kalon

Juventusi kalon përsëri në avantazh përballë Bolognas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, 45 e minutat e dyta kanë nisur përsëri me gol për vendsasit. Pas një rr
Befasohet Reali, Mallorca kalon në avantazh (VIDEO) Reali është befasuar nga Mallorca në shtëpinë e këtyre të fundit. Vendasit arritën të zhbllokonin rezultatin që në mi
Ronaldo kalon në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë në avantazh Juventusin në 'Alliaz Stadium' përballë Bolognas. Wshtë Cristiano Ronaldo
Tentuan të kalonin ilegalisht 4 marokenë drejt Malit të Zi, kapen 2 shqiptarë Policia ka ndaluar 4 persona të cilët tentuan të transportonin 4 shtetas nga vendet e Lindjes së Mesme drejt Malit të Zi
Italia kalon në epërsi përballë Greqisë (VIDEO) Më në fund Italia ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Greqisë. Penallti e ekzekutuat saktë nga Joninho në minu
E mbani mend Jermey Menez? Ish-futbollisti i Milanit e kalon natën me prostituta (VIDEO) Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Rom
Nëse po kaloni një ditë të keqe,hidhini një sy këtyre (FOTO LAJM) Një herë në kaq, zgjohesh vonë, humbet autobusin, shkon në 11 në punë, shefi të bërtet, të ngarkon me detyra, qëndron ja
Zëdhënësja e BE: Reforma Zgjedhore, testi nëse Shqipëria kalon apo ngel! Bashkimi Europian rithekson nevojën që të gjithë aktorët politikë në Shqipëri të kontribuojnë përmes dialogut për Reform
"Heshtje" në 'San Siro', Juventusi kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë përsësi në avantazh përballë Interit në 'San Siro'. Goli është shënuar nga Gonzalo Hig
Zhbllokohet super sfida, Juventusi kalon në epërsi (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida kreysore e kësaj jave në Seria A. Juventusi ka arritur të dëegojë topin në rrjetë
Vazhdon numërimi i votave, PDK kalon Vetëvendosjen (FOTO LAJM) Vazhdon numërimi i votave nga KQZ në zgjedhjet e parakohshme që u mbajtën sot në Kosovë. Aktualisht po kryeson LDK me
"Heshtje" në 'Alliaz Arena', Hoffenheim kalon sërish në epërsi (VIDEO) Shokohet Bayern Munchen, Hoffenheim ka arritur të realizojë për herë të dytë kundër bavarezeve duke kaluar përsëri në av
Kënga e Young Zerkës kalon kufijtë, po kthehet në sfidë në këtë shtet (VIDOE) Young Zerka, shqiptari i preferuar i indonezianëve! Nuk kanë qenë të pakta herët kur artistët shqiptarë kanë kaluar k
Chelsea kalon përsëri në avantazh përballë Lille (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me barazimin 1-1, Chelsea ka arritur të kalojë përsësi në avantazh në pjesën e dytë me bra
"Zgjohet" Liverpooli, kalon sërish në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Pas barazimit të papritur nga Salzburg, Liverpool ka arritur të zgjohet dhe të reagojë shumë shpejt. Salah vetëm 9 mi
Liverpool kalon në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Salzburg në minutën e 9' me sulmuesit Saudio Mane. Liverpool p
Tottanham kalon në epërsi përballë Bayern Munchen (VIDEO) Eshtë zhbllokuar ndeshja kryesore e kësaj të marte në Champions League. Tottenham ka realizuar mjaft shpejt që në min
Totalisht ndryshe, Fjolla Morina vjen me një tjetër look (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina së fundmi po kalon disa ditë të mira pushimi. Fillimisht ajo udhëtoi drejt Francës, m
Rutina që praktikojnë çiftet e lumtura para gjumit (FOTO LAJM) Është shumë e rëndësishme të kaloni ca kohë me partnerin tuaj para se të shkoni për të fjetur. Nuk ka rëndësi sa koh
"Pushime surprizë", Keisi harron Stresin, tregon me kë po i kalon pushimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh ish e fejuara e Stresit, Keisi ndodhet me pushime në një resort luksoz në Meksikë, nga ku duket se po a