999 rezultate për

kallashnikov

Breshëri kallashnikovi nga shqiptari, ekzekuton biznesmenin qipriot dhe dy truprojat Një shqiptar 41 vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije për shkak të hetimeve, ka ekzekutuar tre persona në një
Grabitet supermarketi në Kamëz, plagoset me armë shitësja Një vajzë e cila punonte si shitëse në një super-market në Kamëz është plagosur gjatë një grabitjeje. Ngjarja ka ndod
Arrestohet 39-vjeçari që mbante kallashnikov me 30 fishekë në shtëpi Një 39 vjeçar është prangosur pasi mbante kallashnikov me 30 fishekë në banesën e tij. Shtetasi B.SH., në Vlorë ësht
15 të shoqëruar për atentatin në Elbasan, ja ku u gjet kallashnikovi i autorit Policia bën me dije se nga hetimet paraprake të atentatit në Elbasan, autori ka hapur zjarr në mënyrë të pakontrolluar n
Alibeaj: Banda e qeverisë me maska e kallashnikovë dhunuan biznesmenin Kreu i departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj, deklaroi se një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në m
Terroristi Abdeslam kishte për detyrë ti vriste njerëzit me kallashnikovë rrugëve të Brukselit Terroristi i arrestuar në Bruksel që kishte marrë pjesë në sulmet e Parisit Salah Abdeslam ka pranuar se si pjesë e sulm
PDK festoi me pistoleta dhe kallashnikovë (VIDEO) Prishtina u pushtua mbrëmë nga simpatizantët e PDK-së. Me të përfunduar raundi i tretë i votimit të deputetëve për zgjed
Qëllonin në ajër me kallashnikovë, arrestohen në flagrancë 4 persona Policia e Mirditës ka arrestuar në flagrancë 4 persona pasi ata lëviznin me armë pa leje dhe gjuanin në ajër me automati
Masakra e Elbasanit, asnjë gjurmë gishtash në tre kallashnikovët Autorët e masakrës së Elbasanit kanë përdorur doreza, por nuk kanë lënë asnjë gjurmë gishtërinjsh. Në bazë të ekspertizë
Pranga dy personave në Vlorë, qëllojnë në ajër me kallashnikov Mëngjesin e kësaj të marte qyteti i Vlorës është zgjuar me të shtëna armësh. Mësohet se dy personat që kanë qëlluar me k
Identifikohen dy nga katër atentatorët, shoqërohen 18 persona Qyteti i Elbasanit është tronditur mbrëmjen e së mërkurës rreth orës 20:30. Nga një atentat me kallashnikov në një l
Ndalohen 4 të rinj që u tallën me Ramën, Metën e Berishën, i vizatuan me kallashnikovë në duar Katër të rinj po mbahen në rajonin e policisë, pasi janë tallur me anë të vizatimeve ku protagonistë janë Rama, Berisha
Jozefina Topalli: Si ma vunë në kokë kallashnikovin në vitin 2000 Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka rrëfyer një ngjarje të rëndë nga jeta e saj politike. Topa
Hashim Thaçi me kallashnikov në krah Ka shumë diskutime nëse Hashim Thaçi ka luftuar ndonjëherë apo vetëm sa e përdori luftën që të vijë në pushtet. Fotoj
Atentat me armë në Sarandë ndaj ish-policit, tani pronar diskoje UPDATE - Një atentat me armë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Ngjarja është shënuar në rrugën Bistricë
Aida Dërguti me uniformën e UÇK-së dhe kallashnikov në dorë (FOTO) Aida Dërguti, e cila tashmë është deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje njëherësh edhe nënkryetarja e Kuvendit të
Qëlloi me kallashnikov të birin: Isha i dehur "Burg pa afat" ka vendosur gjykata për burrin që plagosi me kallashnikov djalin e tij 15 vjeçar, pas një sherri me gruan
Përplasja e armatosur në Saraj, vdes edhe pronari i mishtores Bilanci i incidentit të mbrëmshëm ne Saraj ka marre edhe viktimën e dytë. Nga plagët e marra prej kallashnikovit ndërroi
Ramush Haradinaj me njerëz të armatosur në kufi (FOTO) Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, kohë pas kohe viziton vijën kufitare ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi. Gjatë këtyre viz
RENEA gjen një kallashnikov në Lanë pas atentatit të djeshëm Sa i takon atentatit të mbrëmjes së djeshme në kryeqytet, RENEA ka gjetur një kallashnikov në Lanë. Forcat RENEA kanë gj