999 rezultate për

kallakut

Kënga e Bes Kallakut dëgjohet në stadiumin ku luan Muriqi (VIDEO) Fenerbahçe e Vedat Muriqit, u rikthye te fitorja në kampionat, teksa mposhti Ankaraguçunë me rezultatin 2-1, falë golit
Konkurenca po shkatërron shoqërinë e Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut? Ja çfarë ndodh (FOTO LAJM) Dy aktorët e humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku ishin miq të mirë të njëri-tjetrit. Jo rrahë herë i shikonim në pr
Shikoni me kujdes, i dashuri i ri i Dua Lipës është kopje e Bes Kallakut (FOTO LAJM) Anwar Hadid, vëllai i dy supermodeleve, Gigi dhe Bella Hadid, prej një jave është kthyer në një ndër personazhet më të p
Përdhosën figurën e Mujo Ulqinakut, AMA i tërheq "veshin" Bes Kallakut dhe Erion Isait (VIDEO) Duke menduar se mund të tallen me çdokënd, Bes Kallaku dhe Erion Isai janë fokusuar tek Mujo Ulqinaku në emisionin e dat
Kënga hit e Bes Kallakut është e kopjuar, ja prova (VIDEO) Bes Kallaku se fundi ka postuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Gent Fatalin. Kënga ka v
Motra e Bes Kallakut tha diçka për Ajkën dhe rrjeti shpërtheu në humor Javën e kaluar çifti shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë për herë të parë prindër. Xhen
Sot është dita më e lumtur e Bes Kallakut dhe Xhensilës Dita e sotme është një ndër ditët më të lumtura për çiftin Kallaku, pasi ka ardhur në jetë vajza e shumëpritur. Lajmi
Lori Hoxha publikon foto, por komenti i Bes Kallakut do t’ju shkrijë së qeshuri Lori Hoxha ka ndarë me fansat një foto mjaft tërheqëse në Instagramin e saj. Si gjithmonë ajo është dukur mjaft ‘fash
Kjo është shtëpia luksoze e Bes Kallakut tek Gjiri i Lalëzit (FOTO LAJM) "Për drekë me mua" ne "E Diela Shqiptare", është një program i cili jo vetëm argëton teleshikuesit por u jep mundësinë t
Projekti i ri i Bes Kallakut dhe Erjon Isait, zbulohen detaje të reja "Kënga Magjike" ishte vetëm fillimi, Bes Kallaku dhe Erion Isai vijnë me një emision të ri. Ikja e Besart Kallakut d
I bëri reklamën Gulf-it, fansat i kërkojnë një nder Bes Kallakut (VIDEO + FOTO) Pasi mashtroi mijëra qytetarë shqiptarë duke i shitur tollona nafte të ARMO-s, kompania e njohur e karburanteve "Gulf" ë
Brënda shtëpisë luksoze të Bes Kallakut (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim si shembulli më i mirë i një çifti. Së fundmi Xhensila dhe Besi j
Ija e Bes Kallakut takohet me Donald Trump (FOTO LAJM) Ai e ka kthyer në personazh Ijen e tij, që në fakt është gjyshja dhe që nipi i famshëm e ka bërë edhe atë po aq të njohu
Besi do te rikthehet sërisht në ekran? Ishte një lëvizje e bujshme ikja e Bes Kallakut nga "Top Channel" dhe "Portokallia", pas plot 14 vitesh bashkëpunim.
Reagon motra e Bes Kallakut: Xhensila e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Kjo gjë u for
Bes Kallakut shfaqet me Ermalin, reagimi i Ijes do ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Bes Kallaku, Gaz Paja dhe Ermal Mamaqi janë parë në shoqërinë e kryebashkiakut Veliaj. Si duket ak
Çfarë nuk dinit për motrën e Bes Kallakut?! (FOTO LAJM) Motra e aktorit të humorit Bes Kallakut, Ana, tërhoqi më shumë vëmendjen e publikut në fotot e dasmës së vëllait me këng
Ija e Besit sfidon gjithë VIP-at, asnjë koment negativ por veç dashuri nga fansat Ija e Besa Kallakut është bërë e famshme nëpërmjet videove të publikuara në rrjetet sociale nga vetë aktori i humorit.
Bes Kallaku i hapi Instagram, Ija e tij flirton me këtë politikan (FOTO LAJM) Ija e Besa Kallakut është bërë e famshme nëpërmjet videove të publikuara në rrjetet sociale nga vetë aktori i humorit.
Për Ijen e Bes Kallakut po flet tër bota, bëhet e famshme ndërkombëtarisht Bes Kallaku është një nga aktorët më të famshëm si në ekran po ashtu edhe masivisht në rrjetet sociale. Ai na ka treguar