999 rezultate për

kallaku

Bes Kallaku publikon video-skandalin e ministrit shqiptar me masazhatoren (VIDEO) Rrjetet sociale janë mënyra më e mirë për të promovuar, për të reklamuar veten e shpesh edhe për të demaskuar. “Vipa
Bes Kallaku “tradhton” Xhensilën (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Në çdo dalje publike at
Plas sherri mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit, ja shkaku Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi kanë gjetur një mënyrë shumë argëtuese për të matur audiencën e tyre, ndërsa pjesë e kësaj
Bes Kallaku uron për 8 marsin të atin: Ti nuk je vetëm Sikundër Ermal Mamaqi edhe aktori i homorit Bes Kallaku nuk ka lënë pas batutat për këtë 8 mars. Ndonëse duhet të po
Bes Kallaku kërkon “azil” (FOTO) Aktori humoristik, Bes Kallaku nuk le video apo foto pa i futur ndonjë element komikë. Këtë fundjavë ai ka vizituar G
Ja kënga më e re e Bes Kallakut (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku nuk ka mundur dot të qëndrojë larg fansave të tij me një projekt të ri në muzikë, pasi ai k
"Trulloset" edhe Bes Kallaku, flet si kryetarja e e FRESSH-it (VIDEO) Prej ditës së djeshme, kryetarja e FRESSH-it, Joleza Koka është kthyer në një objekt tallje në rrjetet sociale, pas dekl
Vdekja e Sadnas, ja si e përjeton Bes Kallaku (VIDEO) Duket se vdekja e një personazhi si Sadna tek seriali "Bidai" ka shkaktuar mjaft komente në rrjete sociale, sidomos në F
Bes Kallaku apel klasës politike për pajtimin e Alketës me Dalinën (VIDEO) Bes Kallakut nuk kishte si ti shpëtonte sherri mes Alketa Vejsiut dhe Dalina Buzit. Me anë të një video-je të shkurtër q
Bes Kallaku kërkon të pajtohen Bleona me Ivën (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku, ka shfrytëzuar situatën e nderë mes Iva Tiços dhe Bleona Qeretit, të cilat kanë debatuar n
Bes Kallaku: Një vezë në bregdet sa një qese hashash (VIDEO) Çmimet e shtrenjta të sezonit veror në hotelet dhe restorantet e Dhërmiut, duket se kanë tërhequr dhe vëmendjen e aktori
Bes Kallaku shtron iftar (FOTO LAJM) Aktori i humorit ka shtruar dje një darkë iftar, në respekt të vëllezërve të tij shqiptarë që kanë agjëruar gjatë muajit
Bes Kallaku vjen sot me një këngë të re (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtari Rati risjellin sot episodin e 2-të të këngës “Skiftera”. Pas suksesit të k
Bes Kallaku manipulon Metën duke e bërë demokratë të flaktë (FOTO) Aktori mjaft i mirënjohur i humorit Bes Kallaku ka "korruptuar" edhe Ilir Metën për të qënë demokratë të flaktë. Kreu i
"Gjini" i përgjigjet Jankullovskës: Shqiptarët për 10 minuta ta... (VIDEO) Aktorët e Portokallisë dinë si ti kundërpërgjigjen urrejtjes së shfrenuar të Gordana Jankullovskës ndaj shqiptarëve. Në
Bes Kallaku krenohet me Berishën teksa luan futboll me Erion Veliaj (FOTO LAJM) Erion Veliaj ka postuar në rrjetin social Facebook imazhet e një ndeshje futbolli të zhvilluar mes politikanësh, sikundë
Bes Kallaku bën tatuazh Nard Ndokën (FOTO LAJM) Nard Ndoka është kthyer tashmë në një personazh mjaft të dashur për publikun, kjo në sajë të sensit të humorit që ai për
Bes Kallaku falenderon kandidatët e 21 Qershorit (VIDEO) Nëse këto ditë jeni lodhur nga informacionet lidhur me kandidatët për zgjedhjet e 21 Qershorit, zgjidhja e vetme do të i
Xhensila Myrtezaj e marrosur pas Bes Kallakut (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj ka publikuar foto në Instagram për të dëshmuar se pse zemra e saj është perfekte. Pranë saj ndodhet n
Do pajtohen Nard Ndoka me Mesila Dodën? Ja kërkesa e Bes Kallakut (VIDEO) Nard Ndoka prej kohësh është kthyer në një personazh mjaft të pëlqyer për publikun shqiptar, por duket se ironia therëse