999 rezultate për

kalon

Rreze dielli nga oborri i shtëpisë, si po e kalon izolimin Ledina Çelo (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, njihet për hitet e shumta që i ka dhuruar publikut shqiptar ndër vite. Aj
Juventusi parakalon Man.United për Jadon Sancho Në merkaton e verës do të ketë një duel të ashpër mes Manchester United dhe Juventusit për të blerë kartonin e talentit
Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Dritë jeshile! Vaksina kundër koronavirusit kalon me sukses testin e parë Vaksina kundër koronavirusit ka kaluar me sukses testimin e parë tek kafshët në SHBA. Testimi u krye nga ekspertë të Uni
Ia kalon Kinës, kaq viktima ka shënuar koronavirusi në SHBA deri sot Amerika është vendi më me shumë të infektuar në botë. Sot ka shkuar në 5369 numri total i të vdekurve nga koronaviru
Momente romatike, ja si e kalon vetëizolimin Douglas Costa dhe e dashura e tij (FOTO LAJM) Fotografitë e diskutueshme të yllit të Juventusit Douglas Costa dhe të dashurës Nathalia Felix kanë tërhequr zhurmën e t
Vendosi "traun" dhe nuk linte njeri të kalonte, tërhiqet kryebashkiaku i Poliçanit Policani gjeti vetëm pak ditë më parë një formë origjinale për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Prej disa ditësh, në hy
Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën, e kalon natën jasht dhe përplas Range Roverin Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte
Si kurrë më parë! Lutja e Papa Franceskut para sheshit bosh: Zgjohu o Zot! (FOTO LAJM) Në sheshin Shën Pietro bosh, Papa Francesku mbajti i vetëm një lutje të jashtëzakonshme për këtë moment të vështirë që p
Dybala flet nga karantina, tregon gjendjen që po kalon me koronavirus Futbollisti i Juventusit, Paulo Dybala rezultoi pozitiv në testin për koronavirusin disa ditë më parë dhe po e kalon per
Të gjithë në shtëpi, Michelle zbulon si i kalon familja Obama ditët e karantinës (VIDEO) Netflix, video-konferenca dhe mësime online! Kështu i kalon ditët e karantinimit familja Obama. Gjatë një lidhjeje telef
Alarmante! SHBA ia kalon Kinës me numrin e të infektuarve me koronavirus Shtetet e Bashkuara tani mbajnë rekordin e numrit më të madh të rasteve me koronavirus, pasi deri më tani mbi 84,404 pac
Ilda Bejleri po kalon kohë të vështira, flet mes lotësh: Më duket sikur tavani po më bie mbi kokë (VIDEO) Si shumë të tjerë, edhe moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi nga koronavirusi. Përmes
Kaos dhe dhimbje në Spanjë, numri i viktimave e kalon 3600 Numri i viktimave nga koronavirusi në Spanjë është rritur në mbi 3600 kurse numri i të infektuarve ka shkuar në rreth 50
Kryemadhi zbulon si po e kalon karantinën me Metën: Pimë raki me hudhra e ullinj Shqiptarët gjenden të izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit, COVID-19. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi p
Spanja e kalon edhe numrin e viktimave të Kinës, shifra tragjike Edhe pse koronavirusi nisi në Kinë, Spanja tashmë është në vend në parë për nga numri i viktimave të shkaktuara. Span
"Bëjmë dashuri gjithë ditën", Ilir Shaqiri rrëfen si po e kalon karantinimin Balerini i mirënjohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar në një lidhje me SKYPE në Vizionin e Pasdites sesi po i kalon kë
Ermal Mamaqi kalon ditëlindjen më të trishtuar të jetës: I lashë prindërve një tortë tek dera Ditën e sotme, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi ka mbushur sot 38 vjeç. Mirëpo, siç ai ka treguar vetë, kj
Gafa e Ramës e kalon Shqipërinë, media italiane: Si mundet të publikojë atë video? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë "objekt diskutimi" në Shqipëri dhe jashtë saj pas videos së tmerrshme të dhunës të post
Maqedonia po kalon krizë ekonomike, pritet të marrë kredi 570 milion euro Alsat mëson se në seancën e sotme të qeverisë, do të propozohet që shteti të merr kredi prej 570 milion eurove. 400 m