999 rezultate për

kallaku

4 mijë dollar pallto, Xhensila do t'a "falimentojë" Bes Kallakun (FOTO LAJM) Xhensila dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Në shumë intervista, Bes Kallaku m
Aktori Romir Zalla pyetet nëse zgjedh Jul Dedën apo Bes Kallakun Aktori i njohur i humorit shqiptar, Romir Zalla është bërë pjesë e pyetjeve të lojës së anijes në 'Mos i fol shoferit' n
Njoftuan se Ija ndërroi jetë, Bes Kallaku u bën gjëmën Aktori i humorit, Bes Kallaku e ka vërtetuar vazhdimisht që është mjaft i lidhur me gjyshen e tij, të cilën ai e quan Ij
Për Ijen e Bes Kallakut po flet tër bota, bëhet e famshme ndërkombëtarisht Bes Kallaku është një nga aktorët më të famshëm si në ekran po ashtu edhe masivisht në rrjetet sociale. Ai na ka treguar
Ija e Bes Kallakut bëhet personazh ndërkombëtar Bes Kallaku e ka bërë gjyshen e tij të famshme pas postimeve të vazhdueshme që bën me të dhe më pas i publikon në rrjete
Batutat me Metën: Shkon mirë me Ramën e fle me dashuri me Monikën (VIDEO) Presidenti Ilir Meta dhe kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj morën pjesë në "Këngën Magjike" mbrëmjen e kaluar.
Arditi u nxjerr sekretin live, ku do t’i shohim sërish Bes Kallakun dhe Erion Isain "Kënga magjike” mbylli mbrëmë me sukses edhe këtë edicion të saj. Çmimin e parë e mori Anxhela Peristeri me këngën “
Nuk duhet t'a humbni! Bes Kallaku rrëzohet në skenën e Këngës Magjike (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar "Kënga magjike" mbylli spektaklin me sukses duke ia dhuruar çmimin e parë Anxhela Peristeri me këngën
Besi dhe Erioni “me të qeshur me të ngjeshur”, tallen LIVE me Veliajn dhe Metën Në “Kënga Magjike” nuk kanë munguar as batutat e humoristëve dhe prezantuesve Bes Kallaku dhe Erion Isai me personazhet
Bes Kallaku refuzon LIVE ofertën e Ardit Gjebreas U diskutua pafund për ikjen e tyre nga Top Channel, aq sa u aludua edhe për praninë e tyre në Tv Klan. Megjithëse der
Bes Kallaku e tepron dhe nuk përmbahet, Arditi i tërheq vëmendjen LIVE Nata finale e Kënga Magjike ka nisur sot plot supriza dhe sigurisht me batutat e Besit dhe Erionit. Por ata të dy sot
Pagesa marramendëse që merr Bes Kallaku dhe Erion Isai në Kënga Magjike Moderatorit historik të ‘Këngës Magjike’ në këtë vit të 19 transmetimi i janë bashkuar dhe 7 moderatorë të tjerë. Ndë
Bes Kallaku e Erion Isai ndezin Këngën Magjike me batutat e vajzave seksi (VIDEO) Kënga Magjike është kthyer në një spektakël të vërtetë falë batutave dhe humorit të Bes Kallakut dhe Erion Isait të njoh
Xhensila braktis Bes Kallakun në një natë të rëndësishme për të (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e "Këngës Magjike". Pikërisht sonte është nata e dytë e këtij festivali m
Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40 Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkë
Performanca e "dy shoqeve" që ndezi skenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Në këtë edicion të 19-të, të “Këngës Magjike”, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe N
Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e “Këngës Magjike”, me porosi të Ijes (VIDEO) Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike”. Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashk
Bes Kallaku rikthehet në Top Channel, ja ku do t'a shohim së shpejti Ishte një lëvizje e bujshme ikja e Bes Kallakut nga "Top Channel" dhe "Portokallia", pas plot 14 vitesh bashkëpunim.
Erion Isai dhe Bes Kallaku, në një projekt të përbashkët televiziv Para pak ditësh u mësua se Besart Kallaku dhe Erion Isai do të jenë bashkë prezantues me Ardit Gjebrenë, në festivalin e
Sa para hodhe në dasëm? Aktori e miku i Bes Kallakut tregon hapur shifrën Aktori Erion Isai dhe Bes Kallaku vendosën të largoheshin nga Portokallia pavarësisht viteve dhe roleve të shkëlqyera q