kalon

Kujdes, mos luani me këtë maçok! Është felini më vrastar në planet (FOTO LAJM) Në disa foto mund të duket një maçok lozonjar, miku i përditshëm i fëmijëve tanë. Por në të vërtetë macja këmbëzezë (Fel
Pas Di Stefanos, Benzema kalon edhe Puskas Reali i Madridit dhuroi spektakël duke fituar me rezultatin 4-0 përballë Eibarit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-t
"Arena Kombëtare" thuajse gati, kalon edhe testin e shiut (VIDEO) Nuk ka dyshime, sfida mes Shqipërisë dhe Francës do të zhvillohet në impiantin modern “Arena Kombëtare”. Kanë mbetur
Falsifikonte vula dhe kalonte ilegalisht emigrantët, kapet 23 vjeçari Policia e Kakavijës ka arrestuar në flagrancë një shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një shtetase, për veprat pen
Vettingu në polici, kalon në "sitë" zv drejtori i SHÇBA I dyti që del para Vettingut në rradhët e policisë është Adriatik Ago zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Bëhet e
Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Kosovë, Nisma nuk e kalon pragun Komisioni Qendror Zgjedhor ka shpallur rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas rezultateve përfund
Icardi magjik, kalon PSG-në në avantazh (VIDEO) Mauro Icardi vijon formën e mirë. Argjentinasi ka realizuar ndaj Club Brugge duke kaluar në avantazh PSG-në.
Po kalon krizë të thellë, Milani kërkon shpëtim nga Franca Milani është në një nga momentet më kritike të historisë së klubit legjendar në kampionatin italian. Kuqezinjtë po vu
Befasohet Napoli, Salzburg kalon në avantazh (VIDEO) Napoli e ka nisur keq sfidën në "San Paolo" përballë Salzburg. Miqtë kanë kaluar në avantazh falë një 11-metërshi të
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Dalin pamjet, e bija e Trump kalon pushimet me miliarderin rus në superjahtin e tij (FOTO LAJM) Disa dokumente të bëra publike kanë zbuluar se Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner kanë bërë pushime me mi
Me 20 euro nën dorë, kalon pikën kufitare drejt vendeve të BE-së Fiks Fare ka trajtuar disa herë denoncimet e shumta që bëhen nga të rinjtë që për të kaluar në pikat kufitare drejt BE-s
Po kalon një moment fantastik, ylli i Superiores ka probleme me zemrën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacit, Kirian Nuabueze wshtw lojtari i momentit nw kompionatin tonw duke qenw nw krye tw golashwnuesve me 11
Zhbllokohet sfida në Lushnje, Kukësi kalon në epërsi (VIDEO) Pas 45 minuta të para të mbyllura në barazim pa gola, pjesa e dytë ka nisur më vrullshëm për Kukësin. Vendasit arritë
Shpërthen 'Olimpico', Zaniolo kalon Romën në epërsi me një super gol (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi kundër Napolit në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Olimpico’ Golin për vendasit e ka shënuar, N
U gjet e braktisur e me dy kallashnikovë, kalon në skaner makina e atentatit ndaj prokurorit Aktualisht atentati që iu krye mbrëmë prokurorit Arjan Ndoj, është kthyer në kryetemë në media. Arjan mendohet se u s
Natyra ia kalon çdo artisti, 11 fotot më fantastike që mund të keni parë (FOTO LAJM) Natyra mbetet artistja më unike. Ky artikull do ju tregojë fotot më fantastike që mund të keni parë deri më tani. Mos
Man United fiton me vështirësi ndaj Chelsea, kalon në çerekfinale (VIDEO) Marcus Rashford i ka shënuar dy golat e fitores së Manchester Unitedit 2:1 kundër Chelsea, duke e dërguar skuadrën e Ole
Messi parakalon CR7 për gola në nivel klubesh, statistika të frikshme nga "pleshti" Lionel Messi është bërë lojtari që ka shënuar më shumë gola në histori në nivel klubesh. Barcelona fitoi me rezultat
Pas kërkesës së familjes, rasti i Astrit Deharit i kalon Prokurorisë Speciale të Kosovës Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka marrë vendim që rasti i Astrit Deharit, të kaloj nga Prokuroria Themelore