999 rezultate për

kalon

Fury-Wilder, Joshua tregon të preferuarin e tij Anthony Joshua ka shprehur dëshirën e tij që fitues në ndeshjen në mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder fitimtar të dalë Fu
Po kalonte rrugën me qese në dorë, makina merr përpara qytetarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fier. Burime për mediat bëjnë me dije se një makinë ka marrë përpara një qytetar.
Moderatorja dedikim bashkëshortit: Më në fund bashkë, prej vitesh kalonim larg (FOTO LAJM) Nëse për disa në fundvit ka vetëm festa, për disa të tjerë ka vetëm punë. Në mënyrë të veçantë, këngëtarët bashkë me
4 sugjerime ideale nëse ende nuk keni vendosur ku do të kaloni Vitin e Ri (FOTO LAJM) Sapo kalon Krishtlindja, hapi tjetër është gjithmonë një dhe vetëm një: Viti i Ri! Pyetja që ne e kemi shmangur gjatë gj
Fansja bën tatuazh vargjet nga kënga e Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina aso kohe kishte shënuar edhe rikthimin në tregun muzikor me këtë projekt, i cili ishte pritur tejet mirë nga fans
Makina përplas vajzën teksa kalonte rrugën, dërgohet me urgjencë në spital Një vajza është aksidentuar sot në mesditë në rrugën “Teodor Keko” kur një automjet e ka përplasur teksa ajo kalonte rru
Trajneri i Barcelonës: Nuk dinim si ta kalonim presionin e Realit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverdes në deklaratën e tij pas ndeshjes e ka kritikuar ekipin e tij se nuk ka arritur
Supergol Ronaldo, portugezi kalon sërish në epërsi Juventusin (VIDEO) Cristiano Ronaldo i papërmbajtshëm. Portugezi ka kaluar sërish në avantazh 1-2 Juventusin në minutën e 45 duke realizuar
Urat më të frikshme në botë (FOTO LAJM) Nëse keni frikë nga lartësitë do të ishte më mirë që të ktheheni sesa të vazhdoni udhëtimin dhe të kaloni në një urë që
Salah parakalon dy ish-yjet e mëdhenj të Liverpool Me dy golat e shënuar sot, Salah i dhuroi fitoren ekipit të tij, Liverpoolit. Ndërsa gjithashtu rrëzoi nga “froni” Su
Kapen 2 kosovarë, tentuan të kalonin kufirin me dokumente false Dy shtetas kosovarë janë arrestuar në flagrancë nga policia pasi tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara
Zhbllokohet sfida, Ronaldo kalon Juven në avantazh (VIDEO) Pas shumë vështirësish Juventus ka zhbllokuar rezultatin përballë Leverkusen me antë të Ronaldos në minutën e 75.
Për "luanin" e Kosovës interesohet edhe Licester City Sulmuesi kosovar është bërë objektiv i klubeve të njohura të Premierligës. Pas Tottenhamit dhe Manchester Unitedit, priz
E BUJSHME/ Napoli "parakalon" FSHF-në për Edi Rejën Situata delikate te Napoli mund të sjellë pasoja edhe në kombëtaren shqiptare të futbollit. Përpos, Elseid Hysaj, i c
Messi thyen tjetër rekord, kalon Ronaldon Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, është bërë lojtari i vetëm që i shënon 10 apo më shumë gola në secilin prej 14 sez
Ronaldo mposht Strakoshën, kalon Juven në epërsi (VIDEO) Juventusui ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Lazios në "Olimpico". CR7 pas një kombini të bukur me Bentacu
Banorët ankohen se u braktisën pas tërmetit: Po flemë në kotec me pulat Tërmeti e ktheu jetesën e tyre si në mesjetë. Një familje në fshatin Bishqem të Peqinit e kalon natën në kotec bashkë
Montpellier kalon në avantazh ndaj PSG-së (VIDEO) Montpellier ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Paris Saint-Germainit, e cila po zhvillohe
Bayern Munchen kalon në avantazh ndaj B. Monchengladbach (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në pjesën e dytë. Për
Po kalonte rrugën, motori përplas këmbësorin në Vlorë Një motor ka përplasur rëndë një këmbësor në lagjen “Partizani” . Aksidenti ka ndodhur pranë spitalit rajonal të Vlor