999 rezultate për

kallashnikov

Punonjësit e pastrimit gjejnë 4 qese me fishekë kallashnikovi në Tiranë Gjatë një aksioni të nisur mëngjesin e sotëm për pastrimin e kryeqytetit, punonjësit e pastrimit kanë gjetur katër qese
Lëvizte me kallashnikov nëpër kryeqytet, pranga 35-vjeçarit Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 35-vjeçar nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. I arrestuar është shtetasi, Kris
E rreh në mes të fshatit, 'hakmerret' duke e ekzekutuar me kallashnikov pas shpine Prokuroria e Korçës ka zbardhur të plotë ngjarjen e ndodhur më datë 12 korrik të këtij viti pranë Malit të Gramozit, ku
Ekzekutohen me kallashnikov dy turistë çekë në Shkodër Dy turistë çekë kanë humbur jetën në Dukagjin, teksa po vizitonin zonën piktoreske. Ata kanë qenë duke udhëtuar me nj
Masakra në Tunizi, terroristi me kallashnikov në plazh (FOTO LAJM) Me një automatik në dorë, Seifeddine Rezgui është kapur teksa ecën i qetë përgjatë plazhit tunizian ku me gjakftohtësinë
Ja personi që kërcënoi me kallashnikov kryetarin e Vushtrrisë (FOTO LAJM) Sot në orën 7:15 të mëngjesit të sotëm Muhamet Mernica ka kërcënuar me kallashnikov kryetarin e komunës së Vushtrrisë, B
Kallashnikovi serb* dhe mitra e dhunuar e femrës shqiptare nga Gëzim Mekuli Ekspozita “Mendoj për ty” në përkrahje të viktimave të dhunës seksuale të luftës së fundit në Kosovë
Plumba dhe kallashnikovë, kur “Kamorra” përgjak Tiranën Tre të vrarë në një atentat mafioz, mes tyre dhe një atentator. Dy të shënjestruarit për tu ekzekutuar u vranë nga njerë
Persona me maska e kallashnikovë kërcënojnë një qytetar në shkollën “Hilmi Rakovica” (VIDEO) Dy persona të maskuar e me kallashnikovë në duar ia kanë zënë pritën një kalimtari të rastit në një qosh të oborrit të s
E pabesueshme, 10 vjeçarja gjuan me kallashnikov AK-47 (VIDEO) Kjo është një vajzë 10 vjeç nga Arabia Saudite, e cila gjuan me një kallashnikov AK-47. Në video shikojmë se ajo e ka të
Arrestohet shoqëruesi i Ballist Morinës që pozoi me kallashnikov (FOTO) 36 vjeçari me inicialet A. M. që pozoi me kallashnikov në një fotografi të publikuar në Facebook, ndërsa ndodhej së bash
Ballisti shfaqet me kallashnikov në Mitrovicë Tifozi i famshëm shqiptar, Ballisti, i cili besohet ta ketë lansuar dronin e famshëm në Beograd në ndeshjen Serbi – Shqi
Adem Jashari me kallashnikov dhe fanellë kuq e zi (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa fotografi të rralla të komandatit legjendar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, A
Dy persona të armatosur grabisin një market në Kamëz Mbrëmjen e së enjtes, dy persona kanë grabitur një market në qëndër të Kamzës. Dy grabitësit ende të paidentifikuar, kan
Propagandë tmerruese e ISIS, fëmijë me kallashnikovë (FOTO LAJM) ISIS ka publikuar disa fotografi shokuese dhe që mundohet ti paraqesë si foto të një fushate të saj. Fëmijë të vegjël
Breshëri kallashnikovi në Shkodër, dy të vdekur dhe një i plagosur Update- Dy të vrarë dhe një i plagosur, janë të dhënat që përcjell policia pas të shtënave me armë zjarri në Shk
Kallashnikovi po pushton botën (VIDEO) Arma më e përdorur në botë, kallashnikovi ka pësuar ndryshime që nga koha kur është shpikur, në vitin 1947. Kompania
Masakër me kallashnikov në një lokal në Greqi, plagosen 14 të rinj Policia në Greqi është vënë në kërkim të një personi, shtetas i huaj, i cili mëngjesin e së shtunës, qëlloi me kallashni
Mercedezi testohet me plumba kallashnikovi (VIDEO) Një njeri ulet pas timonit dhe një tjetër godet me kallashnikov me një pushkë automatike AK-47, me qëllim që të provohet
Kapet me armë dhe drogë, arrestohet 48 vjeçari grek Një 48 vjeçar grek është vënë në pranga pasi është kapur me armë dhe drogë. 48 vjeçari C. Kontekakis është arrestuar dhe