999 rezultate për

kallaku

Bes Kallaku kthehet në fshat, pret dru me sëpatë (VIDEO) Aktori i njohur dhe i dashur për shqiptarët Bes Kallaku shpesh në postimet e tij në rrjetet sociale sjell fragmente nga
Bes Kallaku uron nënën për 8 Mars, ja çfarë rrengu i punon! (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku njihet për marrëdhënien e veçantë që ka me gjyshen e tij për të cilën thotë se e ka rritur.
Bes Kallaku tregon "skifterin" e vërtetë (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku tregon ngjashmërinë e
Martesa me Xhensilën, Bes Kallaku: Dua një dasëm fshati… (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku pas shumë vite lidhjesh pritet që këtë vit të lidhin kurorë dhe të organizojnë dasmën
Thuajini lamtumire "Baftjarit", Bes Kallaku nuk do të jetë më pjesë e ekranit shqiptar Bes Kallaku i cili ka qenë një ndër aktorët që ka qenë pjesë e spektaklit humoristit “Portokalli” që në fillesat e veta,
Një lajm fantastik për Bes Kallakun, çfarë po ndodh në jetën e tij? (FOTO&VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku duket se është duke ecur me hapa të sigurt sa i përket arritjeve të tij në karrierë. Ai ka
Bes Kallaku “përjeton” një situatë të pakëndshëm në Zvicër (VIDEO) Aktori Bes Kallaku, i cili njihet për batutat e tij, është gjendur këtë herë në një situatë të pakëndeshme. Ai ka qen
Ju kujtohen Xhensila dhe Bes Kallaku ditën e fejesës së tyre? (FOTO LAJM) Fotot që shikoni më sipër janë nga fejesa e këngëtares Xhensila Myrtezaj me aktorin, Bes Kallaku. Xhensila mbanë ves
Bes Kallaku: Mustafi kampion bote, unë kampion në… Aktori shqiptar i programit "Portokalli", Bes Kallaku, është duke kaluar disa ditë pushime në Angli, pikërisht në Londër
Ermal Mamaqi rrëfeu fëmijërinë e vështirë, Bes Kallaku “tallet” keq me të (FOTO) Ermal Mamaqi bëri një rrëfim dje përballë Arian Çanit duket folur edhe për fëmijërinë e tij dhe marrëdhënien me babanë.
"Mashtruan" Berishën, Tahiri ka një mesazh për Bes Kallakun dhe Erion Isain Ish-Kryeministri Sali Berisha u fut keqaz në siklet mbrëmë nga një mesazh i rrejshëm i atij që ai e quan "Qytetari Dixhi
U BË RRUGË/ "Qytetari Dixhital" mashtron Berishën me "drogën" e Bes Kallakut Ish-Kryeministrin Berisha e tradhton sërish "Qytetari Dixhital". Ai ka postuar gjatë mbrëmjes së djeshme një foto ku sup
Bes Kallaku: Shyqyr që nuk jam feju me Encën se… Aktori i humorit, Bes Kallaku ka lëshuar ironi në adrresë të këngëtares Enca Haxhia me një foto të postuar në Instagram.
Bes Kallaku del nudo (FOTO LAJM) Edhe këtë herë Bes Kallaku ka marrë vëmendjen me shakatë e tij. Duke ndjerë konkurencën e ashpër me Bleona Qeretin, edhe
Kur Bes Kallaku "tallet" edhe me Xhensilën (FOTO) Bes Kallaku me partneren e tij Xhensila Myrtezaj kanë vizituar qytetin e Beratit dhe kanë shkrepur pozën e famshme.
Bes Kallaku zvogëlon gjoksin: “Ça ka Çiljeta më shumë se unë?” Aktori i humorit Bes Kallaku, duke shfrytëzuar rastin e ndërhyrjes së Çiljetës në gjoks, ka krijuar një situatë për tu a
Bes Kallaku publikon video-skandalin e ministrit shqiptar me masazhatoren (VIDEO) Rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të promovuar, për të reklamuar veten e shpesh edhe për të demaskuar. “Vipa
Bes Kallaku “tradhton” Xhensilën (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Në çdo dalje publike at
Plas sherri mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit, ja shkaku Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi kanë gjetur një mënyrë shumë argëtuese për të matur audiencën e tyre, ndërsa pjesë e kësaj
Bes Kallaku uron për 8 marsin të atin: Ti nuk je vetëm Sikundër Ermal Mamaqi edhe aktori i homorit Bes Kallaku nuk ka lënë pas batutat për këtë 8 mars. Ndonëse duhet të po