999 rezultate për

kallashnikov

Morën ç'gjetën dhe terrorizuan njerëzit me kallashnikov, grabitësit bënë edhe këtë në fund (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Shtime ka ndodhur një grabitje në filialin e një banke. Katër persona të maskuar e të armatosur kan
Me kapuç të zinj dhe kallashnikov, si u realizua atentati ndaj ish-policit Malko (FOTO LAJM) Vrasja e Santiago Malkos tronditi mbrëmjen e djeshme zonënn e xhamllikut në kryeqytet. I njohur për miqësinë e tij m
Atentat ndaj djalit të Spartak Brahos: 2 persona me kallashnikov e prisnin tek hyrja e pallatit Sipas një denoncimi të mbërritur nga një qytetar në adresë t ëish-kryeministrit, Sali Berisha, me datë 18 Gusht në qytet
Identifikohet viktima qe u qëllua me breshëri kallashnikovi në Laç Viktor Shkorreti dyshohet se është personi që ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e një konflikti të çastit në La
Plas kallashi në Laç, një i vrarë Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi
"Grupi i kallashnikovit", grabitjet e tjera të bandës së Muratajt Detaje të tjera lidhur me “grupin e kallashnikovit” që udhëhiqej nga Admir Murataj kanë dalë në dritë në emisionin “Opi
Lëvizte me kallashnikov me vete, arrestohet "i forti" në Elbasan Një 22-vjeçar nga Elbasni ka përfunduar në prangat e policisë pasi është kapur në flagrancë me një kallashnikov. Arr
Pamjet, momenti kur u ekzekutua me kallashnikov personi që kishte dorë në vrasjen e Arkanit (VIDEO) Një sulm i armatosur ka patur një viktimë në Afrikë të Jugut. Dy persona i kanë rënë në pritë një serbi në Johanesburg d
Flet Mateo Aliko, i bënë atentat me kallashnikov në Korçë Zbardhet dëshmia e 29 vjeçarit i cili dyshohet se ka qenë objektiv i të shtënave me armë zjarri gjatë mbrëmjes së djeshm
Viktima dhe autori njiheshin, si u ekzekutua 45-vjeçari me kallashnikov Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 45-vjeçar ëshët qëlluar për vdekje m
U ekzekutuan me breshëri kallashnikovi në Vlorë, kush janë dy viktimat Vlora u trondit ditën e djeshme nga një atentat mafioz, ku mbetën të vrarë dy persona, dhe u plagos shënjestra, Armando
Ekzekutuan dy të rinjtë me kallashnikov, autorët djegin makinën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku janë ekzekutuar me breshëri kallashnikovi dy persona dhe eshtë palgosur rënd
Qëllohet me breshëri kallashnikovi makina në Fier Një makinë e parkuar është qëlluar me breshëri kallashnikovi gjatë mbrëmjes së kaluar në fshatin Zhupan të Fierit. Më
"Uniforma policie, granata e kallashnikov", shmanget arratisja e shqiptarit në burgun grek Policët e Atikës arritën të ndalonin arratisjen e përgjakshëm që kishte përgatitur shqiptari i dënuar me burg dhe që po
Iu bë atentat me kallashnikov, Taullau kërkon mbrojtje Kanë kaluar pak ditë që nga atenati që iu bë Saimir Taullaut. Atentati ndodhi në Lushnjë, dhe 47-vjeçari u qëllua me
Kallashnikovë me postë drejt Anglisë, çfarë kërkon Prokuroria për shijaksin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur që të kërkojë 12 vite burg për shtetasin, Saimir Cullhaj. 32-vjeçari një vi
EMRI/ Bie në pranga 22-vjeçari me kallashnikov nga Fushë-Kruja Një 22-vjeçar në Fushë-Krujë ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur me një armë kallashnikov dhe më një sasi fis
Më i forti i Tiranës, si u ekzekutua me kallashnikov Miri i Xhikes Pak ditë më parë policia bëri me dije se ka vënë në pranga të dënuarin për vrasjen e Mirit të Xhikes, Lavdërim Tufa 37-v
Kapen dy nga maskat që grabitën me kallashnikov çantën me 10 mijë euro Policia ka arritur të arrestojë dy nga autorët e grabitjes me maska në Vlorë. Burime nga policia bëjnë me dije se në
Pistoleta, kallashnikovë e maska, pamjet e të "fortëve" të Shkodrës të fusin tmerrin (FOTO LAJM) Shkodra është një ndër qytetet më të rrezikshme në Shqipëri. Rrëmbime, vrasje, zhdukje pa autor ende mbajnë peng opi