999 rezultate për

kallaku

Bes Kallaku lë nam, i futet një të panjohuri në tualet (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku gjithmonë do i kthejë situata në humor. Së fundmi ai në Instagramin e tij ka postuar n
Pas suksesit i shiti profilin e Instagramit Ijes, fansat kryqëzojnë Bes Kallakun Dicka e cuditsahmë është vënë re ditën e sotme nga fansat e Ijes së Besit në Instagram. U duk se suksesi i tepërt, bë
Brënda shtëpisë luksoze të Bes Kallakut (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim si shembulli më i mirë i një çifti. Së fundmi Xhensila dhe Besi j
Ija e Bes Kallakut takohet me Donald Trump (FOTO LAJM) Ai e ka kthyer në personazh Ijen e tij, që në fakt është gjyshja dhe që nipi i famshëm e ka bërë edhe atë po aq të njohu
Arditi publikon videon qesharake, Bes Kallaku i bën të gjithë të qeshin ( VIDEO) Moderatori shumë i dashur për publikun Ardit Gjebrea ka publikuar në rrjete sociale një video ku shfaqet duke xhiruar se
Besi do te rikthehet sërisht në ekran? Ishte një lëvizje e bujshme ikja e Bes Kallakut nga "Top Channel" dhe "Portokallia", pas plot 14 vitesh bashkëpunim.
Besi habit në Itali, shkrin fansat me gjestin kur sheh skulpturën nudo Aktori i humorit Bes Kallaku, është padyshim ndër personazhet më të dashur për publikun. Por as në jetën reale Bes K
Kaq ishte! Bes Kallaku tradhton Xhensilën me fiksimin e jetës së tij (VIDEO) Besi dhe Xhensila, çifti aq i dashur për publikun, është në pritje të një fëmije. Çifti gjendet vazhdimisht në udhët
Bes Kallaku prezanton tezet dhe hallat e tij (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku, është padyshim ndër personazhet më të dashur për publikun. Por as në jetën reale Bes K
Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin: Vetëm ti shkon për peshk me kallashnikov! Duket se aktori i humorit Bes Kallaku këtë herë ka vendosur të përfshijë në humoret e tij edhe këngëtarin e njohur të hi
Bes Kallaku uron 8 Marsin dhe zbulon për herë të parë fytyrën e mamasë së tij (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka treguar gjithmonë se është një djalë krenar fshati. Aktori simpatik i ''Portokalli''-së e ka sjellë këtë
Bes Kallaku nuk del nga vetja, shihni ç'bën para se të vijë në qytet (FOTO LAJM) Këtij po që i shkojnë çizmet. Ose të paktën ashtu na duket, se jemi mësuar ta shohim edhe nëpër foto me domate e qepë.
Bes Kallaku braktis Metën dhe vihet në shërbim të Lali Erit (VIDEO) Erion Veliaj dhe Bes Kallaku kanë bërë një film me metrazh të shkurtër sot në Tiranë, me skenar fushatën e mbjelljes së
Bes Kallaku vishet si punëtor e mbjell pemë në Tiranë Përfaqësuesja e Bankës Botërore në Shqipëri, Maryam Salim, iu bashkua nismës për mbjelljen e pemëve në liqenin e Farkës
Aspak të qetë, Besi e Xhensila çmendin komshijt me zhurmat (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të komentuar në median rozë. Pavarësisht se në pamje të pa
Besi lë nam në mes të Italisë, habit vendasit me rrëzimin spektakolar (VIDEO) Besart Kallaku sott është kthyer në një aktorët më të pëlqyer të publikut shqiptar. Aktori i famshëm së fundmi ndodhe
Skifteri Bes Kallaku u bën ''gjëmën'' turisteve në Itali (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku po shijon pushimet e tij në Itali me bashkëshorten Xhensila, por duket se nuk i k
Xhensila e Besi, pushime "të nxehta" jashtë Shqipërisë (FOTO LAJM) Para disa ditësh iu aludua në mediua për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj po që lajmet u hodhën
Reagon motra e Bes Kallakut: Xhensila e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Kjo gjë u for
Blendi Fevziun dhe Bes Kallakun i bashkon kjo nismë (FOTO LAJM) Dy ditë pasi në media u publikuan disa dokumente, ku qeveria ka miratuar ndërtimin e hidrocentraleve në kanionet e Osumi