999 rezultate për

kallaku

Bes Kallaku nuk e lë me aq, i përgjigjet publikisht Encës dhe Ermalit: Kjo më vret (FOTO LAJM) Çdo konflikt mes Bes kallakut dhe Ermal Mamaqit ishte thjeshtë një hipotezë, deri pak ditë më parë. I ftuar në "Shiko
Pas thumbave, Ermal Mamaqi i përgjigjet Bes Kallakut me tre fjalë (VIDEO) Dje mbrëma, në “Shiko kush luan,” Bes Kallaku hodhi jo një, por disa kunja për Ermal Mamaqin. E quajti biznesmen dhe
"Ai biznes, unë komedi", Bes Kallaku thumbon publikisht Ermal Mamaqin (VIDEO) Miqësia e Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit është zbehur ndjeshëm, të paktën kjo reflektohet qartë në sytë e publikut. D
Enca e ashpër ndaj Bes Kallakut: Foli pasi e refuzova, i urrej hipokritët Bes Kallaku, pas deklaratave se Enca bën "për ballkon", ndërsa Bleona për profesionalizëm, duke iu referuar këtu roleve
Jo vetëm Ami, kthehen në “Portokalli” edhe Bes Kallaku me Ermal Mamaqin Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Amarda Toska do të rikthehet në emisionin “Portokalli” pas 9 vitesh mungesë. Sot u
Teuta mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Paretizanit (VIDEO) Pjesa e parë në Teuta - Partizani ka përfunduar me avantazhin minimal të vendasve. Goli u shënua nga Kallaku me 11 me
Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film? (FOTO LAJM) Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar për muzikën që ai ka bërë ndër vite. Reperto
Bes Kallaku pas vjedhjes së ndihmave: Haram e mallkuar kush përfiton! (FOTO LAJM) Tërmeti i 3 ditëve më parë ka shkaktuar dëme të mëdha, 50 jetë të humbura nën rrënoja, 900 të plagosur e qindra banesa t
Gjyshja mbrojti nipin nga rrënojat e tërmetit, Bes Kallaku: M'u copëtua zemra (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka qenë një ndër personazhet e njohura të ekranit shqiptar që ka reaguar për tragjedinë e tërmetit 6.4 ballë
Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo puthen në buzë në filmin e Bes Kallakut (FOTO LAJM) Dy ditë më parë filmi "Falco" nga Bes Kallaku pati premierën dhe të ftuar ishin shumë personazhe VIP. Po ashtu edhe në f
Emocionon Bes Kallaku: Nuk isha aty kur qëndroi në këmbë, kur thirri baba (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtorët e filmit "Falco" që pati premierën. Aktori shprehet falenderues nda
Premiera e Bes Kallakut, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Filmi i shumë përfolur i Bes Kallakut më në fund u finalizua. Premiera u mbajt ditën e djeshme, ku të ftuar ishin pad
Bes Kallaku feston ditëlindjen, Xhensila dhe Ajka e surprizojnë (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktori i njohur Bes Kallaku feston ditëlindjen. Ai mbush 34 vjeç dhe në një ditë si kjo nuk mund të mun
"31 ditë që nuk shikoja vajzën!" Bes Kallaku i përlotur tregon sakrificën e madhe (FOTO LAJM) Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij të ri “Falco” dhe sakrificat që ka bërë pë
Elvana Gjata, Bes Kallaku dhe Jonida Vokshi paskan qenë në një klasë Dikur, Elvana Gjata, Jonida Vokshi dhe Bes Kallaku ishin shokë klase! Nga doli kjo?! Orë më parë, Elvana Gjata postoi në
Jo vetëm kolegë, Elvana zbulon çfarë e lidh me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Përsa i përket Showbizit shqiptar, këngëtarja Elvana Gjata dhe aktori Bes Kallaku, janë dy emra shumë të dëgjuar e të pë
"Nga hajdut në politikan!" Historia e filmit të Bes Kallakut na duket e njohur (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka folur së fundi për subjektin e filmit të tij të ri “Falco” në një intervistë ekskluzive për “RTV Ora”.
Për Xhensilën, kjo është pjesa e preferuar në trupin e Bes Kallakut! (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Klanifornia Show” mbrëmjen e kaluar, Xhensila nuk mundi t’i shpëtonte pyetjeve lidhur
"Do t’ju thyhen brinjët së qeshuri", Bes Kallaku publikon trailer-in e "Falco-s" (VIDEO) Bes Kallaku ka publikuar trailer-in e filmit të tij të ri “Falco The Movie” që pritet të dalë shumë shpejt në kinema.
Shpresat gati për sfidën me Kosovën, kapiteni: Në fushë s’jemi vëllezër, jashtë saj po Trajneri i Kombëtares U-21, Alban Bushi, dhe kapiteni Sherif Kallaku dolën në konferencë për shtyp në prag të kualifikue