999 rezultate për

kallakut

Zbulohet projekti i ri i Bes Kallakut dhe Jona Spahiut "Kosherja" është emisioni më i ri që do të nisë udhëtimin në ekranin e ABC News. Bëhet fjalë për një spektakël humori
Bes Kallakut i zbulohet "sekreti": Kam patur një lidhje jashtëmartesore (FOTO LAJM) Të ftuar në puntatën e djeshme në "Roped ëith Olsi", me Olsi Bylykun, ishin kolegët e tij të "Portokalli" dhe "BE Coffe"
Meta u gjobit pasi shkoi në ditëlindjen e Bes Kallakut, Rama: E pështirë! Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër ndaj gjobës së vënë ndaj presidentit Ilir Meta dhe Monika Kryemadhit, pasi morën
Gjoba në ditëlindjen e Bes Kallakut, flet për herë të parë Ilir Meta Presidenti Ilir Meta ka folur në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia COVID-19 në vendin tonë, ndërsa theksoi rëndë
Super festë në fshat, brenda ditëlindjes speciale të Bes Kallakut (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka festuar 35-vjetorin e tij. Në një ditë speciale nuk kanë munguar urimet nga miqtë e tij, ndjekësit por dh
Lori Hoxha u drejton pyetjen fansave, komenti epik i Bes Kallakut merr vëmendjen (FOTO LAJM) Pandemia na i ka ngushtuar shumë kufijtë dhe një nga gjërat që na mungon më së shumti janë udhëtimet. Sigurisht kjo g
"Na bashkohet një prej talenteve më të mëdhenj shqiptarë", Lokomotiva prezanton Kallakun Sherif Kallaku prezantohet zyrtarisht te Lokomotiva e Zagrebit. Klubi kroat publikoi mirëseardhjen e futbollistit shqipt
Vajza e Bes Kallakut që vrapon pas deleve do t'ju shkrijë së qeshuri: Katunarja e babës (VIDEO) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, vajza e Bes Kallakut e dashuron fshatin. Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar
Thellohet kriza te Partizani, të kuqtë munden në shtëpi nga Teuta (VIDEO) Partizani ka zhgënjyer sërish. Kampionët në fuqi të Superiores janë mposhtur me rezultatin 0-1 në shtëpi, duke u zhy
Ija e Besit i përgjigjet thirrjes të Metës: Do i shkoj se më ka ardhur (VIDEO) Dita e nesërme është dita kur Meta ka thirrur popullin në një manifestimi në shesh për mbrojtjen e kushtetutës. Prote
E ka filluar me 30 mijë lekë, sa ishte rroga e fundit e Bes Kallakut në "Portokalli" (VIDEO) Bes Kallaku është një ndër aktorët më të suksesshëm që ka dalë nga Portokallia. Por të gjithë janë kurioz sa është pa
Sherri i bujshëm Ermal-Besi, reagimi epik i Noizyt (FOTO LAJM) Fundviti i ka gjetur dy aktorët më të njohur shqiptar të përfshirë në "sherr" më njëri tjetrin. Njëri hidh e tjetri p
Bes Kallaku nuk e lë me aq, i përgjigjet publikisht Encës dhe Ermalit: Kjo më vret (FOTO LAJM) Çdo konflikt mes Bes kallakut dhe Ermal Mamaqit ishte thjeshtë një hipotezë, deri pak ditë më parë. I ftuar në "Shiko
Pas thumbave, Ermal Mamaqi i përgjigjet Bes Kallakut me tre fjalë (VIDEO) Dje mbrëma, në “Shiko kush luan,” Bes Kallaku hodhi jo një, por disa kunja për Ermal Mamaqin. E quajti biznesmen dhe
Enca e ashpër ndaj Bes Kallakut: Foli pasi e refuzova, i urrej hipokritët Bes Kallaku, pas deklaratave se Enca bën "për ballkon", ndërsa Bleona për profesionalizëm, duke iu referuar këtu roleve
Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo puthen në buzë në filmin e Bes Kallakut (FOTO LAJM) Dy ditë më parë filmi "Falco" nga Bes Kallaku pati premierën dhe të ftuar ishin shumë personazhe VIP. Po ashtu edhe në f
Premiera e Bes Kallakut, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Filmi i shumë përfolur i Bes Kallakut më në fund u finalizua. Premiera u mbajt ditën e djeshme, ku të ftuar ishin pad
"Nga hajdut në politikan!" Historia e filmit të Bes Kallakut na duket e njohur (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka folur së fundi për subjektin e filmit të tij të ri “Falco” në një intervistë ekskluzive për “RTV Ora”.
Për Xhensilën, kjo është pjesa e preferuar në trupin e Bes Kallakut! (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Klanifornia Show” mbrëmjen e kaluar, Xhensila nuk mundi t’i shpëtonte pyetjeve lidhur
Delinda Disha gjen sozinë e Bes Kallakut në Moskë dhe i ka rënë pikës (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku njihet për natyrën e tij të çiltër dhe plot humor. Shpesh poston foto e video mjaft komike