999 rezultate për

kallaku

Delinda Disha gjen sozinë e Bes Kallakut në Moskë dhe i ka rënë pikës (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku njihet për natyrën e tij të çiltër dhe plot humor. Shpesh poston foto e video mjaft komike
Kënga e Bes Kallakut dëgjohet në stadiumin ku luan Muriqi (VIDEO) Fenerbahçe e Vedat Muriqit, u rikthye te fitorja në kampionat, teksa mposhti Ankaraguçunë me rezultatin 2-1, falë golit
As Xhensila as Ija, në prehrin e kujt e zë gjumi Besin (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe mjaft i dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm Bes kallaku, mesa duket po punon për projekte të re
Bes Kallaku "merr" Riberinë te Laçi: Pranoi të vinte sepse… i kthyem kasafortën Aktori i humorit, Bes Kallaku, njihet për lidhjen e tij me futbollin, dhe shpesh herë nuk mungojnë as postimet humoristi
"Dje 50 lekë në xhep, sot hap shampanjë tërë p*rdhë", Bes Kallaku s’ia përton ndjekësit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë i keni parë sprovat e Bes Kallakut duke u munduar të hapë si duhet një shishe shampanje me anë të th
Meta shkon me Bes Kallakun për peshk, por çfarë kapin (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta dhe aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku kanë zgjedhur bregdetin për tu zgjuar mëngjesin e sotëm.
I bënë të gjithë aktor, Bes Kallaku zbulon futbollistin e kombëtares që luan në "Falco" (FOTO LAJM) Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe
Tani po që do qeshni me lot, Bes Kallaku tregon si ja "shkatërroi" surprizat Xhensilës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë aktori i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festuan 2-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të ve
La Amerikën për "Falco", sa e pagoi Bes Kallaku Bleonën? (FOTO LAJM) Bes Kallaku na ka premtuar një komedi të jashtëzakonshme dhe shpresojmë ta mbajë fjalën! Megjithatë kur mësuam se pje
Do të vazhdojë apo jo në Klan? Bes Kallaku flet për ofertat (FOTO LAJM) Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar
5 epitetet më të bukura për Xhensilën, Bes Kallaku surprizon çdo ditë (FOTO LAJM) Bes Kallaku sa vjen edhe na surprizon me dedikimet e tij të përzemërta për Xhensila Myrtezajn! Pas atij për 2-vjetori
Romeo nga Bubqi, në 2-vjetorin e martesës Besi i bën dedikimin romantik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku mund të ketë qenë mjaft i zënë me udhëtimin që bëri me kreun e shtetit Ilir Meta, por nuk i harron datat e r
Bes Kallaku pranon hapur ndryshimin në fytyrë, publikon foto para famës (FOTO LAJM) Bes Kallaku është ndër personazhet më realistë të ekranit shqiptar. Ai nuk ngurron të tregojë për jetën e tij para fa
"A pihet puro në pishina", Bes Kallaku nuk mund ti përgjigjej më bukur ndjekësit (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një ndër humoristët më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun shqiptar, po ashtu dhe një moderato
Bes Kallaku do kryej operacion plastik, mësohet çfarë ndërhyrje do bëjë (VIDEO) Bes Kallaku dhe doktori i VIP-ave Skerdi Faria kanë publikuar para disa ditësh një video në Instagram. "Servis univer
Konkurenca po shkatërron shoqërinë e Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut? Ja çfarë ndodh (FOTO LAJM) Dy aktorët e humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku ishin miq të mirë të njëri-tjetrit. Jo rrahë herë i shikonim në pr
Çifti Kallaku heqin dorë nga privatësia, publikohet video e Ajkës duke fryrë qirinjtë (VIDEO) Nuk është më lajm se dje, Ajka, vajza e parë e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut, festoi ditëlindjen e parë. Në dit
Çfarë i bënë njësoj Bes Kallakun dhe Irina Shayk? As që ju shkon mendja (FOTO LAJM) Është një nga modelet më të komentuara në media, Irna Shayk së fundmi bëri bujë të madhe pas ndarjes të Bradley Cooper.
Si duket Ajka e çiftit Kallaku, miku i tyre zbulon pamjet e të voglës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme vajza e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut festoi 1 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë mami dhe
Marina Vjollca dhe Bes Kallaku bëhen bashkë për sezonin e ri televiziv Ende pa u mbyllur për disa programe sezoni televiziv, kanë nisur lëvizjet për sezonin e ri. Një prej personazheve më të