po kalon karantinën "Sarp" dhe e dashura, Duygu zbulon aftësitë e aktorit (FOTO LAJM) Çagatay Ulusoy i njohur si “Sarpi”, prej dy muajsh është vetëkarantinuar me partneren e tij, aktoren Duygu Sarisin në nj
Shqiptari në Japoni tregon pse ky shtet po e kalon shumë më lehtë pandeminë Shqiptari nga Kosova që jeton në Japoni, Mithat Haxhiislami, i njohur me nofkën Miki, ka thënë sot shteti japonez po e p