kalon

Ronaldo e kalon të dielën me familjen (FOTO LAJM) Ronaldo e ka kaluar ditën e diele së bashku me gjithë familjen. Portugezi ka publikuar foto në rrjetet sociale me kat
"Luftëtari" Höwedes: Dhimbja kalon, pikët mbeten "Dhimbja kalon, pikët mbeten". Kështu e ka komentuar Benedikt Höwedes plagën e thellë në kokë, si rezultat I një përplas
Norwich kalon në avantazh përballë Manchester City (VIDEO) Norwich City ka befasuar ‘qytetarët’ në minutën e 18’ me McLean pas ekzekutimit të një goditje nga këndi. Miqtë kanë
Pushime të vonuara, por Tayna po i kalon në vendin super luksoz (FOTO & VIDEO) Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë. Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni.
Zhbllokohen shifrat në Bernabeu, Reali kalon në avantazh (VIDEO) Reali i Madridit ka kaluar në avanatzh ndaj Levantas në ndeshjen që po zhvillohet në Bernabeu, shkruan Albeu.com. Ësh
Një asteroid gjigant kalon pranë tokë Një asteroid me gjatësi 370 metra do të kalojë pranë Tokës në një distancë prej rreth pesë milionë kilometrash, sipas nj
Maqedonia parakalon Shqipërinë në negociatat me BE, e konfirmon Krichbaum Vendimi për hapjen ose jo të bisedimeve të pranimit të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë me Bashkimin Europian merret
Nuk përmbahet Shqipëria, kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Pjesa e dytë nisi keq për Shqipërinë që pësuan gol vetëm dy minuta pasi startojë pjesa e dytë. Mirëpo kuqezinjtë arri
GOOOL! Shqiperia kalon ne avantazh (VIDEO) Shqipëria sonte është një skuadër krejt ndryshe nga ajo me Francën. Po dominojmë dhe kërkuam me ngulm golin që e gjet
Ledri Vula kapet "mat", kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa
Kosova me 5 mungesa të mëdha: Synohet shkrimi i historisë me Anglinë Ekipi përfaqësues i Kosovës mëngjesin e sotëm është nisur drejt Anglisë, me të cilën do të përballet ditën e martë në nd
Po ju do e kalonit fundjavën me ish-të dashurin tuaj ashtu si Kendall Jenner? (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Kendall Jenner është parë gjatë kësaj fundjave, teksa ka kaluar kohën e lirë me ish-të dashurin e saj,
Magjike, Kosova kalon në avantazh ndaj Çekisë (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh me rezultatin 2-1 përmes Mërgim Vojvodës. Pjesa e parë përfundoi në rezultatin 1-1, ku f
Ëndrrat për kualifikim, rruga kalon sot nga Franca Shpresat për një kualifikim në fazën finale të EURO2020, Kombëtarja Shqiptare vijon t’i ketë. Por rruga drejt arritjes s
Demi kalon gardhin mbrojtës dhe i sulet turmës, plagosen 19 persona (VIDEO) Ky është momenti dramatik kur një dem i tërbuar kapërcen rrethojën mbrojtëse dhe iu vërsulet masës së qytetarëve, që kis
5 arsye pse s’ka maskë e balsam që ia kalon rozmarinës Rozmarina është një bimë kurative e përdorur që nga antikiteti si përbërës natyral në produktet e bukurisë tek gratë. Kj
Me shampanjë në pishinë, kush është vajza që Renato po kalon pushimet (FOTO LAJM) Pak para nisjes së sezonit të ri televiziv, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka udhëtuar drejt Greqisë për të kaluar di
Zhbllokohet sfida, Interi kalon në avantazh (VIDEO) Interi ka kaluar në avntazh me antë të Martinez në ndeshjet që po zhvillohet në transfertë kundër Cagliarit. Talenti
Nora Istrefi lë pas ndarjen, me kë po i kalon pushimet në Turqi (FOTO LAJM) Pas një sezoni të ngjeshur me koncerte, por njëkohësisht edhe me zhvillime në jetën private, Nora Istrefi i ka dedikuar
"E konfirmoj, është firmosur marrëveshja: Neymar kalon në Spanjë" Barcelona tashmë ka arritur marrëveshje për rikthimin e Neymarit në “Camp Nou”. Eksperti i merkatos, Gianluca di Marz