999 rezultate për

kallashnikov

Kapet njeriu me kallashnikov në Vlorë, shëtiste rrugve Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 36-vjeçar, i cili u kap teksa qarkullonte me armë zjarri në qytet. Siç bën të dit
Tronditet Franca, futbollisti 19-vjeçar vritet me kallashnikov (FOTO LAJM) Futbolli francez është tronditur pas një lajmi ku raportohet se futbollisti, William Gomis është qëlluar për vdekje me
Skenar krimi si në filma, biznesmeni u qëllua me kallashnikov kur po kalëronte Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e biznesmenit të njohur në Shkodër, Arjan Ferracaku. Burime pranë ngjarjes
Flet Klodiana Lala pas sulmit me kallashnikov: Duan t'më frikësojnë Pavasësisht se u raportua 8 orë me vonesë, media dhe institucionet afër saj janë alarmuar nga sulmi mbi banesën e gazeta
Sulm me kallashnikov në mesnatë në banesën e gazetares, reagon Rama Sulmi ndaj banesës së gazetares së njohur Klodiana Lala ka shokuar opinionin publik. Menjëher pas publikimit të sulm
Pamje të rralla kur Kadri Veseli gjuan me kallashnikov Ishte qershori i vitit 1998. Ushtria Çlirimtare e Kosovës kishte konsoliduar në masë radhët e veta. Aktivitetet e tyre z
Masakra me kallashnikov në Shkodër, burg për jetë për 33-vjeçarin Gjykata e Shkodrës ka dënuar me burgim të përjetshëm Miklovan Parubin, 33-vjeçarin i cili në tetor të vitit 2016 vrau 2
Daja e nipi marrin kallashnikovin e i sulen pronarit të llotos në Elbasan Policia ka vënë në pranga dajën dhe nipin pas një konflikti me pronarin e një lokali "Lloto Sporti" në Elbasan. Poli
Inspektorët tatimorë priten me kallashnikovë në Veri Inspektorët tatimorë gjatë aksionit të tyre për të bastisur katër lokacione të dyshimta ku biznese fiktive nga komunat v
Vriten tre policë me kallashnikovë në Haraçinë, nesër pritet masa e dënimit Pas 18 viteve procese gjyqësore, nesër pritet të shpallet vendimi i gjykatës lidhur me vrasjen e trefishtë që ndodhi në
Gjendet një karikator Kallashnikovi afër vendit ku u mbajt mbledhja e serbëve Përfaqësues të serbëve përfshirë ata të Listës Srpska, dhe ndihmësi i Gjuriq janë mbledhur pikërisht në vendin ku është
Qëllohet me kallashnikov nga 10 m largësi për të testuar antiplumbin e ri, shpëton paq ( VIDEO) Pronari i një kompanie që merret me prodhimin e pajisjeve ushtarake në Ukrainë, ishte aq shumë i bindur që produkti i ti
Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin: Vetëm ti shkon për peshk me kallashnikov! Duket se aktori i humorit Bes Kallaku këtë herë ka vendosur të përfshijë në humoret e tij edhe këngëtarin e njohur të hi
Zbardhen detajet, kreu i PS-së qëllon me kallashnikov fqinjin e tij Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vukël të Malësisë së Madhe. Një shtetas ka qëlluar me armë ndaj fqinj
Maskat i hyjnë në shtëpi me kallashnikov dhe i vjedhin milionat biznesmenit Një biznesmen në Fushë-Krujë ka rënë pre e grabitjes nga persona të maskuar. Katër persona morën nën kërcënimin e ar
Alarm në Tiranë, në një kosh mbeturinash gjendet një kallashnikov Ditën e djeshme në Tiranë në një kosh mbeturinash është gjetur një armë zjarri tip Kallashnikov. Arma është gjetur n
U nisën nga Shqipëria, policia sekuestron 101 kg drogë dhe një kallashnikov 101 kg drogë dhe një kallashnikov janë sekuestruar ditën e sotme nga policia greke në kufirin e gjelbër. Operacioni
Policia gjen një kallashnikov në koshin e plehrave Një kallashnikov është gjendur në një kosh mbeturinash në lagjen 11 nënori në Elbasan. Sipas informacioneve paraprake
Kallashnikov ka një ofertë tunduese për gazetarët Kompania më e famshme e prodhimit të armëve të zjarrit në botë, “Kallashnikov”, fton gazetarët që të blejnë armët e tyre
E FUNDIT/ Gjenden katër automatikë të groposur në mes të Elbasanit (FOTO LAJM) Gjenden të groposura në Parkun "Rinia" , katër armë zjarri Kallashnikov. Armët u gjetën nga punëtorët e firmës që po