999 rezultate për

kallaku

Marina Vjollca dhe Bes Kallaku bëhen bashkë për sezonin e ri televiziv Ende pa u mbyllur për disa programe sezoni televiziv, kanë nisur lëvizjet për sezonin e ri. Një prej personazheve më të
Bes Kallaku publikoi prapaskenat e filmit "Falco" (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka zbuluar prej muajsh se shumë shpejt do sjellë filmin e tij të parë që mban emrin ‘Falco’. Xhirimet kanë n
Shikoni me kujdes, i dashuri i ri i Dua Lipës është kopje e Bes Kallakut (FOTO LAJM) Anwar Hadid, vëllai i dy supermodeleve, Gigi dhe Bella Hadid, prej një jave është kthyer në një ndër personazhet më të p
"Ti dhe Ermali jeni milionerë nga injoranca e shqiptarëve!" Bes Kallaku i kthehet keq ndjekësit Aktori Bes Kallaku është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram. Teksa ka njoftuar një pr
Rama nxjerr Elisën për t'iu përgjigjur Metës: E krahason me Bes Kallakun Kryeministri Edi Rama ka udhëzuar Elis Spiropalin për t'iu përgjigjur deklaratave të Metës për anulimin e zgjedhjeve dhe
Xhensila Myrtezaj pozon me bikini, Bes Kallaku ka dy fjalë për të (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Bashkë me Bes Kallakun, janë bërë prindër
Bes Kallaku një "skifter" i vërtetë, i bën shitësit atë që sia ka bërë kush më parë (VIDEO) Bes K?allaku është një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Ai momentalish moderon dhe rubrikën "BE
Përdhosën figurën e Mujo Ulqinakut, AMA i tërheq "veshin" Bes Kallakut dhe Erion Isait (VIDEO) Duke menduar se mund të tallen me çdokënd, Bes Kallaku dhe Erion Isai janë fokusuar tek Mujo Ulqinaku në emisionin e dat
Vrasja e dyfishtë në Laç, lidhja e kushërinjve me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Mikel Jushi është një prej të rinjve që mbeti viktimë mbrëmjen e kaluar pas një sherri me armë zjarri në qendër të qytet
Bes Kallaku: Nuk kam patur lek, pas pune flija edhe tek Piramida I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
Bes Kallaku flet hapur për pasurinë (VIDEO) Aktori i humorit, i preferuar shumë nga publiku shqiptar, ka qenë i ftuar në puntatën e radhës në emisionin ‘Thumb’. Bes
Bes Kallaku: Dikur flija tek "Piramida", zgjohesha në mëngjes dhe thosha sapo erdha nga Fushë-Kruja I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
"Martesa bën mrekulli", si dukej Bes Kallaku 13 viteve më parë (FOTO LAJM) Aktori, Bes Kallaku është një nga persoanzhet me të dashur për publikun shqiptart. Ai ka dalë që në moshë fare të vo
Befasi, Bes Kallaku publikon një foto të Ajkës (FOTO LAJM) Në ditën kur besimtarët ortodoksë dhe katolikë festojnë lindjen e Krishtit, aktori Bes Kallaku ka zgjehdur të ndajë një
Askush nuk e dinte, Bes Kallaku kishte kushërirën në këtë Këngë Magjike Bes Kallaku ishte sërish edhe këtë vit pjesë e Këngës Magjike dhe bëri të qeshë tërë publikun si githnjë. Mirëpo, ask
Nis sfida Teuta-Partizani, të kuqtë për të blinduar kreun Ka nisur supersfida e javë së 16 e kategorisë superior mes Teutës dhe Partizanit e cila po zhvillohet në stadiumin Niko
Fotoja e Besit përfundon meme në rrjet, por aktori e nisi lojën vetë Bes Kallaku postoi një foto në llogarinë e tij të Instagram-it dhe pozën e marrë e shpjegoi përmes një krahasimi që e nd
Bes Kallaku pjesë e jurisë, suprizat e kësaj nate në Dance With Me Siç Alketa njoftoi edhe javën e kaluar Kledi Kadiu nuk do mundet të jetë në jurinë e "Dance with me" për dy javë pasi ba
Bes Kallaku nervozohet me Fake News (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa portale anonime që bëjnë lajme vetëm për klikime duke u bazuar në gënjeshtra dhe sajime të pafundme. Një
Kush është Popesku që ra në pranga, njohja me Bes Kallakun dhe Hilton (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar Redi Popeskun, pronarin e lokalit Monopol, ku ndodhi masakra në ish-Bllok më 4 tetor, pas