kalon

Kalonte sirianët në kufi, si u arrestua në Morinë 21 vjeçari Në pikën kufitare të Morinës në Kukës është kapur në flagrancë një 21-vjeçar nga Tirana që kundrejt pagesës ndihmonte sh
"Tronditet" Juventusi, Atalanta kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Kur të gjithë po prisnin golin e dytë të Juventusit, i cili iu afruan shumë me Ronaldon, janë miqtë ato që e dërgojnë to
Super Atalanta, kalon në epërsi ndaj Juventusit (VIDEO) Atalanta ka zhbllokuar rezultatin ndaj Juventusit në shtëpinë e këtyre të fundit. Është qendërsulmuesi Zabata ai që e
Barcelona kalon në epërsi përballë Valladolid (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllojë shpejt rezultatin përballë Valladolid. Është Arturo Vidal lojtari që ka dërguar topi
Lazio kalon në epërsi ndaj Sassuolos (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sassuolos 10 minuta nga fundi i pjesës së parë. Për vendasit është spa
Tentoi të kalonte ilegalisht jashtë kufirit 9 sirianë, arrestohet 21-vjeçari dhe e dashura e tij Një 21-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Elbasan, pasi akuzohet se ka ndihmuar për kalim të paligjshëm të kufijve,
Diletta Leotta në krahët e sportistit italian, gazetarja italiane e kalon të dielën në një jaht (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ndeshjet e Serie A po zhvillohen sot në Apenine, gazetarja seksi, Diletta Leotta ka gjetur kohë ta
Kapet dyshja në Morinë, tentuan të kalonin jashtë mijëra franga zvicerane Policia e Kukësit, në bashkëpunim atë Kufitare në Morinë, parandaluan dhe goditën një rast të tentativës për transfertë
Alvin Berisha shijon pushimet e para, nuk do e besoni se me kë po i kalon (FOTO LAJM) Vogëlushi Alvin Berisha po bën pushimet e para, pas 5 viteve në kampin sirian. Ai ka ardhur në Shqipëri dhe përmes posti
Natyra ia kalon çdo artisti, 11 fotot më fantastike që mund të keni parë (FOTO LAJM) Natyra mbetet artistja më unike. Ky artikull do ju tregojë fotot më fantastike që mund të keni parë deri më tani.
Sane kalon edhe vizitat mjekësore te Bayerni, tani pritet firma Tashmë mungojnë vetëm detajet e fundit që Leroy Sane të quhet në të gjitha efektet një futbollist i Bayern Munich. P
Griezmann po kalon moment të vështirë te Barca, Simeone: Jam pa fjalë Griezmann u fut në lojë tek në minutën e fundit, në barazimin 2:2 kundër ish-skuadrës së tij Atletico mbrëmë. Një nën
Toka e premtuar: Merr fund grupi i cili kalonte emigrantë në rrugë të paligjshme (VIDEO) Policia e Korçës ka vijuar operacionin policor i koduar "Perimetri", duke arrestuar 5 shtetas të cilët transportonin emi
Fiorentina kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Fiorentina zhbllokuar rezultatin ndaj Lazios në shtëpinë e këtyre të fundit. Wshtë veterani Ribery ai që mposht Strak
FA Cup, Man.United mposht në shtesë Norwich dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Manchester United dhe Norwich City janë ndarë 1:1 pas 90 minutave të para në ndeshjen e vlefshme për Kupën FA, për t’i l
Shqiptari kalon në kufirin grek me mushka për të bërë dru Një tjetër shqiptar kaloi kufirin në mënyrë të paligjshme dhe arriti në një zonë malore të Kastoria, me qëllim që të pri
HOROSKOPI/ Mundohuni të kaloni eksperiencat e dhimbshme, kjo shenjë t'i rrijë larg sherreve Dashi Ju pret një ditë e mbushur me mundësi të shumta për lidhjet në çift dhe miqësitë. Mundohuni që të merrni kontro
Me spital brenda, ky është super jahti më i shtrejntë në botë (FOTO LAJM) Miliarderët po kërkojnë një mundësi të reja për të kaluar karantinën nëse bota i rikthehet sërish izolimit për shkak të
Ramos kalon legjendën e Barcelonës, bëhet mbrojtësi me më shumë gola në La Liga Ramos arriti të zhbllokonte ndeshjen kur shndërroi në gol penalltinë e fituar. Ky ishte goli i 68 në La Liga për Ramo
Ndryshe nga të tjerët, kështu po i kalon pushimet "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja e suksesshme dhe ndër të preferuarat e publikut me rolin e saj si “Hyrrem”, Meryem Uzerli ka nisur pushimet.