kalon

HOROSKOPI/ Mos e lini veten tuaj të dërrmoheni nga ngjarjet, por përpiquni t’i kaloni me forcë Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të
"Topi kalon stadiumin", kjo goditje e Dani Alves bëhet virale (VIDEO) Dani Alves është një futbollist që shënoi një epokë dhe me siguri mund të konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë
Befasohet Barcelona, Getafe kalon në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola. Getafe ka arritur të befasojë Barcelonën në të dytën. Vendasi
Zhbllokohet derbi, Milani kalon në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar derbi mes Interit dhe Milanit. "Kuqezinjtë" kanë kaluar në avantazh fal një penalltie të ekzekutuar nga
Ndeshje spektakolare, Chelsea kalon sërish në avantazh (VIDEO) Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar mës Chelseas dhe Souathampton. Pas barazimit të miqve nga 2-0 në 2-2, blutë
Dortmund kalon në avantazh ndaj Hoffenheim (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim pa gola, Dormund ka arritur të shënoi në të dytën. Është kapiteni Reus që
Spektakolar Timo Werner, Chelsea kalon në avantazh ndaj Southampton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Southampton në minutën e 15'. Sulmuesi Werner mori para të gjithë mb
Ralf Gjoni "parashikon yjet": Pse Rama është i paqëndrueshëm dhe ja kalon Berishës në politikë Deputeti Ralf Gjoni ditën e sotme nga foltorja e Parlamentit zbuloi arsyen pse kryeministri Rama ndryshon mendje shpejt.
Gjermania kalon në avantazh përballë Ukrainës (VIDEO) Gjermania ka zhbllokuar rezultatin ndaj Ukrainës. Për "panzerat" ka shënuar Ginter në minutën e 20'. /albeu.com/
Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
Lippi kalon në "skaner" dy pretendentët e Serie A Këtu më poshtë janë fjalët e ish-trajnerit të kombëtares së Italisë, kampion bote më 2006, mbi çështjet aktuale të futbo
Rënditja: Oliver Giroud kalon Michel Platinin në renditjen e golashënuesve (FOTO LAJM) Oliver Giroud ka kaluar Michel Platinin në renditjen e golashënuessve më të mirë në historinë e kombëtares franceze.
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që
Orët e fundit të merkatos në futboll, ja të gjitha lëvizjet e fundit Sot numërohen orët e fundit të merkatos në futboll. Skuadrat evropiane synojnë të bëjnë lëvizjet e tyre të fundit kët
Dopiet e Haaland, Dortmund kalon pa probleme Freiburg (VIDEO) Borussia Dortmund ka arkëtuar tri pikë në Bundesliga. Tw verdhwt kanë fituar jasht fushe, duke mposhtur skuadrën e Fr
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Ministri Klosi ia kalon edhe OBSH: Muzika përçon COVID-19! (VIDEO) Ministri i Turizmit, Blendi Klosi ka dhënë një argument të ri se përse nuk lejohet muzika në kafene. I ftuar në stud
Roma kalon në avantazh ndaj Juventusit (VIDEO) Roma ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Juventusit në minutën e 31'. Veretout është treguar i saktë nga pika
Kryeinfermierja e kalon ditëlindjen duke u shërbyer pacientëve me COVID-19 Bluzat e bardha tashmë prej muajsh luftojnë COVID-in në spitale duke lënë pas dore familjet e tyre dhe veten. Ana Luc
Befasohet Man.United, Crystal Palace kalon në avantazh (VIDEO) Manchester United është befasuar nga Crystal Palace në minutat e para të takimit të parë të "djajve të kuq" për këtë sez