999 rezultate për

kallaku

Përdhosën figurën e Mujo Ulqinakut, AMA i tërheq "veshin" Bes Kallakut dhe Erion Isait (VIDEO) Duke menduar se mund të tallen me çdokënd, Bes Kallaku dhe Erion Isai janë fokusuar tek Mujo Ulqinaku në emisionin e dat
Vrasja e dyfishtë në Laç, lidhja e kushërinjve me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Mikel Jushi është një prej të rinjve që mbeti viktimë mbrëmjen e kaluar pas një sherri me armë zjarri në qendër të qytet
Bes Kallaku: Nuk kam patur lek, pas pune flija edhe tek Piramida I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
Bes Kallaku flet hapur për pasurinë (VIDEO) Aktori i humorit, i preferuar shumë nga publiku shqiptar, ka qenë i ftuar në puntatën e radhës në emisionin ‘Thumb’. Bes
Bes Kallaku: Dikur flija tek "Piramida", zgjohesha në mëngjes dhe thosha sapo erdha nga Fushë-Kruja I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
"Martesa bën mrekulli", si dukej Bes Kallaku 13 viteve më parë (FOTO LAJM) Aktori, Bes Kallaku është një nga persoanzhet me të dashur për publikun shqiptart. Ai ka dalë që në moshë fare të vo
Befasi, Bes Kallaku publikon një foto të Ajkës (FOTO LAJM) Në ditën kur besimtarët ortodoksë dhe katolikë festojnë lindjen e Krishtit, aktori Bes Kallaku ka zgjehdur të ndajë një
Askush nuk e dinte, Bes Kallaku kishte kushërirën në këtë Këngë Magjike Bes Kallaku ishte sërish edhe këtë vit pjesë e Këngës Magjike dhe bëri të qeshë tërë publikun si githnjë. Mirëpo, ask
Nis sfida Teuta-Partizani, të kuqtë për të blinduar kreun Ka nisur supersfida e javë së 16 e kategorisë superior mes Teutës dhe Partizanit e cila po zhvillohet në stadiumin Niko
Fotoja e Besit përfundon meme në rrjet, por aktori e nisi lojën vetë Bes Kallaku postoi një foto në llogarinë e tij të Instagram-it dhe pozën e marrë e shpjegoi përmes një krahasimi që e nd
Bes Kallaku pjesë e jurisë, suprizat e kësaj nate në Dance With Me Siç Alketa njoftoi edhe javën e kaluar Kledi Kadiu nuk do mundet të jetë në jurinë e "Dance with me" për dy javë pasi ba
Bes Kallaku nervozohet me Fake News (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa portale anonime që bëjnë lajme vetëm për klikime duke u bazuar në gënjeshtra dhe sajime të pafundme. Një
Kush është Popesku që ra në pranga, njohja me Bes Kallakun dhe Hilton (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar Redi Popeskun, pronarin e lokalit Monopol, ku ndodhi masakra në ish-Bllok më 4 tetor, pas
Baba i kujdesshëm për Ajkën? Këto pamje thonë shumë për Bes Kallakun (VIDEO) Bes Kallaku para disa muajsh është bërë babai i një vogëlusheje me emrin Ajka. Por sa kujdeset Besi për vogëlushen e
I mblodhi Ajka Kallaku, Besi dhe Xhensila organizojnë mbrëmje për vajzën 3 muaj mbushi mbrëmë vajza e Xhensilës dhe Bes Kallakut. Ajka gëzoi përmujorin dhe mesa duket prindërit kanë vendosur
Atentati në Bllok ndodhi te lokali i biznesmenit, lidhja e tij me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Redi Popescu është pronari i lokalit ku ndodhi vrasja e djeshme në zonën e ish-bllokut. Ai pronar i bar 'Monopol' në ish
Kimikati braktis Portokallinë, bashkohet me Bes Kallakun në Tv Klan "Kimikati" është larguar nga Portokalli dhe këtë lajm e ka konfirmuar vetë aktori për mediat rozë në vend. Dyshimet
Motra publikon foto me të ëmën, komenti i Besit shkrin rrjetin Edhe kur dedikimet janë serioze, Besi nuk mund të mos bëjë pak shaka. Ana Kallaku moderatorja e njohur është motra e
Besi një bashkëshort shembull, shihni dhuratën e çmuar që i ka bërë Xhensilës Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më simpatikë dhe interesantë në shoëbizin shqiptar.
Kënga hit e Bes Kallakut është e kopjuar, ja prova (VIDEO) Bes Kallaku se fundi ka postuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Gent Fatalin. Kënga ka v